Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość magneza

Szukam zespołu na wesele z okolic Warszawy? Polecicie jakis?

Polecane posty

Gość orzeszkowakkk
Byłam na dobrym weselu gdzie były czekoladowe fontanny. Musze takie mieć na swoim, coś pysznego. Firma nazywa się czekoladeria jeśli ktoś ma ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można, porównując osobę puszczającą muzykę do muzyka grającego na instrumencie określić tego drugiego nierobem?! A w ogóle tzw. DJ czy stacja radiowa Złote Przeboje to niemalże to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Z tego co wiem, dobrymi opiniami cieszy się zespół dakars.pl . Są z Warszawy ale obsługują swoich klientów na terenie całego kraju. Jeśli to jakaś większa impreza, goście mogą liczyć na różne zabawy i konkursy z ich strony, a chyba o to chodzi, żeby ludzie bawili się jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też uważam, że co zespół to zespół. Nie ma co oszczędzac i brać byle co puszczane z płyty. U mnie GRAŁ zespoł Oktanband i bardzo fajnie to wesele wypadło. Ludzie się bawili, muzyka była dopasowana do ludzi, każdy coś dla siebei znalazł. Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaBercia
Gdyby ktoś poszukiwał zespołu z okolic Łodzi, polecam kapele zduńskowolskie. Świetnie grają! Z jedną bawiłam się na moim weselu (zespół Skandale), a z drugą na wielu balach (zespół Faktor http://www.zespolnawesele-lodzkie.pl ) W skrócie można powiedzieć, że potrafią zagrać wszystko. Nie grają tylko stare utwory i Disco Polo, lecz również najnowsze hity. Moi znajomi też sobie je chwalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie obszerną listę zespołów weselnych znaleźć można na portalu ślubnym http://www.portalslubiwesele.pl ) Internauci wystawiają opinie, które są weryfikowane. Zamiast przeglądać 100 stron różnych zespołów, chyba lepiej jest wejść na ten serwis weselny. Ja osobiście z niego korzystałam i nie zawiodłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Czader to dobra zabawa i profesjonalizm. Grają dla wszystkich. Zapraszam na stronę www.zespolczader.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robik33
Mi się podobało jak nam zagrał zespół Clubbers Band. Wesele to mieliśmy jesienią, w październiku dokładnie. Muzyka była zróżnicowana, ale głównie dobre, sprawdzone przeboje weselne. Oczywiście żaden playback! Kontakt do nich jest na stronie www.clubbersband.pl . To już opcja dla bardziej wymagających, bo zespół to aż pięcioro muzyków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś zna zespół PA2 z Góry Kalwarii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie dziewczyna śpiewa "Titanium", my będziemy mieli ten skład DJ z Wokalistką z Jeleniej Góry, bo tam się przenosimy na uroczystość, ale kto wie.. może zagoszczą u Was w Warszawie? warto zapytać https://www.youtube.com/watch?v=MXdTVuJVmlc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół na wesele Lublin - Zespół Voiceband Zespół weselny - Zespół Voiceband Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą naszego zespołu: www.voice-band.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NoNames coverband. Polecam zdecydowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barwinekos
Lista zespołów - http://www.weselezklasa.pl/oprawa-muzyczna,51/zespoly-weselne,52/ Jeśli nie macie nikogo z polecenia to najlepiej będzie po prostu wysłuchać kilku płyt, zobaczyć jakieś filmy z wesela i na tej podstawie podejmować decyzje. Kiepski zespół może zniszczyć imprezę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Łubu Dubu Band są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny zespół to Timanti z Nałęczowa. Jeżdżą po całej Polsce więc śmiało można ich polecic. Mają super repertuar i potrafią bawic i starszych i młodych. Bardzo czyste i miłe dla ucha brzmienie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz czegoś naprawdę konkretnego, a sądzę, że tak bo to w końcu wesele ;) to zdecydowanie polecam Ci Oktan Band (oktanband.pl). Grali na weselu mojej siostry, później na moim, a w tym roku będą grali u dwójki naszych znajomych. Najlepszy zespół przy jakim się bawiłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrosika
