Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Na jakim jesteście etapie?

Polecane posty

Gość ja nie wiem jak u was
ale moje dziecko broni się na PW fizyka ciała stałego i nie ma czasu podejść do telefony:O;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przemierzam byla taka
pewna ze ktos sie zjawi pogodz sie ze jestes stara panna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w chwilach refleksji zastanaiam sie co bedzie za kilka lat, i na ile wystarczy takie zycie praca-pasja-znajomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czujesz się szczęśliwa pola i lasy? Co to znaczy fajna praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się widzi że macie doła i życie wam się przestaje podobać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to, w sumie, podobne trochę jesteśmy:). Może inni też tak mają, zara się zobaczy:). Tak, jestem szczęśliwa, taki stan zawieszenia nie jest zły, ale jednak jest stanem zawieszenia, bo nie wyobrażam sobie trwać tak latami. Praca fajna to taka, do której chce się chodzić i chce się dokształcać, żeby być coraz lepszym i lepszym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie boisz się samotności, jak większość kobiet mala? Nie boisz się że za 20 lat będziesz na tym samym, nudnym etapie życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *^(*&(54
mezczyzna 30, bardzo dobre wyksztalcenie, wlasnie zmieniam prace bardzo dobrą na lepszą. mam swoje mieszkanie, rok temu nowy samochód, brak dlugów... kandydatke na partnera życiowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemierzamPolaLasy- A jak będziesz po 30 a blisko 40, to wtedy nie będziesz już wybrzydzać i będziesz brać na męża co będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o żadnego doła i jakieś tam wielce egzystencjalne problemy. To nie to. Po prostu mam potrzebę realizacji na różnych etapach życia i czekam, kiedy przyjdzie czas na sprawdzanie się w trudniejszych sytuacjach życiowych:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pewno nie bede brac na meza co bedzie, nigdy! :) samej nie jest mi na tyle zle zeby sie meczyc z kims na sile i nie nie boje sie samotnosci, ja nawet lubie pobyc sama, celowo czasem uciekam od ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemierzamPolaLasy-Czyli jesteś kolejną, co liczy na królewicza, który bedzie za tobą biegał jak pies za suką. Wam naprawdę w głowach pierdzieli, najpierw nawiedzona fiku siku, potem ty i inne. Faktycznie że wykształconych kobiet z miast, to trzeba unikać jak zarazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alebezedura
hmm, mam 26 lat, skończyłam fajne studia, wyszłam za mąż, czekam na narodzenie maleństwa i ogólnie fajnie mi się żyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mix-Ale skąd wiesz ci będzie za 20 lat? Gdyby mi ktoś powiedział jakieś 15 lat temu, że zostanę odludkiem i w takim stanie będę szcześliwy, to bym mu w to nie uwierzył, a jednak zdziczałem kompletnie i ludzie mi na nerwy działają, wolę być sam i ten stan się pogłębia. Czyli tobie z wiekiem może brakować towarzystwa, tym bardziej że nie oszukujmy się, że najlepsze lata masz za sobą. Lata gdzie większość osób poznaje swoich życiowych partnerów, tobie się to nie udało w tych najlepszych latach, teraz będzie coraz gorzej, bo uroda przemija a kandydatów ubywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi bedzie brakowac to wtedy bede szukac, towarzystwo, przyjazn i milosc mozna znalezc w kazdym wieku zreszta przyjaciol mam przeciez :) nie bede szukac faceta po to zeby sie zabezpieczyc przed ewentualna samotnoscia za 20 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×