Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vivienna

miałyście kochanka? Jak to sie skończyło ?Doradźcie !!

Polecane posty

Gość ojdana35
nie umrze śmiercią naturalną ,bo kłamstwo zawsze wychodzi na światło dzienne.Predzej czy pozniej mąż się dowie o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale się dobrały
Kim są mężowie tych piszących tu kochanek wg ich relacji. Albo wspaniałymi supermenami, błyskotliwymi, inteligentnymi, wysoko postawionymi (na najwyzszej półce?) albo jakimiś życiowymi nieudacznikami, żłopiacymi piwo przed telewizorem i używającymi żon w charakterze sprzataczek, służacych, gratisowych prostytutek itp. A one, heroiny własnych mitów, robią ich w bambuko. Żałosne mitomanki. Jeżeli masz takiego superowego mena to nie szukasz innego dupobiorcy, a jeżeli szukasz, to twój inteligentny facet dowie się zanim jeszcze porządnie weźmiesz sie za swoja nową pasję. I inteligentnie jak przystało na błyskotliwego, wysoko postawionego maczo, rozpuka ciebie i twojego nowego dupobiorcę. Jeżeli zaś masz piwożłopa, u którego jesteś popychadłem to nawet ci nie pozwoli spojrzeć na innego potencjalnego swojego konkurenta nie tylko w dupobraniu. On rozpierdoli tzw kochanka zanim nawet ów zdąży zaistnieć. A ciebie pewnie leje od popczątku, profilaktycznie. Dlaczego nie ma na tym topiku żadnej tzw kochanki, której mąż jest przecietnym facetem? Bo mity budowane są na skrajnościach. Albo nawet SUPER FACET jest dla mnie za malutki. Albo mogłabym być z SUPER FACETEM, ale wspaniałomyślnie tylko z nim bywam kiedy on chce sobie spuscic z krzyza, bo wyznaczyłam sobie role Matki Teresy niosącej pomoc zdegenerowanej jednostce jaką jest mój przypadkowy zupełnie mąż. Żałosne mitomanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbb
Dziecko moje. Z mezem. Z kochankiem juz wtedy nie sypialam. Boje sie jego zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jnbb
No i bardzo dobrze :-D Nie włazi się w czyjeś życie, rozumiesz? Więcej tego nie rób ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_porzeczka...
No tak, to dziwne, że mąż "Zdarza mi się" to ywsokopostawiony - na stanowisku, a jest na tyle głupi, że nie słyszy 60-ciu SMS dziennie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbb
Odkrycie godne Kolumba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_porzeczka...
Prawda? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_porzeczka...
To kwestia czasu, gdy te spotkania ujrzą światło dzienne ;-) Wtedy dopiero będzie adrenalina :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się....
czarna_porzeczka... No tak, to dziwne, że mąż "Zdarza mi się" to ywsokopostawiony - na stanowisku, a jest na tyle głupi, że nie słyszy 60-ciu SMS dziennie" Znowu zdradza cię brak logiki, oraz fakt że nikogo na stanowisku najwyraźniej nie znasz. Masz pojęcie, jak się robi karierę? Tam się nie wyczekuje wybicia 8-mej godziny i śmiga do domu. To wymaga od niego zaangażowania i czasu. To że twój jest zwykłym pracownikiem, to nie znaczy że każdy ma tak samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się....
"że nie słyszy 60-ciu SMS dziennie" - widocznie nie masz też pojęcia, że można wyciszyć telefon, więc nawet ja nie słyszę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbb
Ale dzieki, ze mi wybilyscie z glowy przyznawanie sie mezowi. Z nia w koncu pogadam, przeciez nie bede sie cale zycie ukrywac i rezygnowac ze wspolnych ulubionych miejsc, wydarzen i znajomych, ale wolalabym, zeby ta rozkowa nie odbyla sie z udzialem mojego M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się....
"a jest na tyle głupi, że nie słyszy 60-ciu SMS dziennie" I tak dowiedzieliśmy się, że niesłyszący jest głupi. Każdy niesłyszący jest Ci w tej chwili wdzięczny za tą informację. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_porzeczka...
