Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulkaf89

paznokcie pomalowane a niemowlę

Polecane posty

Gość Paulkaf89

Kobietki chciałam zapytać czy jeżeli jestem mamą miesięcznego dzieciątka to czy mogę malować paznokcie? czy to może mu w jakiś sposób szkodzić? bo chciałam pomalować sobie bo mi się łamią ale mama mówi że nie powinnam bo mogę zaszkodzić maluchowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhjjkl
nie wiem w czym mu zaszkodzisz?? maluj, przecież malujesz tylko paznokcie a nie piersi którymi go będizesz karmiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale chyba on ci tych paznokcie nie będzie obgryzał, że ma mu zaszkodzić?;) A w ogóle to z chwilą urodzenia dziecka przestajemy golić nogi, malować paznokcie, myć i farbować włosy i nie zakładamy nic innego jak dresy i rozczłapane kapcie:D w przeciwnym razie jesteśmy złą matką i nie poświęcamy się dla dziecka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fohbjzfldkcbhjvj
Ja miałam pomalowane paznokcie od urodzenia mojego dziecka. A niby czemu Twoja mama twierdzi, że miałoby to zaszkodzić dziecku? w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaf89
dzis mi powiedziała że np. drapne go pod noskiem i zostanie odlamek lakieru i on bedzie to wdychal... choc dla mnie to jakas paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jetyjeuei6i
myślalam, że to prowokacja...... oczywiscie, że mozesz pomalowac paznokcie. Jak sie kochalas to tez pytalas mamy czy mozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaf89
to pytanie raczej nie było na miejscu i nie dotyczy tematu. zadałam pytanie żeby się upewnić że mama głupoty klepie. To moje pierwsze dziecko więc staram się być ostrożnia.... I zwracam uwagę na każdy szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaf89
ale skoro już padło takie pytanie to raczej mamy się radziłam... Ty nigdy tego nie robiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnfdsngvmdfnvmfn
następna histeryczka i kretynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaf89
dzieki za udzielenie rady.ze histeryczka to sie zgodze a kretynizm to bardzej ocenianie kogos gdy sie nie zna tej osoby... zamykam temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auuuutorkkkooo
strasznie dziecinna jestes :( tak to jest kiedy dzieci ridza dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja malowałam paznokcie i w ciąży jak i po porodzie... Owszem dziecko rodziłam wiosną, więc raczej starałam się malować nie w tym pokoju gdzie leżał synek.Wychodziłam do 2 pokoju żeby mu nie smrodzić.Nie wiem w jaki sposób pomaloane paznokcie mogą dziecku szkodzić.Również malowałam się.Mojemu małemu jedyne co przeszkadzało to perfumy kiedy je miałąm na sobie-poprostu kiedy brałąm go na ręce to płakał kiedy miałam spsikane ciało.. I tak samo miało wiele moich koleżanek, przestałam się psikać-skończył się problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaf89
akurat pełnoletnia byłam rodząc dziecko... ale skoro o mnie tak piszesz moze sama masz z tym jakis problem ? dzieki za rady teraz wiem ze to bylo glupie pytanie, chociaz jednoczesnie chodzillo mi o to czy malujac paznokcie przy dziecku nie szkodze mu zapachem ipt. pytanie jak pytanie a tyle hasel chamskich poszlo w moja strone to tylko forum kazdy ma prawo pytac, ale na pewno nie pytalam po to by mnie ocenial ktos kto nawet mnie na oczy nie widzial.... szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ga-de-ry-po-lu-ki
aj tam aj tam. ja mam pomalowane i to na kolorowo. mala( ma 6mc) lubi sie na nie patrzeć :p tylko nie maluje przy niej bo to trochę smierdzi i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaf89
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ekspertko od siedmiu boleści, po co odgrzebujesz 2-letnie tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×