Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość magneza

Szukam zespołu na wesele z okolic Warszawy? Polecicie jakis?

Polecane posty

Gość gość
Timanti to zespół, który zapewni Wam super muzykę z dobrym brzmieniem. Ich strona to www.timanti.pl . Polecam bo u mnie grali i wszyscy byli zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkaaaaa
Szkoda, że nikt nie odpowiedział na moje pytanie... Chyba nie ma sensu pisać na takich forach bo mam wrażenie, że tutaj zespoły same się polecają. Tak na marginesie ten Oktanband wydaje się fajny. Ale ja pytałam o wybór spośród dwóch zespołów a nie o polecanie innych :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocnygosc
Masz rację, ale wcześniej ktoś polecał Holiday Music - myślę, że warto ich sprawdzić, bo na stronie http://www.holidaymusic.pl/ mają całkiem niezłe próbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio byłam na weselu na którym grał zespół Free Concept - Bawiłam się rewelacyjnie ! Co prawda są z Wrocławia ale myślę że warto pomyśleć o Nich :) Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze ! Ja byłam rok temu na weselu mojej siostry i też grał Free Concept ! Zgadzam się z poprzednikiem ! Grali świetnie no i bardzo pomysłowe zabawy były ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artfoto
Polecam profesjonalny zespół 6-osobowy NoNames. www.nonames.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Izba Przyjęć profesjonalna obsługa nie musieliśmy się o nic martwić a goście byli zachwyceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystek678
NoNames coverband!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym brala na swoje wesele zespol Izba Przyjec bo to superasna kapela niestety termin zajety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół na wesele Kraków. Ten zespół co prawda nie jest z Warszawy ale grają w całym kraju. Sami posłuchajcie jak gra. Warto obejrzeć filmik do końca. Współpracowali z wieloma znanymi nazwiskami sceny muzycznej. Mają naprawdę niesamowity warsztat. https://www.youtube.com/watch?v=cd7MeBbNBhY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespol Izba Przyjec na prawde to bardzo dobry i profesjonalny zespol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet gdyby te wszystkie zespoły, które polecacie zagrały razem na jednym weselu to i tak zostaną w cieniu zespołu TIMANTI z Nałęczowa. Są super, ale jeśli wolicie mieć gorzej niż lepiej. U nas grali świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Muzyczny Focus (Klimek).. Ja miałam spory dylemat, ale nigdy nie żałowałam decyzji. Zespół utrzymał świetny kontakt z gośćmi, zorganizował super zabawy integracyjne.. Mega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NoNames coverband z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Kabatka
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, Mam do Was gorącą prośbę. Jakis czas temu planując wesele z narzeczoną wpadłem na pomysł na nowa usługe dedykowanej rynku usług ślubnych. Zależy mi, na jak najwiekszej ilości opinii na ten temat szczególnie kobiet szykujące własne wesele . Jest to nowa usługa, która na rynku dopiero sie pojawiła i się rozwija. Zapraszam wszytskich do napisania do mnie na maila marcin.kabatka@gmail.com. Przedstawię swój pomysł a Wy przedstawicie mi swoją opinię i to wszystko. Spośród wszytskich opinii wylosuję 30% którym autorom zaproponuje darmową usługę, pozostałe 70% dostaną rabaty w wysokości od 10-60% upustu. Podkreśle jeszcze raz, zależy mi tylko i wyłącznie na opinii. Nie zajmie Wam to więcej niż 15 min czasu. marcin.kabatka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brevis
Witam ! Zespół muzyczny BLUE HEAVEN - wolne terminy pełna oprawa muzyczna wesela biesiada przy stole z akordeonem na życzenie Ave Maria w kościele w zespole jest też DJ tel 606450920 e-mail: blueheaven@poczta.fm DARIUSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Muzyczny Focus Janusz Klimek - fajnie bawią gości, wokalistka ma przepiękny głos, nie fałszuje.. Ogólnie bez zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artfoto
