Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarny wąs

czy to zdrada?,

Polecane posty

Gość czarny wąs

witam jestem z zona od kilku ladnych lat. wszystko jest ok niestety nie ma francuskiej milosci w naszym zwiazku. w najblizszym czasie szykuja mi sie wyjazdy poza dom i obsesyjnie mysle o numerach z dziewczynami, oczywiscie tylko po francusku. co wy drogiee panie o tym myslicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhh
to ja wpadne wylize Twoje tzipe jak ciebie nie bedzie.. skoro nie zdrada.. podaj adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moja wina ,moja wielka wina,lejdusia nie doczytała.To powiem Ci tak:Nie dziwie Ci się bo nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka kontrolka
ja też się nie dziwie :D ale otwarte związki owszem ale tylko jeśli są otwarte obie strony czyli i ty i żona, obie strony muszą to akceptować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny wąs
czego nie rozumiesz? lady mysle czesto o tym jak wspaniale byloby zrobic taka minetke bez zobowiazan, a potem miec zrobionego loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to ze to jest twoja fantazja bo nie masz tego ze swoja kobieta,normalne i pogadaj z nia o tym albo pogadaj o tym z inna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny wąs
widze, ze tak jak myslalem sama francuska milosc, to taki rodzaj wentyla pozamalzenskiego, czyli od czasu do czasu mozna byleby z umiarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny wąs
ehh spodziewalem sie wiekszej ilosci opinii zwlaszcza od damskiej czesci forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny wąs - damska część Ci w większości powie, że to zdrada... ja mam podobnie i też się zastanawiam... moja nawet na chwilędo ust nie weźmie a ja mażę o tym... (13 lat małżeństwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co byś powiedził jakby twoja zona umawiała się z facetami tylko na miłosc francuska, czułbyś się zdradzony czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamototu.
OCZYWIŚCIE ZE ZDRADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po czyms takim won z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamototu.
OCZYWIŚCIE ZE ZDRADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po czyms takim won z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamototu.
OCZYWIŚCIE ZE ZDRADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po czyms takim won z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamototu.
OCZYWIŚCIE ŻE ZDRADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po czymś takim nie chciłabym widzieć męża na oczy, a Ty chciałbyś zeby obcy facet lizał twoją zonę, pomyśl..... wspólczuje twojej kobiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek z baranek
Jak przyniesiesz do domu chorobę weneryczną to się dowiesz czy to zdrada czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej się zonki zapytaj czy to zdrada:D Swoją drogą wcale się Wam nie dziwie skoro taka "posucha" w domu:-o każdy ma potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek z baranek
Rowerka na posuchę nie ma złotego środka na pewno nie jest dobrym rozwiązaniem nadstawianie tzipy do lizania obcym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z Was radykały - ja wiem, zę to zdrada... a pytanie czy chciałbym żeby obcy facet lizał moją żonęjest po prostu durne, bo gdyby ona pieściła mnie oralnie to wcale bym nie myślał o szukaniu innej w tym celu - rozumiecie? Mam 37 lat, 13 lat małżeństwa i jeszcze nie wiem jak to jest mieć zrobionego loda.... jak to jest trysnąć w ustach kobiety i wariuję jak o tym myślę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Janek ale myśli się rodzą ..co nie oznacza że człek naprawdę chce zdradzić są inne sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonh to tylko świadczy o tym że jesteś wiernym mężem mimo wszystko ..a to się ceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek z baranek
ooo zaintrygowałaś mnie a jakie to są sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek z baranek
tajemnicza odpowiedź. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerka - no właśnie i w tym problem... być wiernym i umrzeć nie wiedząc jak to jest czy się skusić? Ciągła walka i nie raz było blisko, ale właśnie obawa... przed tym, że się wyda, że mogę coś załapać, że .... no właśnie "ślubuję Ci miłość i wierność ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złapać ..nie koniecznie złapiesz .. tylko trza się zastanowić co z sumieniem ,bo skoro tyle lat jesteś wierny to raczej je masz na właściwym sensu niestety nie zawsze to jest takie proste ,nic nie jest czarne czy białe ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×