Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiloffffffffff

ludzie po studiach rolniczych, gdzie pracujecie?

Polecane posty

Gość gość
A ja bym na Twoim miejscu poszła do takiej policealnej. Pojdziesz, przez 2 lata zdobędziesz wiedze, potem bedzie nawet łatwiej znalezc prace. I do tego nic nie płacisz za nauke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba macie racje z Cosinusem. Mnie tez sie wydaje ze jesli komuś nie udało sie dostac na studia to zeby nie tracic roku warto jednak pomysleco Cosinusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam jak większość moich znajomych tą szkołe policealną. Wiec widze ze nie jestem z tym sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie zastanawiałam własnie nad Cosinusem. Kurcze, to moze własnie nie jest zły pomysł i warto sie tutaj zastanowić co zrobić zeby nauczyć sie jakiegoś dobrego zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W urzędzie Gminy przy srodkach unijnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn pracuje w inspekcji weterynaryjnej, a ja mam agroturystykę. nie trzeba do tego studiów. księgowość prowadzę sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pammulska
Oj tak. Masz naprawde duży wybór róznych kursów i z pewnością coś fajnego dla siebie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna po takim kierunku potem bez problemu dostaniemy sie do wymarzonej pracy związanej z tym kierunkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to się szykujemy na imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co idziecie na takie kierunki ? znam tylko dwa, trzy dobre powody: rodzice mają gospodarstwo i chcesz to dalej robić jest to twoje jakieś marzenie, pasja masz wujka w ministerswie który załatwi ci robotę. W innym przypadku scenariusz po poświęceniu 3-5 lat na ukończenie takie szkoły to: - pampers na doopie w kasie beedronki i 1460 zł/miesiąc - wyjazd za granicę i praca zapewne fizyczna - przekwalifikowanie które będzie kosztowało was kolejną stratę czasu i nerwów. Ten post napisałem na przykładzie swojego życia w celu pomocy młodzym ludziom, jak już chcecie coś studiować to kierunki dające nadzieję na lepsze jutro nie tyczy się to tylko rolnictwa lecz również turystyki, pedagogiki i ekonomii która obecnie jest przereklamowana i marnie płatna. Opowieści miszczów co to zaraz zaczną peerdolić o swoich sukcesach osrywam z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna przeciez tez spóbowac z kierunkiem kosmetyka w Cosinusie. Mam koleżankę która kończyła ten kierunek i jest bardzo zadowolona. Wiec nie tylko trzeba opierac sie na jednej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielu moich znajomych po studiach rolniczych pracuje w samorządzie tak jak i ja. Kokosów nie ma wiec trzeba coś jeszcze robić wiec prowadzę perfumerię internetową www.perfumeria.in Ale praca w strukturach samorządu, jednostkach obsługujących rolnictwo a jest ich kilkanaście to standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I warto własnie iść za ciosem i wybrać sobie interesujące dla siebie kierunki. Zwłaszcza jesli np. nie koniecznie myslimy o studiach albo z różnych przyczyn po prostu nie mozemy na nie pójsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez wybrałam jak większość moich znajomych szkołe policealną w Cosinusie.Wybrałam agroturystykę, ponieważ chce pomagać moim rodzicom przy prowadzeniu ich gospodarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, agroturystyka jest super, i fajnie ze na takie kierunki stawiaja teraz w szkołach policealnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie kierunek jest naprawde fajny i moim zdaniem godny zwrócenia uwagi, bo mysle ze to jest przyszlościowe i bardzo na czasie. Agroturystyka górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz chyba wybiore sie na taki kierunek do Cosinusa. Mam w rodzinie 2 księgowe i to jest rzeczywiscie bardzo dobry zawód. Mozna tutaj coś zawsze zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj sie to normalka i wszystko sie ulozy jak sie wie jak podejsc 333 www.youtube.com/watch?v=lEOYQzjmKVs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy własnie po takich szkołach policealnych mozna dostać prace ? Czy agroturystyka to własnie dobry kierunek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz ząłożyc swoje gospodarstwo agroturystyczne. Przeciez z tego co wiem to własnie ta branża ma sie świetnie i ludzie chetnie korzytsaja z takiej aktywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze ten pomysł wcale nie jest głupi. I chyba własnie jesli nie uda mi sie z maturą to wybiore sie dokładnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze jesli nosimy sie z zamairem pójscia do szkoły policealnej to własnie do takiej z dobrymi opiniami. A na pewno taką szkoła jest Cosinus. Mam bardzo dużo znajomych którzy własnie skończyli tą szkołe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy mozna sie zapisac już na nowy rok ? I czy zaczynają od września czy października ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale powiem Wam ze to wcale nie jest taki zły kierunek w dzisiejszych czasach. Mysle ze spokojnie mozna o nim pomyslec i otworzyc np. swoje gospodarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To spokojnie mozna własnei wybrac sie do tej szkoły. Szczerze mówiąc znam wiele osób które ją skończyły i naprawde są bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie jesli chodzi o agroturystyke to moim zdaniem spokojnie mozna wybrac sie na ten spomniany kierunek do Cosinusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie teraz w Cosinusie powstał kierunek Turystyka wiejska. Mój brat chce iśc na taki kierunek, ponieważ chce i tak pozostac na wsi z rodzicami. Czy myslicie ze to dobry pomysł i to sie jemu przyda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie jakby to były nieuki to nie pytaliby o takie szkoły... Najgorzej jest nic nie mówić tylko czekac az nauka sama do nas przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie ja tez uważam ze Cosinus to jedna z lepszych szkół i tutaj jesli chodzi o nauke na pewno zdobędziemy odpowiednią wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×