Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiloffffffffff

ludzie po studiach rolniczych, gdzie pracujecie?

Polecane posty

Gość gość
Oj to rzeczywiście trafiłes na kiepska nauczycielkę. W ogóle myśle ze jest to mało prawdopodobne. Ja jestem zadowolona z administracji w tej szkole. I mam w przeciwieństwie do Ciebie zupełnie innych nauczycieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doominisia2
Ja wolałam wybrac sie na kursy przygotowujące do matury w Cosinusie i rzeczywiscie są bardzo pomocne, jesli chodzi o usystematyzowanie całego materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wlasnie najlepiej jest w takiej sytuacji wybrać szkołe tą która polecają inni jest wtedy szansa ze to bardzo sprawdzona i polecana przez innych szkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, najlepiej niech wszystko bedzie za darmo;) Mnie co prawda udało sie iśc do szkoły policealnej do Cosinusa bezpłatnie. Ale nie wszedzie jest tak dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdz sobie na ich stronkę www.cosinus.pl i po prostu wszystko sprawdz. Albo najlepiej też jest zadzwonić do jednej ze szkół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DLa mnie to Cosinus jest taka jedną z najlepszych szkół policealnych. Maja bardzo dużo fajnych kierunków i mysle ze tutaj kazdy tak naprawde znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też postawiłabym na Dziewulskich. Wiadomo ze zalezy nam wszystkim na dobrym przygotowaniu, a napewno po takim Studium , które ma rangę międzynarodowego uda się nam szybciej znalezc pracę w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj na pewno z pomocą przychodza szkoły policealne. Ja uwazam że jednak własnie raczej na takie powinniśmy postawić a nie kończyć swoją edukacje na Liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o takie w pełni bezpłatne szkoły to typu - policealne. Na pewno jedną z nich jest Cosinus i uwazam ze jesli juz na jakąś sie decydować to zdecydowanie na ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatecznie założyłam własne gospodarstwo, mam dobre maszyny m.in. marki Deutz z http://www.agromarket.pl/ i dobrze mi się wiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No u mnie to były kursy w Cosinusie. Które tak naprawde mogę smiało powiedziec ze bardzo mi pomogły jesli chodzi o wszelkie przygotowania do matury. Sama jednak nie nauczyłabym się az tak dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy jak sie do tego podchodzi. Najlepiej jesli chodzi o szkołe- trzeba miec takie podejscie ze chcesz sie czegoś nauczyć ,a nie ze jest za darmo. Wiec wybierajmy kierunki z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie równiez w tej szkole mozecie zapisac sie na kurs przedłużania rzęs http://www.cosinus.pl Sprawdzona szkoła, cena jak najbardziej ok, wiec tylko sie zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po pedagogice miałam problem ze znalezieniem pracy i musiałam jeszcze iść do szkoły policealnej, ja akurat wybrałam Cosinusa. I po skończeniu turystyki dostałam prace. Wiec studia pracy nie daja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jednak warto skorzystac z takich kursów. Dlatego ja mogę polecić Wam te na które sama w tamtym roku chodziłam i udało mi sie zdac mature w sumie bez specjalnych problemów http://www.cosinus.pl/Kursymaturalne.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam tez masz ten kierunek, a z tego co zreszta sama słyszałam na temat szkoły to ma ona naprawde dużo dobrych opinii. Wiec czemu nie spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze tak jak wiekszość z Was warto jest rzeczywiscie postawić na Cosinusa. To jest to co teraz sie liczy jesli chodzi o szkołe poliecealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodzi ludzie jednak sie coraz czesciej dokształcają. Ja teraz tez poszłam sobie jeszcze dodatkowo do Cosinusa na kosmetykę. Tez chce mieć wszechstronna wiedze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat jestem w policealnej w Cosnusie i tutaj naprawde jestem bardzo zadowolona ze szkoły i byc moze kiedys jednak pomysle nad tym czy nie wykorzystać wiedzy i wybrać sie na taki sam kierunek ale na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy ktoś z was moze chodzi lub chodził, ale warto przejrzeć równiez ofertę tej szkoły http://www.cosinus.pl/ Jak widac wybór kierunków jest bardzo duzy. I na pewno tez potem łatwiej o lepsza prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jaki kierunk jest dobry na nasze czasy ? Co nam pozwoli aby własnie zaraz po szkole iść do dobrej pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to najbardziej opłaci się rozmnażać 500 zł dają za darmo od spłodzenia jednej sztuki dziecka, do tego jeszcze mieszkanie socjalne i inne darmowe profity, ferie, wakacje dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto jesli jest to spełnienie naszych marzeń i kiedy powaznie myslimy o taki zawodzie na przyszłość, wówczas spokojnie mozemy wybrac własnie taki kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto na pewno postawić na Cosinusa bo tutaj z pewnościa sie nie rozczarujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sterwerk
Praca po szkole rolniczej wiecej informacji na www.sterwerk.nl lub pod numerem.tel.+31 682 231 174 lub +31 493 529 326

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greg ardon
Poszukuje absolwenta uniwersytetu rolniczego ktory zna angielski..............praca jest na dwa lata minimum............oferuje ubezpieczenie medyczne, zakwaterowanie prosze o kontakt na astartransport@mail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plany sie bardzo zmieniaja, ale chyba wlasnie taka szkoła policealna jest najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza własnie wspomniana Cosinus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Wy tez macie takie odczucie ze jednak teraz szkoły policealne po prostu cieszą sie dosyć dużym zainteresowaniem ? Coraz wiecej osób sie do nich wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az1
witam a pomyśleliście po studiach rolniczych prowadzić działalność rolniczą i wziąć na to dotacje z unii np z programu młody rolnik albo modernizacji, lub programu restrukturyzacja małych gospodarstw ? to niezła kasa jest ok 60 tys bezzwrotnej premii trzeba się tylko potem przez pewien czas wywiązać z ustaleń biznesplanu a w przypadku modernizacji nawet 300tys wkładu przy wsparciu 60% a za taką kasę to już można sobie spokojnie zafundować park maszynowy albo otworzyć jakaś działalność w kierunku przetwórstwa swoich płodów rolnych, można się także w zrzeszać w spore grupy produkcyjne z których każdy uczestnik wziąłby inny zestaw maszyn i obrabiać swoje i nawet cudze płody rolne przetwarzać i sprzedawać i dzielić się zyskiem. Najczęstszym warunkiem do spełnienia jest wiek wykształcenie rolnicze posiadanie 1ha min ziemi i ubezpieczenie w krus z mocy ustawy. Tworzę biznesplany pod wyżej wymienione programy unijne za opłatą i zapewniam kompleksową usługę w aspektach weryfikacji wstępnej terminowego i poprawnego złożenia dokumentów poprawek i kontaktów z agencją posiadając podpisane od klienta pełnomocnictwo załatwiam wszystkie sprawy na bieżąco za niego klient musi tylko dostarczyć wymagane dokumenty i dane do stworzenia biznesplanu. pozdr zawadue@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×