Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izza27

pytanie do kochanek

Polecane posty

Gość iuhnikjn
chyba, że mówiąc mentalnie masz na myśli te smski ktore on ci piszę, żeby móc dalej podupczyc :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonnnaa34
Masz rację jeszcze vel matacz ! hehehhe " 22:52 [zgłoś do usunięcia] matacz nie - maz jest z tego co tu czytam na swoim, a to odrebny majatek jego jest , co najwyzej ona sie moze wyprowadzic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż który zdradził
Zdradziłem ,żone,romans trwał rok. Jesteśmy po rozwodzie, mieszka z kochanką i tęsknie za żoną. To co przeczytałem czym on się tłumaczył to samo było u mnie. Żona zabiegana, zmęczona, nie wyspana,jakieś pretensje , fochy. U niej, sielanka. Sex gdzie i kiedy chciałem, zawsze pachnąca, uśmiechnięta,gotowa.Z żoną tego nie miałem, bo dzieci w domu, bo musi zrobić obiad bo dzieci zaraz wrócą. Teraz mieszkam z moją NIUNIĄ i nie chce sexu w kuchni na stole po powrocie z pracy ,tylko obiad. Nie chce by chodziła w cienkiej koszulce po mieszkaniu cały dzień i mnie kusiła. Chce mieć coś w lodówce, chce mieć skarpetki wyprane, koszule. Teraz wiem jak bardzo kocham żone, jak bardzo ją skrzywdziłem. Ona znalazła sobie faceta, widuje ich nie raz w markecie, nie mieszkają jeszcze razem. Skręca mnie jak ich widze, jakmoje dzieci go lubią. Syn kończy gimnazjum,miał kupić garnitur ,zaproponowałem,że pojedziemy kupić, powiedział,że woli z Arturem. Moja niunia też jest już inna , nie ma tego co było. Żony nie odzyskam, za bardzoją skrzywdziłem. Gdy nieraz niby przypadkiem ją dotkne,to ma gęsią skórke, niestety nie z podniecenia raczej z obrzydzenia. Ja staram się tak spotykać z dziećmi aby ją widzieć, ale ona mnie unika. Jakby można cofnąć czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
Izzka wiesz, ja ci dobrze radze, kup sobie kota.Na starość będziesz miała z kim rozmawiać :) Jak każda stara panna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to koty tak dlugo zyja tak? Nastepna bystra. O moje staropanienstwo sie nie martw, a kotke akurat mam, wiec nie trafilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
O widzisz już się zaopatrzyłaś :p Dobrze, że wiesz co cię czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
:D Spoko i tak wiem, że wcale nie jesteś taka pewna swojego żonkosia i tego, że do ciebie odejdzie :D dlatego cię to zdenerwowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalas juz to, nie wiem po jaka cholere ciagle to powtarzasz jak jakas nawiedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
jakoś nieśmiesznie piszecie... smutno się jakoś zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
bo szanowna lala straciła pewność i teraz już nie piszę głupotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
pewność, to straci dopiero wtedy, jak dojdzie do jej świadomości cała, naga, że tak powiem prawda ...... bo nikt nie lubi być postrzegany przedmiotowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
A propos konsumcji i słodyczy .... ja mam napoleonkę, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stracilam zadnej pewnosci i nie zycze sobie, zebys nazywala mnie "lala"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ups
i nie życzę sobie.... czy Ty naprawdę nie rozumiesz, że niektóre rzeczy w zyciu będą poza Twoim zasięgiem? Że nie wszystko w życiu będziesz miała ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroli
Jesteśmy razem 2 lata.Bardzo go kocham, On jest wspaniałym partnerem ale jest jedno ale...Zawsze myślałam,że mój partner jest po rozwodzie.Z żoną rozstał się 10 lat temu w zgodzie,kupił jej mieszkanie ona wyprowadzila sie, nie maja dzeci.Nie łaczy ich nic.Poza tym ze formalnie wciąz sa małżenstwem-maja slub cywilny.Nigdy nie wzieli rozwodu bo jak twierdzi mój partner nie był mu rozwod wczesniej potrzebny.jak bedzie go potzrebował to w tedy tak.Nigdy nie poruszalismy tematu jego małzenstwa bo ta kobieta w zaden sposob nie uczestniczyla w naszym zyciu czasem dzwonila z zyczeniami na swieta lub imieniny mojego Grzegorza.To wszystko.Ostatnio okazało sie ze moj partner jedzie zawieżć pit swojej zonie.Zdziwiłam sie dlaczego.Okazało się ze razem sie rozliczaja bo wciaz sa małzenstwem.Osłupiałam.Grzegorz myslał ze ja o wszystkim wiem ale ja przez cały ten czas uważałm ze skoro sie rozstali to maja rozwód ale jak okazało sie zle wszystko interpretowałam.Bardzo mnie to zabolało choc wiem ze on bardzo mnie kocha i ze jest nam razem bardzo dobrze ale czy to normalne ze ludzie ktorzy nie sa ze soba przez tyle lat wciaz nie maja rozwodu??? co ja mam robic.Powiedzilam mu ze nie podoba mi sie to a on ze to tylko slub cywilny zwykły papier formalnosc...i ze nie ma to dla niego zadnego znaczenia...dla mnie ma i boli mnie to nie wiem co o tym myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckicia
ups smacznego :) ja właśnie skończyłam jeść obiad i jestem pełna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja kobiet nie bije ale jakbym to ja był tym Twoim "facetem" i przeczytałbym co Ty tu wypisujesz o jego żonie, to sprzedałbym Ci takiego kopa w to zeszmacone dupsko żebys mnie długo pamiętała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko, ze jakos nikt mi nie potrafil niczego udownodnic i to jest najlepsze:) Very bad boy czyli jednak bijesz kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Iza byłam kochanka i jestem pewna ze Twój kochanek kopnie Cie w tyłek, niestety szkoda ze sie oszukujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alllldonnnkaa34
Chyba nie będziecie się logować na NK . Bo Wasz zaraz rozszyfrują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulugulu
"Izza27 Bo jestem monogamistka "---> na razie lizesz kutasa po zonie , to tak jakby trojkacik byl , tylko zona jeszcze o tym nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Izzy27
17:57 [zgłoś do usunięcia] Izza27 Nie, nie jestem facetem mozemy tak do jutra jesli chcesz Nie nie jestem facetem -------> tylko ciotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj zobaczycie jeszcze izza27
zmieni zdanie i sama bedzie mowic, ze nigdy wiecej zonatych :classic_cool: jutro ruchańsko będzie? kiedy robić lewatywę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj zobaczycie jeszcze izza27
no izunia to co jutro sado maso, anal? przyznaj sie jak zerznie cie twoj chloptas :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem:)...od roweru
wyścigowego :):D Szukam chętnych na porządne pukanko w odbyt :D:D mogę do rana,także izza27 alias Karolku jak jesteś chętny to służę moim 24,5 cm ...:) Czekam na ciebie ,już mnie podnieciłeś Karolu,ale cię bęę walił :D:D az ci wyjdzie gardłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 27 lubi anal ?
ile bierzesz i gdzie przyjmujesz ? dawaj namiar,podjadę zaraz Ale roweek też musisz mi wylizać 😘 ,dobrze zapłacę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×