Cała baza firm - http://www.weselezklasa.pl/baza-firm/ Więc po prostu zrób sobie porównanie. Optymalnie mieć możliwość zobaczenia jak zespół grał na jakimś weselu, bo tylko tak możecie obiektywnie ocenić jakość ich pracy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiscie ze tak ale to tylko jak sie wie jak 333 www.youtube.com/watch?v=Ppy6mJsIwxA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Zdecydowanie odradzam zespół VIVAT z Sandomierza. Jestem rozczarowana tą kapelą i czuję sie oszukana. Mielismy zarezerwowany termin wesela na 13 września 2014, ale w kwietniu okazało się że mój tata zachorował na raka. Dzwoniliśmy w czerwcu do jedego pana z zespołu z którym uzgodniliśmy zmianę daty ślubu na 2 maja 2015. Pan zapewnił nas że nie ma problemu i termin będzie przesunięty bez konieczności wpłaty następnej zaliczki i nie wpomniał nic o konieczności podpisania nowej umowy. 2 tygodnie przed ślubem zadzwonilismy do Panów dogadać szczegóły i okazało sie że termin nie był przesuniety, ponadto bardzo nieuprzejmy Pan wmawiał nam że odwołaliśmy 13 września w ostatniej chwili i nasza umowa wygasła, a zaliczka została jak to powiedział "rozdana członkom zespołu" i jeżeli chcemy żeby grali 2 maja to musimy wpłacić nową zaliczkę. Ponadto w naszym odczuciu Pan sugerował nam kłamstwo ( że niby nie dzwoniliśmy w czerwcu, a zespół dowiedział sie tydzień przed ślubem o zmianie terminu). Nie wiem jak takie zachowanie nazwać- brak profesjonalizmu, niekompetencja? Nie polecam nikomu tego zespołu- bałagan i brak porozumienia miedzy jego członkami i bardzo nieuprzejme, nietaktowne zachowanie w moim odczuciu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel kosik
Jeśli nie masz nikogo z polecenia to próbuj na takich zasadach - http://www.weselezklasa.pl/oprawa-muzyczna,51/zespoly-weselne,52/ Ale nie patrz tylko na cenę, a bardziej na dorobek. Najlepiej jeśli mogliby pokazać jak grali na jakimś weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Voulez Vous
Witam Serdecznie! Polecam profesjonalny zespół VOULEZ VOUS, oferujący pełen pozytywnej energii Abba Show. Wokalistki ubrane w uszyte kombinezony, które zostały zaprojektowane specjalnie na potrzeby show przenoszą gości w lata 70-te, wykonując największe przeboje zespołu Abba, przy *****ch tanecznych charakterystycznych dla szwedzkiego zespołu. Zespół proponuje zróżnicowany repertuar. Wszystkie utwory wykonywane są na wysokim poziomie artystycznym oraz wizualnym. Zapraszamy do przesłuchania demo zespołu : vimeo.com/zespolmuzyczny/videos Kontakt do zespołu na samym dole po lewej stronie : vimeo.com/zespolmuzyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian 9002
A ja Wam powiem, że Timanti to w tej chwili najlepszy zespół za tak niską cenę. Chłopaki w nowym składzie z wokalistką powracają na rynek po kilkuletniej przerwie i dlatego mają niskie ceny i wolne terminy, ale zespół jest zaj...sty. Niektórzy uważają, że skoro tak tanio to pewnie słabo, ale bawiłem się przy nich i wiem co piszę. Naprawdę polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilaaa 3456
Polecam zespół Talar-kontra Dj talar Zapraszam na naszą stronę: http://www.talar-bydgoszcz.pl/ tel. 696 959 327 tel. 791 010 576

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkaaaaa
Hej wszystkim :) Szukam zespołu na wesele w przyszłym roku w czerwcu koło Grodziska Mazowieckiego. Szukaliśmy w naszych okolicach i spodobały nam się zespoły: Fart - www.zespolfart.eu Longplay - www.zespollongplay.pl i nie potrafimy się zdecydować - szczególnie ja :) Proszę o opinie na temat tych zespołów. Najlepiej od osób, które je słyszały albo były na ich imprezach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Oktan Band. Niech za nich mówi choćby to że współpracują z Jackiem Wójcickim!!! http://www.oktanband.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek26
U mnie na weselu grał Zespół K2B. Są to młodzi ale bardzo profesjonalni ludzie. Goście byli bardzo zadowoleni. Świetne prowadzenie oczepin. Polecam gorąco! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak okolice Warszawy to spokojnie polecić mogę zespół Damy Radę;) wokalistka świetnie śpiewa, mają bogaty repertuar i co najważniejsze potrafią sprawić, że wszyscy będą się bawić do białego rana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×