Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bob Taylor

zdecydowana większość kobiet jest...

Polecane posty

Gość Bob Taylor

...strasznie cienka!!! i mówie to z perspektywy 30-letniego faceta, który miał trochę owych kobiet w łóżku i w zdecydowanej większości nie były to jednorazowe przygody, a dłuższe relacje. jednakże mniemanie o sobie, pod tym kątem, prawie KAŻDA ma naprawde baaardzo wysokie i nieważne w jakim jest wieku, czy to młódka, czy to mamuśka to uważa o sobie że jest rewelacyjna w te klocki. a jak przychodzi co do czego to okazuje się że niestety wymięka. i naprawde nie pisze tego w celach prowokacyjnych czy coś, ale ze 100%-go doświadczenia. * pozycje - rzadko mozna namówic na jakieś wygibasy, standardzik i nara * lodzik - samo wzięcie do ust ujdzie ale żeby to zrobić porządnie, mało która umie. * anal - ze świecą szukac która pozwoli a chyba z kilkoma świecami takiej której sie podoba ta forma seksu * pieprzne słówka w trakcie - cholerna rzadkość * fetysze, jakieś inne ekstrawagancje - sorrrrrry no way! ale oczywiście zanim dojdzie do zbliżenia i są wzajemne zaloty to taka delikwentka nakręca czy to mailami czy to sms-ami czy nawet rozmową, tekstami typu "pokaże ci co to namiętność", "będziemy się kochac perwersyjnie godzinami" itp, itd. a potem okazuje się że tylko standardowy seksik i finito, bo jak chcesz czegoś więcej to zaraz bariery, opory, zmeczenie etc. wiem, że teraz to mogłem wsadzić kij w mrowisko, że zostane zakasowany przez podszywy oraz kobiece lobby, że gówno niby wiem, ale właśnie z doświadczenia wiem i większość z was jest mizerna w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HiV nie zwleka
skoro bzykanie jest twoim zyciowym priorytetem może opiszesz nam swoje doświadczenia dokładniej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może porozmawiajmy o facetach, jacy to maczo z was w łóżku. A propos wsadzania fiuta w tyłek, to może daj się tak przelecieć jakiemuś facetowi a potem opowiedz nam jak wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może porozmawiajmy o facetach, jacy to maczo z was w łóżku. A propos wsadzania fiuta w tyłek, to może daj się tak przelecieć jakiemuś facetowi a potem opowiedz nam jak wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby to ująć sama nei wiem
masz pecha i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze że tak myślą. Inaczej nigdy by się nie otworzyły. Niech myślą, mi tam to nie przeszkadza. Trafia się taka co niby wszystko wie a tak naprawdę zielona jest w tym temacie, do naprawy. Przejmujesz inicjatywę i reperujesz. Jeszcze z tego powodu mają popadać w kompleksy. Wystarczy że nie wierzą jak facet mówi im że mają ładne piersi ( znaczy się tzytze :P ) , bo same wbiły sobie do głowy że są za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w dodatku dobrze gadasz kompleksy potrafią skutecznie zablokować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobieta woda ogniem
fajnie, ze to napisales :D podniosles moja samoocene bo ponoc ja jestem ta, ktorej trza szukac ze swiecami, latarkami itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bob Taylor
donkapatke, o to chodzi że ja nie uprawiam seksu z facetami bo jestem w 100% hetero i inny men mnie nie kręci, więc nie wiem jak to jest z tym mitem maczo. i jeszcze te durne teksty, że jak chcesz fiuta w tyłek to faceta sobie znajdź, głupszego argumentu nie słyszałem. Nowy, z tym że spora część nie jest do reperacji i to nie jest kwestia kompleksów. kobita z kompleksami raczej nie nakręca słownie by potem okazywało się że to tylko takie czcze gadanie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lodzika zrobię, mój nie narzeka, a anal także lubię, do tego trzeba odpowiedniego partnera, cierpliwości i podejścia. Chłopcze - po prostu miałeś pecha trafiać na takie pseudospryciule, co to wszystko potrafią przez telefon i smsy. Ale pamiętaj - seks to nie wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jESTEM Kobietaaaaaąąąą
Mój mąż też ma doświadczenie- jest 7 lat traszy ode mnie i mówi to samo co ty ;) i dlatego docenia, jak On to mówi, że ma taką ' perełkę' w domu ;) W sumie moje dowiadczenia z różnymi kobieta sprawiały kiedyś, że czułam się jak dziwak- one po porku związku prawie sexu nie uprawiały w stałych zw. bo raz czy 2 na na dwa tyg lub żadziej to jak nic. Ja gdybym urodziła się raz jeszcze na pewno byłabym facetem, bo uwielbiam sex, każdy jego rodzaj- oralny, analny, o każdej porze, w wielllu pozycjach, nigdy nie zdarzyło się, odkąd się poznaliśmy żebym mu w czymkolwiek odmówiła- jeśli chodzi o sex, On mi również robi dużooo dobrze ;) Jak można nie lubić sexu, ne rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie rozumiem, jak można się migać bólem głowy czy innymi pierdołami, przecież seks jest taki przyjemny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jESTEM Kobietaaaaaąąąą
