Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Na jakim jesteście etapie?

Polecane posty

no moja mama mlodo zam maz wyszla i wieku 45 lat zostala na lodzie (rozwod), lata zmarnowane bez milosci a majac lat 50 wlasnie milosc znalazla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku mikuuu-Boję się kobiet co wyżej srają, niż dupy mają. Dla mnie wykształcenie humanistyczne jest tyle warte i użyteczne co papier toaletowy. Nauka ścisła się liczy, ale kobiet na politechnikach to na palcach się policzy.... Co ciekawe, to nawet normalnie z nimi pogadać idzie i są w miarę normalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mix-czemu uważasz że miłości nie miała? Przecież ciebie by nie było. Czujesz się niekochana przez matkę? Matka chyba cie musi nienawidzieć że tak napisałaś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieprzysz :) mnie kocha, brata kocha, nie miala milosci w malzenstwie, rozrozniasz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mix-To chwila, miłości nie miała, więc z kim ciebie zrobiła? Puściła się bez miłości? Rozumiem że potem znów się puściła, nie kochała ani kochana nie była ale seks uprawiała i dzieci rodziła.....Jak by to powiedzieć, po prostu twoje zeznania kupy się nie trzymają. Skoro by nie kochała twojego ojca a on jej, to by się nie pobrali, dzieci by nie zrobili i nie przeżyli by z sobą ponad 20 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no idac twoim tropem rozumowania to pobrac sie mozna bez milosci tylko dlatego zeby nie byc samotnym za 20 lat - wiec sam sie gubisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu jest odpowiedz na twoje pytanie - nie mam faceta bo zadnego nie kocham :) jak znajde milosc lub ona mnie to wejde w zwiazek, proste! kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'PrzemierzamPolaLasy-Czyli jesteś kolejną, co liczy na królewicza, który bedzie za tobą biegał jak pies za suką. Wam naprawdę w głowach pierdzieli, najpierw nawiedzona fiku siku, potem ty i inne. Faktycznie że wykształconych kobiet z miast, to trzeba unikać jak zarazy....' Jeśli konkretny facet, to królewicz, to niech Ci tam będzie, że mi się w głowie pierdzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mix-A to tak trudno w młodym wieku znaleźć miłość? Zobacz ile jest młodych małżeństw, ile młodych par. Myślisz że oni są z sobą bo w młodości już boją się samotności? Ciekawa teoria. Twoja mama szybko odkryła że nie miała miłości w (małżenstwie i szcześcia w życiu9pewnie was uważa za swój pech i wpadkę) Pewnie za kilka lat powie to samo o swoim pociskaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc 🌼 Powiem tylko na dobranoc, że boję sie kolejnego etapu życia, coś się konczy i zaczyna sie coś nowego, z jednej strony budzi to podekscytowanei z drugiej niepewnosć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy trudno, ja nie znalazlam i tyle :) a takich jak ja osob jest wiecej z tego co tu widac :) a mojej mamy nie oceniaj skoro nie znasz sytuacji, ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mix- Skoro masz wysoką poprzeczkę, to logiczne że nikogo nie kochasz a jak pokochasz to ten ktoś cię nie pokocha, powie ci "nie dla psa kiełbasa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku mikuuu - dobranoc, dobrze bedzie :) no widocznie nie kazdy jest tak kochliwy jak zwiad :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozecie na chwile
przerwac dyskusje? chce dodac nowy temat i pojawia sie komunikat: w ciagu ostatniej godziny umiesciles 10 nowych tematow. odczekaj chwile. a przeciez nic nie umieszczalam!!!! huj mnie strzeli!!!! poradzicie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemierzamPolaLasy-Acha, czyli rozumiem że mało kogo lubisz a większość ludzi nie lubisz i uważasz że są beee, pewnie nie są godni nawet butów ci wyczyścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wysoka poprzeczke, bo czemu mialabym nie miec? :) nie widze powodu zeby zanizac poziom w przypadku osoby ktora mam ogladac codziennie do konca zycia :) taka jest moja recepta na szczescie, przykro mi ze rozni sie od twojej, widocznie cie to boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'PrzemierzamPolaLasy-Acha, czyli rozumiem że mało kogo lubisz a większość ludzi nie lubisz i uważasz że są beee, pewnie nie są godni nawet butów ci wyczyścić...' Rany, a gdzie Ty to wyczytałeś? Cierpisz na kompleks niższości?:) Nie mam zwyczaju poniżać nikogo, co najwyżej nie utrzymuję kontaktu z osobami, których nie lubię. Ale tutaj mówimy o towarzyszu/towarzyszce życia, więc chyba samo przez się rozumie, że nie będę wiązać się z kimś, przy kim nie chciałabym się budzić co rano do końca życia i dla kogo nie byłabym w stanie podjąć wielkiej pracy nad sobą i związkiem. Kuma czaczę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mix-Miej sobie jaką chcesz, tylko że psychicznie przygotuj się na to, że zawsze będziesz sama. O ile teraz jesteś w stanie to spełnić, ale jak będziesz mieć 40 lat, nie będziesz mieć dzieci ani faceta, to może wtedy będziesz pewnych rzeczy ciężko żałować. Czasem warto jest nie strugać księżniczki i być normalną. No ale pewnie uległaś tej propagandzie o 'inteligentach" klasie inteligenckiej i wyższych sferach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiad - pozostaje mi podziekowac ci za rady i pozostac przy swoich przekonaniach :) dzieki i trzymaj sie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemierzamPolaLasy-Nie kumam. Podaj szczegóły faceta, który spełni twoje wymagania i szczegóły faceta którego od razu nie lubisz. Żeby ci było łatwiej, to zrobię mały spis: 1Facet który był karany i odsiedział wyrok(skreślasz lub nie) 2 Facet bez matury(skreślasz lub nie) 3 Facet bez prawka(skreślasz lub nie) 4 Facet utykający(cześciowo niepełnosprawny)(skreślasz lub nie)' 5 Facet który leczy się psychiatrycznie(skreślasz lub nie) 6 Facet z AA(skreślasz lub nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'No ale pewnie uległaś tej propagandzie o 'inteligentach" klasie inteligenckiej i wyższych sferach.' Taaaa;). Zabieram swą książęcą mość i idę szukać ziarnka grochu pod kupą materacy, bo znów się, cholera, nie wyśpię!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiad - najlepsze jest to ze zaden z twoich kryteriow nie ma nic wspolnego z inteligencja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podajesz skrajne przykłady. Skreślam każdego, który źle rokuje na przyszłość i stanowi zagrożenia dla potencjalnej rodziny, tj. takiego, któremu strach zaufać i zawierzyć mu swoją przyszłość. Wydaje mi się to rozsądne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×