Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarny wąs

czy to zdrada?,

Polecane posty

ja jak zwykle opóźniona ;) Znaleziona, to Ty masz naprawdę wyrozumiałego męża. Ja to jestem znacznie ostrożniejsza. Nie piszemy smsów, maili- ewentualnie zdjęcia sobie przesyłamy. Bazujemy jedynie na rozmowach telefonicznych i na takim komunikatorze, który nie ma archiwum, czasem na gg, ale to wtedy są rozmowy czysto koleżeńskie, żeby w razie W nie było do czego się przyczepić. Ale może to dlatego, że mój mąż nie byłby taki tolerancyjny jak Twój, gdybym nie daj Boże wpadła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak a'propos naszej paczki...to chciałam się tylko przypomnieć, że na tym oto forum zostałam okrzyknięta jego guru :D więc mnie tu Znaleziona proszę nie wygryzać ze stanowiska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda Slonce,obiecalem,ze bede wiec jestem:-D Ale pewnie teraz bedziesz chciala mnie ukarac za absencje i skarzesz na pisanie do samego siebie:-P Widze,ze faktycznie probowalas a ja nie widzialem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Polecony :) noooooooooo wreszcie, bo czekam na Ciebie i czekam :D:D właśnie chyba powinnam strzelić takiego pokazowego focha ale problem w tym, że nie umiem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko bez fochow please;-) No chyba,ze mowimy o tym mniej oficjalnym:-P Niestety wczesniej nie moglem widze,ze w takim razie stesknilas sie od wczoraj?:-P Ale skoro sie umowilismy zawiesc Cie nie moglem wiec 🖐️ i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, ale fochy to mi nijak nie wychodzą, choćbym bardzo chciała i się nie wiem jak starała...3 sekundy i po :D:D:D no ale ten nieoficjalny FOCH, jak w tym dowcipie :P to nie powiem, nie powiem :P no ba! pewnie że się stęskniłam ;) jakżeby inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i prawidlowo Ruda fochow sie nie robi nienawidze tego, kawa na lawe a nie jakies glupoty,ja tez sie nie obrazam ale za to powiem co mysle:-D Wyspecjalizowalem sie trzeba bylo na potrzeby forum wszyscy wstawiaja gorszy byc nie chcialem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo to ja takiego poziomu jeszcze nie osiągnęłam ;) nie umiem :D oj tam Polecony, oj tam a mnie się wydaje, że wy faceci lubicie fochy i to nawet bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecony rozwiń sobie skrót FOCH :D :D :D znasz tek kawał, o żonie, której mąż kupił samochód, bo strzeliła focha? :D no wydaje mi się, że w większości to jednak lubicie jak kobieta, no ale są i tacy, co wolą jak faceci :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze, że wiesz o co biega, bo już się bałam, że będę musiała ten kawał opowiadać:D i jeszcze byś sobie pomyślał, że ja jakaś wulgarna jestem, albo cuś :P a ja taka grzeczna :) no wiesz, od każdej reguły są wyjątki :) no ale Ciebie o to nie podejrzewam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze,ze mnie nie podejrzewasz bo ja wyjatkowy moze jestem ale na inny sposob:-P :-P Rudzinko wulgarnosc niekiedy wskazana jest przeciez;-) A dowcipu akurat nie znam to moze powiedz, a co do skrotu ktos mnie kiedys na forum oswiecil:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zdradź w czym się ta Twoja wyjątkowość objawia ;) dowcip sam w sobie jest średnich lotów, samo rozwinięcie może wyć trochę wulgarne. A mnie matce polce, żonie, i w ogóle jakże niewinnej istocie, takich słów używać nie wypada :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede tu sobie autoreklamy robil bo laski Nam topik zasmieca:-P :-P :-P :-D Ty znow takiej grzecznej z siebie nie rob bo my juz swoje wiemy:-P A tak na serio Ruda to czy my przynudzamy? Czy ciezko z nami wspolny jezyk znalezc? Bo tu chetnych na nawiazanie lacznosci nie widze a i wczoraj chyba sploszylismy towarzystwo:-D Hmm czyzby nasze fale kolidowaly z innymi:-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj , dawaj. Nic się nie bój, ja się przez te tłumy przedrę ;) dam sobie rade :D ja grzecznej z siebie nie robię, nie muszę, bo przecież taka jestem, a Ty nie wiem czemu powątpiewasz...:P hmm no nie wiem właśnie, ale myślę, że pewnie nasza hiperinteligencja wszystkich odstrasza i nie mogą za nami nadążyć :D heh taki żarcik oczywiście. nooo wczorajszy temat to sie zakończył, bo ileż można o cyckach gadać ;) autorka się wyłaczyła, to i nie było z kim się licytować, czy duże są fajne czy jednak nie :P ale tu...tego to już nie kumam, zwłaszcza że cała reszta nadawała na takich samych nudnych ;) falach jak i my...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ile mozna o cyckach gadac w koncu trzeba sie nimi zajac;-) zwlaszcza jak sa spore potrzebuja intensywnych pieszczot:-P W razie czego wiesz do kogo sie odezwac:-P Tutaj za wielu Nas nie bylo:-) ale Znaleziona to na calej linii zawiodla a kilka postow wyzej o solidarnosci sie wypowiadala, miejmy nadzieje, ze czas jej nie pozwala:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebują, potrzebują ;) To mówisz, że w razie czego wspomożesz koleżankę w potrzebie :P cóż za uczynny chłopczyk z Ciebie ;) Racja, w sumie ostatnimi czasy to już w trójkę pisaliśmy, bo John już dawno się od nas wypisał no i Zulus też. Ale Znaleziona... Co prawda teraz z głową w chmurach chodzi, to musimy ją trochę zrozumieć ;) No ale zaglądnąć czasem to by mogła, rzucić jakimś niewybrednym tekstem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie,ze wspomoge nie ukrywam z przyjemnoscia;-) No tak masz racje Znaleziona w innym swiecie zyje:-D Mialem pytac Twoj kolega jest mlodszy od m? I w sumie tak sobie mysle,ze Swoich imion jeszcze nie znamy ale moze na forum nie ma co sie za bardzo odkrywac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie mów, że z przyjemnością, bo nie zapominaj, że nie wiesz jak wyglądam :D :D :D jeszcze może się okazać, że byłabym Twoim największym koszmarem :D nie, nie młodszy. Starszy. Między mną a nim jest 13 lat różnicy. wiem, wiem, sporo ;) Przyznam Ci się, że sama zastanawiałam się jak możesz mieć na imię, ale wolałam nie pytać. W końcu nie pisaliśmy tu o pogodzie, więc lepiej się nie ujawniać, wystarczająco dużo grzeszków odkryliśmy ;) Za dużo informacji jak na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ruda ,Ruda slabo sie cenisz na pewno ladniejsza jestes niz Ci sie wydaje;-) Nie slyszalas ze w Naszym wieku samotne pozostaja najslabsze jednostki? A Ty mi sie samotna nie wydajesz:-P Z tymi imionami moze i racja, ale ciekawosc mnie zżera wiec proponuje zebys na maila napisac chociaz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i masz trochę racji...przecież takie zgrabne literki tu skrobię, to muszę być porywająco piękna :) w końcu nie każda jest miss bieszczad :D:D:D:D hahaha Teraz już muszę znikać, pewnie później będę i może faktycznie jakiegoś mailika wystukam ;) Zatem do napisamia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×