Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vivienna

miałyście kochanka? Jak to sie skończyło ?Doradźcie !!

Polecane posty

Gość Franki bez kochanki
Nie kradnę żadnych akcesoriów motoryzacyjnych. Nie pytaj więc mnie już o dekle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franki bez kochanki
""Witam ZS" też należy do systemu wartości?" Tak, podobnie jak "Cześć ty stary baranie", tudzież "Ty popierdolona kretynko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam tego nie robić, ale i tak chwilowo się nudzę: 15:44 [zgłoś do usunięcia] zawsze szczery zloz petycje, zbierz podpisy i pod sejm! raus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franki bez kochanki
Masz rację, żle zabrzmiało to moje oczekiwanie. Powinienem powiedzieć raczej, że liczę lub spodziewam się, że pomożesz mi umiejscowić mój system wartości w odpowiedniej szufladce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, dobrze powiedziane w odpowiedniej szufladce.. nie sądzę, żeby potrafił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franki bez kochanki
Nie żądam, nie oczekuję ale miło by mi było usłyszeć szczerą definicję osoby, która bardzo ale to bardzooooo rzadko coś kradnie ponieważ brzydzi się kradzieżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnby
Pytanie do tych, co sie tak oburzaja: gdyby Twoj maz sie puscil, a Ty postanowila mimo tego dac mu szanse, czy rozpowiadalabys naokolo, ze Cie zdradzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **zorza - polarna**
"Potencjalny kochanek jest bardziej płodny i bardziej urodziny i ma fajne ciało, ale chyba niezbyt inteligentny" :-D :-D :-D No i "Zdarza mi się" ma dylemat: mieć z nim dziecko czy nie mieć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franki bez kochanki
Z tą "szczerością" definicji to trochę się zagalopowałem. Czasem też mi się zdarza szybciej pisać, niż myśleć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **zorza - polarna**
Czy lepiej poczekać na ciążę z fajnym, inteligentnym, na wysokim stanowisku, ale mniej urodziwym mężem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do tych, co sie tak oburzaja:... ja się nie oburzam, mnie to śmieszy -- to twoje podejście a co do kobiet zdradzanych, to wcale mnie nie dziwią ich reakcje :) są różne: od poczucia bezradności, aż do totalnego buntu nie wiem dlaczego mam się temu dziwić Natomiast twojej bezdennej głupocie i postępowaniu się dziwię i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj baby baby
Zupełnie, jak małe dzieci :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franki bez kochanki
"gdyby Twoj maz sie puscil, a Ty postanowila mimo tego dac mu szanse" Na co miałaby być ta szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do jnbh
Kobieto, nie dziw się, że żona twojego byłego kochanka się wkurza, bo ja bym była wściekła i na ciebie i na męża .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do jnbh
Ja w takiej sytuacji kazałabym mu wracać do kochanki, czyli DO CIEBIE :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żądam, nie oczekuję ale miło by mi było usłyszeć szczerą definicję osoby, która bardzo ale to bardzooooo rzadko coś kradnie ponieważ brzydzi się kradzieżą. szczera definicje czego? czy mam rozumiec, ze ty kradzieza sie nie brzydzisz? w nawiazaniu do piractwa - czy jesli sam bys tworzyl i sprzedawal muzyke nie przeszkadzaloby ci, ze ktos ja kradnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franki.... to chyba chodzi o szansę w stylu przymykania oka oraz utrzymanie "opinii" otoczenia /co by się ludzie nie dowiedzieli/ czyli klasyczne podmiecenie pod dywan... czy jakoś tak to się mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinienem powiedzieć raczej, że liczę lub spodziewam się, że pomożesz mi umiejscowić mój system wartości w odpowiedniej szufladce. potrzebujesz pomocy w okresleniu twojego systemu wartosci? serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franki bez kochanki
Zawsze mnie intrygowało operowanie pojęciem "szansy" dla kogoś, kto zdradził. Przecież miał szansę nie zdradzić. Już ją zaprzepaścił. Więc nie rozumiem KOLEJNEJ szansy na NIEZDRADZENIE. Jak straciłaś dziewictwo to ktoś może dać Ci kolejną szansę na owego dziewictwa posiadanie? Chyba, że za dziewictwo uważasz to co już dzisiaj chirurdzy potrafią odtworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...jeśli chodzi o podejście do .. dziewictwa, to też można tu poczytać dość ,,, hmm... brak mi określenia.... historie: dziewczyna pisała na forum: dlaczego jej koleżanki powiedziały, że nie jest już dziewicą, skoro ona TYLKO loda facetowi robiła, a on jej minetę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franki bez kochanki
"w nawiazaniu do piractwa - czy jesli sam bys tworzyl i sprzedawal muzyke nie przeszkadzaloby ci, ze ktos ja kradnie?" To co mi przeszkadza niekoniecznie ma zwiazek z moim systemem wartości. Przykładem może być np drzazga w dupie. Bywam twórcą czyli właścicielem tzw własności intelektualnej. Otrzymuję z tego tytułu czasem jakieś gratyfikacje. Nawet nie masz pojęcia ilu ludzi od ilu lat "kradnie" moją własność. Jakoś to mi nie przeszkadza. Powiem więcej, to jest powodem mojej dumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franki bez kochanki
Z tą komercjalizacją świat zdecydowanie się zagalopował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnby
Szansa na zgodne wspolne zycie z nadzieja na poprawe zachowania partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość codziennie every day
codziennie every day ktoś powinien wam to powtarzać naiwne piczczki !!!!!!!!!!!! i ja to bede robil CHABER NIEBIESKI NIE OBRAŹCIE SIE KOBIETY ALE COŚ MI TU NIE ZGRYWA , WYDAJE MI SIE ,ŻE WY BYŚCIE CHĘTNIE OESZŁY OD MĘŻÓW Z TYMI KOCHANKAMI , ALE PRTAWDA TAKA , ŻE TAKI KOCHANEK TYLKO POPUKA NAIWNĄ PIICZK,E NAOPWIADA BAJEK A WYBIERA WYGODNE ŻYCIE ON WAS NIE CHCE BO UMIE LICZYĆ , JAK ŻONA TAKIEGO PUŚCI W SKARPETACH TO JEDYNIE WYNAJĘTA KAWALERKA ZOSTAJE . DLACZEGO TUTAJ SAME KOBIETY SIE UŻALAJĄ I PŁACZĄ ? ŻADNEGO MĘŻCZYZNY ! BO NI WYŁĄCZAJĄ UCZUCIA , GDYBY TAK BYŁO , GDYBY TAK KOCHALI JAK MÓWIĄ TO BY POSTAWILI NA JEDNĄ KARTE , A TAK TO ZNACZY , E ALBO NIE KOCHAJĄ ALBO TO JAKIEŚ CIAPOLE !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą komercjalizacją świat zdecydowanie się zagalopował. masz w rekawie wiecej rownie glebokich sloganow? a moze masz w planie zamieszkanie w pustelni i zywienie sie wytworem wlasnych rak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem więcej, to jest powodem mojej dumy Ano. Pomimo, że kradną .. to i tak trzeba mieć świadomość, że nasza praca jest dla niektórych ludzi bardzo cenna i godna uwagi co w sumie też jest dodatkowym profitem dla twórców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy rownie dumny bedziesz jak ukradna ci super mega nowe felgi w samochodzie, w koncu oni DOCENIAJA twoj wspanialy GUST :-) czy wtedy juz nie bedziesz dumny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×