Blow job, to moja ulubiona forma relaksu, kiedy zostajemy sami, dla mnie dizeń bez loda dniem straconym. UWIELBIAM czuć go w ustach, lizać go i ssać, a kiedy wpycha mi go głęboko w gardło, czy wręcz rżnie mnie w usta- robi mi się mokro w kila sekund.. Mrrrr Ostre bzykanie, sex analny, klimaty bdsm mrrrrrr po raz kolejny :) Ja poprostu muszę bzykać się codziennie. Jestem poprostu niewyżyta, nawet bralam pod uwagę wizytę u seksuolaga bo ciągła ochota chwilami wręcz utrudnia mi życie, kiedy np mojego Mężczyzny nie ma w pobliżu. Podczas babskich rozmów, WSZYSTKIE znane mi kobiety pwoiedziały, że to nie jest normalne. Tak więc macie racje panowie, że wiele kobiet nie lubi i chce bzykać się za często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jESTEM Kobietaaaaaąąąą
kamisia- ja stosuję sex NA ból głowy- czyli boli głowa- idziemy się bzykać i przechodzi. Tak powinno być- w tę stronę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jESTEM Kobietaaaaaąąąą
kamisia- ja stosuję sex NA ból głowy- czyli boli głowa- idziemy się bzykać i przechodzi. Tak powinno być- w tę stronę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teylor ja mam taką o której piszesz że trzeba z kilkoma świecami szukać:D, muszę częściej grać w totka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto taki to byl, że chce
Ja chciałbym miec taka kobiete jak jESTEM KOBIETAĄĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto taki to byl, że chce
Ja chciałbym miec taka kobiete jak jESTEM KOBIETAĄĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA Z JACHTU RATOWNIKA
JA LUBIE SEX, TYLKO NIE TAK CZESTO, TRZEBA ODCZEKAC TROCHE WTEDY LEPIEJ SMAKUJE, I CO Z TEGO ZE NIE LUBIE ROBIC LODA FACETOWI. SPERMA JEST CIERPKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka Szklanka ...
Paweł to Ty? ;p A z tym analem to jest wg. mnie tak, że jakby nie było, tyłek nie jest otworem z natury przystosowanym do sexu. I do tego mają go obie płcie, dlatego tak się czasem zastanawiam, czy facet proponujący to kobiecie sam zdecydowałby się na wypróbowanie takich doznań? Teoretycznie nie powinny się one różnic, skoro tyłki mamy wszyscy. Autor zaś od razu odparowuje, że gejem nie jest, ale czy chciałby mieć wpychane coś w tyłek? Bo moim zdaniem jak się coś zachwala, to powinno się to znać również z drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobotniego popoluddnia czar
nie chcialabys takie jak "jestem kobieetaaaa":) na pewno byc ja odrzucil w przedbiegach, bo jest za gruba:D pisala o tym na innym temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka Szklanka .........
Paweł to Ty? ;p A z tym analem to jest wg. mnie tak, że jakby nie było, tyłek nie jest otworem z natury przystosowanym do sexu. I do tego mają go obie płcie, dlatego tak się czasem zastanawiam, czy facet proponujący to kobiecie sam zdecydowałby się na wypróbowanie takich doznań? Teoretycznie nie powinny się one różnic, skoro tyłki mamy wszyscy. Autor zaś od razu odparowuje, że gejem nie jest, ale czy chciałby mieć wpychane coś w tyłek? Bo moim zdaniem jak się coś zachwala, to powinno się to znać również z drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka Szklanka ....
Paweł to Ty? ;p A z tym analem to jest wg. mnie tak, że jakby nie było, tyłek nie jest otworem z natury przystosowanym do sexu. I do tego mają go obie płcie, dlatego tak się czasem zastanawiam, czy facet proponujący to kobiecie sam zdecydowałby się na wypróbowanie takich doznań? Teoretycznie nie powinny się one różnic, skoro tyłki mamy wszyscy. Autor zaś od razu odparowuje, że gejem nie jest, ale czy chciałby mieć wpychane coś w tyłek? Bo moim zdaniem jak się coś zachwala, to powinno się to znać również z drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka Szklanka ....
Paweł to Ty? ;p A z tym analem to jest wg. mnie tak, że jakby nie było, tyłek nie jest otworem z natury przystosowanym do sexu. I do tego mają go obie płcie, dlatego tak się czasem zastanawiam, czy facet proponujący to kobiecie sam zdecydowałby się na wypróbowanie takich doznań? Teoretycznie nie powinny się one różnic, skoro tyłki mamy wszyscy. Autor zaś od razu odparowuje, że gejem nie jest, ale czy chciałby mieć wpychane coś w tyłek? Bo moim zdaniem jak się coś zachwala, to powinno się to znać również z drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ilu jest facetow którzy naprawde potrafia zadowolić kobiete?:classic_cool: z perspektywy ponad 30letniej stwierdzam ze to raczej unikaty :P i to na wyginięciu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto taki to byl, że chce
To nawet lepiej, ze nie jest chuda. Lubie okraglejsze kobietki, czesciej w lozku sa dobre kobiety grubsze niz chudsze, tu sie to potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto taki to byl, że chce
jestem kobietą- daj jakieś namiary na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×