Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaayttra

30lat i Sztuczna Szczęka...Czy to wstyd?

Polecane posty

Gość jaayttra

?? Zeby...moj koszmar Az wstyd sie przyznac,ze w w wieku 30lat bede nosic sztuczna szczeke.Wyc sie chce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie patologiczna twarz
Zaden wstyd :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilobaj
Może implanty...Ale to chyba dosć sporo kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yturturtur
koorwa, wstyd jak chooy :o a myślałaś o implantach czy za drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem lezy gdzie indziej
zależy co jest tego powodem. Jeśli wypadek np. samochodowy i straciłaś zęby, jeśli Cię ktoś napadł i wybił (chociaż rzadko zdarza się by wszystkie)... to to jest przykre. Jeśli sama doprowadziłaś do tego, by Twoja szczęka znalazła się w takim złym stanie - to wstyd. Cholerny wstyd, by w dzisiejszych czasach nie myć zębów, nie chodzić do dentysty i nie dbać o swój uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym wieku trochę przegięcie ja prawdopodbnie bede mieć 2 implanty ,ale tez mam zęby strasznie sprochnicowane i wydaje majątek .Wczoraj byłam u dentysty i za jednego zęba (zwykłe leczenie -ale duzo prochnicy ) wydalam 280zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednamalpaa26
a ja bym chciała mam takie okropne zęby że szok i do tego wolę rodzić dzieci niż iść do dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yturturtur
koorwa, wstyd jak chooy :o a myślałaś o implantach czy za drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaayttra
ile macie lat i jak wasze zeby?,piszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaayttra
ile macie lat i jak wasze zeby?,piszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj sie............
ja mam 36 lat. mam 2 mostki i 3 koronki i potrzebuje nastepne 8 koronek. juz jako dziecko mialam brzydkie zeby. Takie wyrosly:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem lezy gdzie indziej
brzydkie zęby, więc lepiej je wyrwać? O zęby trzeba dbać! To, że "spróchnicowane", to znaczy, że źle o nie dbasz! Krzywe zęby psują się szybciej, bo szczoteczka nie dociera wszędzie i łatwiej osadza się kamień w "szczelinach" i "krzywiznach". Nici dentystyczne to (o zgrozo) rzadkość w stosowaniu w Polsce. Płyn do płukania? Coraz częściej, jednak daleko nam do ideału - info z gabinetu dentystycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty sie nie madrzyj
bo gowno wiesz ta z gabinetu dentystycznego :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaayttra
nie stac mnie na implanty:o Chodzilam do dentysty,staralam sie o nie naprawde dbac,ale sa strasznie kruche,ostatnio czworka polamala mi sie na platkach kukurydzianych,siodemka pekla na bulce,no masakra po prostu:( Na dole nie mam siodemek i osemek,u gory jednej czworki,piatka i szostka pewnie za niedlugo sie polamia bo juz czuje ze sa slabe,a po drugiej stronie brakuje 5i6stki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaayttra
nie stac mnie na implanty:o Chodzilam do dentysty,staralam sie o nie naprawde dbac,ale sa strasznie kruche,ostatnio czworka polamala mi sie na platkach kukurydzianych,siodemka pekla na bulce,no masakra po prostu:( Na dole nie mam siodemek i osemek,u gory jednej czworki,piatka i szostka pewnie za niedlugo sie polamia bo juz czuje ze sa slabe,a po drugiej stronie brakuje 5i6stki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj sie............
nie przejmuj sie. sluchaj ja jako dziecko dostawalam mase lekarstw i od tego wedlug dentystow wyrosly mi sprochniale zeby. No i co zrobisz? Nic. 1 i 2 przednia zlamaly sie jak mialam 10 lat i dalej tak poszlo z innymi. Tylko ja sobie nie dam zrobic tak szybko sztucznej szczeki tylko mam mostki i koronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem lezy gdzie indziej
wyraźnie było napisane - info z gabinetu, a nie, że ja mam gabinet :) nie mądrzę się, tylko mówię prawdę, a to boli :) Owszem, zdarzają się zęby "trudne", ale to nie jest wcale takie częste, jak niestety brak higieny, który prowadzi do tak fatalnych skutków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty sie nie madrzyj
