Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiloffffffffff

ludzie po studiach rolniczych, gdzie pracujecie?

Polecane posty

Gość gość
To niech kobieta po prostu idzie do szkoły, wybierze takie kierunek albo chociazby kursy w policealnej szkole które będą dla niej odpowiednie. To chyba nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz sobie do Cosinusa, zrób rachunkowość i sama bedziesz to umiała robic. I jeszcze do tego tez zaoszczedzisz. To najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam hodowlę kur, krów i świń. Jest to bardzo opłacalny biznes, niewiele osób tak to postrzega. Oczywiście trzeba się trochę napracować, dobrze zadbać o swoją hodowlę, np. ja kupuję tylko najlepsze produkty dla zwierząt głównie z www.biofeed.pl Warto o tym pomyśleć, zwłaszcza jak ktoś ma warunki do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaciatahej
skończyłam leśnictwo. co miałam w głowie? nie mam pojęcia. teraz jestem na drugim roku charakteryzacji u Dziwulskich i pracuję w zawodzie charakteryzatorki więc dużo lepiej... rada ode mnie: zawsze idź na to, co Cię cieszy i kręci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz coraz wiecej osób własnie szuka msażysty dla siebie, wiec mysle ze z klientami moze ne być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także jestem po rolnictwie i zajmuje się hodowla bydła. Jest to całkiem dochodowe zajęcie, chociaż niestety czasami trzeba trochę się pobrudzić. A czasami zdarzają się poważane problemy. Jakiś czas temu moje krowy i cielęta dopadła biegunka. W związku z tym zacząłem szukać jakiegoś skutecznego preparaty na biegunkę u cieląt i biegunkę u krowy. Całe szczęście sąsiad polecił mi http://bentawet.pl/. Znalazłem tam skuteczne preparaty, które uratowały moje zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam własne gospodarstwo rolne połączone z obiektem agroturystycznym. Ogólnie wiedzie się dobrze dlatego nie mam zamiaru nic zmieniać. Niedawno też poczyniłem nowe inwestycje, zamówiłem od firmy www.pwborys.pl elektryczne ogrodzenia oraz bramy łąkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaniaLas3
@aga569 Mamy i nawet nieźle idzie :) Wejdź sobie na to forum https://www.farm-in.com/ to na pewno też coś znajdziesz (forum typowo rolnicze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posen
Po tym kierunku w ogóle nie ma pracy, chyba ze chcesz być przedstawicielem handlowym lub masz gospodarstwo, ale wydaje mi się ze nawet do tego te studia są nie potrzebne. Jeżeli masz jakieś znajomości to się gdzieś załapiesz nawet jeżeli się nie ma podstawowej wiedzy. Z pracom jest katastrofa. A jeżeli chodzi o studia to są w miarę lekkie trzeba być kompletnym matołem żeby ich nie skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w rolnictwie nie jest lekka http://warminsko-mazurskie-praca.pl/tag/praca-w-rolnictwie/, a do tego dochody też niepewne, bo wiele od pogody zależy. Moim zdaniem praca na etacie daje większe poczucie stabilności, a handlowcy mogą nie najgorzej zarobić. Firm związanych z rolnictwem jest sporo, bo trzeba też pamiętać o tych które produkcją środki ochrony roślin albo maszyny. No i do tego dochodzą tez urzędy, weterynaria itd. ale tak na serio to w większości tych prac można obyć się bez studiów z rolnictwa….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrej jakości maszyny rolnicze a także części czy oleje dostaniecie w http://agromix.agro.pl/ W grę u nich wchodza także maszyny używane oraz serwisowanie sprzętów a do tego usługi jak siew, opryski, zbiór itd. Firma zna się na rzeczy, korzystaliśmy i z usług i z maszyn i zadowoleni jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×