Zadam tylko jedno pytanie: Jakie to uczucie oszukiwać, podobno fajnego i wysokopostawionego - męża? Nie czujesz się czasem jak szmata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_porzeczka...
Niech będzie, że mój mąż jest zwykłym pracownkiem, ale przynajmniej "BEZ ROGÓW" :-D :-D :-D Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się....
"Nie czujesz się czasem jak szmata ?" A ty nie czujesz się jak szmata używając szmatławego języka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbb
Rowniez milego. I sorry za zawracanie gitary moimi sprawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz nowej znajomości? nowej kochanki poznajcie się na bezpiecznej strefie. zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szmatławy język to nic
w porównaniu z licznymi zdradami :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się....
Zależy jak na to spojrzeć. Szmatławy język zdradza brak kultury słowa. Kultura języka zdradza z jakim poziomem inteligencji mamy do czynienia. Zatem pustość kontra niewierność. Jak kto woli... Z niewierności jest szansa wyjść, z braku inteligencji jeszcze nikomu się nie udało.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka;;;
i pomyśleć ,że prawie każda osoba zdradzana czy zdradzająca ma ślub kościelny żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentna inaczej jestes
Znalazla sie inteligentka ...haha...czytajac twoje wypowiedzi posmiac sie mozna ze takie pustaki sie zdarzaja na tym swiecie..pisz pisz ..ubaw po pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się....
Widzę, że zabolało kogoś używającego języka szmatławego. :D Czy to nie dziwne, że pod innym nickiem ten sam śmietnikowy język?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się....
czarna_porzeczka...- dlaczego zmieniłaś nick? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość codziennie every day
codziennie every day ktoś powinien wam to powtarzać naiwne piczczki !!!!!!!!!!!! i ja to bede robil CHABER NIEBIESKI NIE OBRAŹCIE SIE KOBIETY ALE COŚ MI TU NIE ZGRYWA , WYDAJE MI SIE ,ŻE WY BYŚCIE CHĘTNIE OESZŁY OD MĘŻÓW Z TYMI KOCHANKAMI , ALE PRTAWDA TAKA , ŻE TAKI KOCHANEK TYLKO POPUKA NAIWNĄ PIICZK,E NAOPWIADA BAJEK A WYBIERA WYGODNE ŻYCIE ON WAS NIE CHCE BO UMIE LICZYĆ , JAK ŻONA TAKIEGO PUŚCI W SKARPETACH TO JEDYNIE WYNAJĘTA KAWALERKA ZOSTAJE . DLACZEGO TUTAJ SAME KOBIETY SIE UŻALAJĄ I PŁACZĄ ? ŻADNEGO MĘŻCZYZNY ! BO NI WYŁĄCZAJĄ UCZUCIA , GDYBY TAK BYŁO , GDYBY TAK KOCHALI JAK MÓWIĄ TO BY POSTAWILI NA JEDNĄ KARTE , A TAK TO ZNACZY , E ALBO NIE KOCHAJĄ ALBO TO JAKIEŚ CIAPOLE !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentna inaczej jestes
Teraz pokazalas inteligencje ...myslisz ze jedna osoba moze miec takie zdanie.? Zalosna jestes...ale pisz podniecaj sie tu ..posmiejemy sie z ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdarza mi się....
inteligentna inaczej jestes - nie chodzi o zdanie jednej osoby, tylko o język, którym operujesz. Ale nie spodziewałam się oczywiście, że tym razem wyjątkowo zrozumiesz. :D Co jest kolejnym potwierdzeniem, że...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość #kachha#
Daj nr.tel.do swojeg meza ja sie nim zajme ,popiszemy sobie ,wyciszy dzwonek ,nie bedziemy ci przeszkadzac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentna inaczej jestes
....Ze co? Ze jestem kims kogo ty sobie upatrzylas? Hahahaha tak sobie tlumacz i wierz w to gleboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość #kachha#
No cooo ,przeciez ta gwiazda chyba nie myśli że jej mąż bedzie 5godz.siedział sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×