no i mowie ze gowno wiesz :-O ze z braku higieny to sie ucza juz dzieci w przedszkolu i chyba kazdy o tym wie. a truden zeby zdarzaja sie czesciej niz myslisz i stul jape jak nie masz nic madrzejszego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem lezy gdzie indziej
a ty sie nie madrzyj - poziom kultury niczym poziom jamy ustnej? :P niestety dla Ciebie, mam kontakt z wieloma stomatologami i potwierdzają to, co za nimi tu piszę. Bo wiele słabych zębów wynika ze złej diety i złego stylu życia. Kiedy ostatni raz usuwałaś kamień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty sie nie madrzyj
posluchaj mnie gowniaro, to co ty tutaj wypisujesz to kazdy glupi wie. A o moj kamien to Ty sie nie martw ! Nie mieszkam w PL i mam doskonala opieke medyczna jak i fantastycznego dentyste. Wiec powtarzam: gowno wiesz !Gdyby w Polsce ludzie nie musieli tyle sami placic za zabiegi detystyczne to i wiecej ludzi mialoby porzadne zeby! Ja mieszkam w kraju w ktorym Panstwo zapewnia standardowe zabiegi jak i n.p usuwanie kamienia za co placic nie musze itp. Wiec idz i madrzyj sie gedzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjarr222
problem lezy gdzie indziej a co powiesz na to?... Zdrowa dieta,w ogole zdrowy styl zycia,czeste wizyty u stomatologa,a zeby mimio tego i tak sa slabe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego,
To nie wstyd, wstydem jest mieć okropne zęby, a nie sztuczną szczękę. Fakt, młoda jesteś, ale nie róbmy z tego dramatu, pomyśl o ludziach z nieuleczalną chorobą, a Ty po prostu będziesz miała sztuczną, ale za to zadbaną szczękę. Ja mam ponad 30 lat, zęby zawsze były moim kompleksem, choć inni mówią że wcale nie są złe. Z natury są nieładne, ale nie mam żadnych dziur, są poleczone. Mam też implanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem lezy gdzie indziej
a ty sie nie madrzyj - o rany :) ile jadu i złości :) myślisz, że to, iż nie mieszkasz w Polsce to jest jakiś argument? Nie dla mnie. Do swoich kolegów innych narodowości też się tak zwracasz jak do mnie? Nie? Współczuję kompleksów :) kjarr222 - jak pisałam, zdarzają się zęby "trudne". i co z tego - oczywiście, że wstydem jest mieć zaniedbane zęby, jednak naprawdę czasem trzeba o nie zadbać żeby jak najdłużej mieć swoje zęby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty sie nie madrzyj
to ze nie mieszkam w Polsce to argument tak. Bo zeby autorki nie zniszczyly sie z braku higieny, zlego odzywiania etc tylko z braku odpowiedniej opieki stomatologicznej. Bo tu gdzie ja mieszkam nie znam nikogo kto by w wieku 30 lat mial juz sztuczne zeby ale tylko dlatego poniewaz tu sie leczy profilaktycznie i to od dziecka i zabiegi standardowe oplaca Panstwo. A tego wlasnie w Polsce brak!Dlatego ludzie zaniedbuja zeby i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem lezy gdzie indziej
nie zgodzę się z Tobą. W jakim kraju żyjesz? W Polsce nie ma nacisku i wpajania od dziecka, że o zęby trzeba dbać! Ludzie zaniedbują zęby, bo nie są nauczeni regularnie uczęszczać na przegląd jamy ustnej. I nie uczą tego swoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjfsnjngj
problem lezy gdzie indziej -- gowno widzialas gowna wiesz, spadaj madralo do swojego gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem lezy gdzie indziej
kjfsnjngj na szczęście ominął mnie ten twór polskiej edukacji i szkołę kończyłam w starym systemie :) Czepiacie się mnie, bo mówię prawdę :) Niestety, Polacy o swoje zęby nie dbają dostatecznie i stąd wiele problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farawayfromhome
mieć brzydkie zęby, albo co gorsza nie mieć ich wcale to jest moim zdaniem większy powód do wstydu. Ale jest i tak, że jeśli proteza jest wykonana przez dobrego specjalistę to w zasadzie nie widać większej różnicy, czy zęby są sztuczne. A tak przy okazji znacie dobrych protetyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viglinna
mnie wkurwiaja me brzydkie choc zdrowe zeby -ale nie stac mnie na chocby 1 implant- wyc sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak też jest, że natura nas nie rozpieszcza i mimo naszych starań to pięknych zębów nie mamy. A co do protetyków to moim zdaniem jedną z lepszych specjalistek w tej dziedzinie jest dr Kuczyńska z Krainy Uśmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×