a ja sie upieram i polecam NoNames! najwyższa półka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madame111
Cześć, ja znalazłem zespół na wesele z ogłoszenia. I trafiło mi się super. jak szukasz dobrego zespołu na wesele to możesz skorzystać ze strony Odi, w zakładce z muzyką ogłaszają się zespoły itp. Zobacz tutaj http://www.odi.pl/firmy/uslugi,uslugi-muzyczne/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz poszukać w agencji artystycznej http://www.artmargot.pl/. Mają tam wiele zespołów, które idealnie nadają się na wesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jeśli któraś z was rozgląda się za oprawą muzyczną w postaci Dj-a/Konferansjera to chętnie polecam mojego narzeczonego! Działa on w branży weselnej już ponad 10 lat i zajmuje się KOMPLEKSOWĄ obsługą m.in. wesel zwłaszcza na terenie woj. śląskiego i małopolskiego oraz województw sąsiednich. Sporo imprez gra również w stolicy. W SKRÓCIE ZAKRES USŁUGI OBEJMUJE: *Odtwarzanie muzyki - (od lat: 60/70/80/90 po szeroko pojętą muzykę współczesną polską i zagraniczną (różne gatunki muzyczne) - repertuar możliwy do ustalenia - w zależności od osobistych preferencji i oczekiwań gości. *Prowadzenie uroczystości na sali - ( powitanie państwa młodych oraz gości, tort, oczepiny, podziękowania dla rodziców, pierwszy taniec itp.) - do ustalenia. *Integracja i zabawianie gości po przez zabawy/konkursy dostosowane do indywidualnych preferencji i oczekiwań gości. DJ ZAPEWNIA: Własny sprzęt i oświetlenie części tanecznej, wytwornice dymu, nagłośnienie, własny transport. Narzeczony posiada wykształcenie muzyczne i jego specjalność to TRĘBACZ! Dlatego (przy wyborze dj-a) dodatkowo na wasze życzenie jest możliwość upiększenia ceremonii zaślubin w kościele lub w urzędzie GRĄ NA TRĄBCE - GRATIS! MATERIAŁ VIDEO: www.youtube.com/watch?v=dDhurR4L-98&feature=youtu.be Z wykształcenia również jestem muzykiem i zapewniam, że oferta jest prowadzona PROFESJONALNIE I NA POZIOMIE. SERDECZNIE POLECAM! DANE DO KONTAKTU: 508 501 542 Osoby zainteresowane ofertą oraz pytania w sprawie kosztów proszę o wiadomości na maila: dawid.slaga@wp.pl Chętnie wszystko przedstawię PS. Na życzenie również organizujemy dowolny instrument do kościoła/urzędu, orkiestrę, big band, fotografa, kamerzystę, samochody do ślubu, busa do rozwożenia gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertii
Sam kilka lat grałem w zespole muzycznym i wiem, jak ważne jest znalezienie dobrego zespołu, który zabawi wszystkich gości i będzie to zabawa na wysokim poziomie. Znam jednak muzyków z zespołu Milwalking i mogę ich szczerze polecić. Bardzo sympatyczni i profesjonalni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neer
W wyniku połączenia profesjonalnych muzyków najwyższego formatu z najlepszej klasy sprzętem muzycznym, z domieszką pasji i chęcią wspólnego grania powstał zespół Milwalking! Gwarantuję Państwu, że jest to zespół, którego właśnie szukacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie bardzo czesto polecany zespol na wesele Izba Przyjec www.izbaprzyjec.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbffre
Często polecanym zespołem wśród moich znajomych jest Milwalking. Sam miałem okazję się przekonać o ich fenomenie na swojej studniówce. Zabawa była przednia! Wszyscy się dobrze bawili do białego rana. Najlepszy zespół muzyczny na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izba Przyjęc jak widać nie spi na forach :) wysatrczy posłuchać tego disco polo, fałsz za fałszem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verrbb
Jak szukasz naprawdę fajnego zespołu muzycznego to pooglądaj na youtubie filmiki z występów kapeli „Przyjaciele” . Kapela w składzie perkusja, akordeon i gitara ma super jeśli chodzi o wesela repertuar i z pewnością zabawi gości w każdym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×