Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viviatka

piękni, samotni i buszujący na kafe

Polecane posty

Gość ja bardzo chętnie
o patrzcie państwo jak nam się dziewczę rozochociło hahah króla jej się zachciewa - :) a posag ma waćpanna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w topicowym regulaminie nie ma paragrafu o obowiązku posiadania oprocenowanych napojów podczas posiedzeń na kafe :classic_cool: więc tak, można bezalkoholowo wpisywać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
Autorko - daj lukasowi glejt - na nietykalność - bo on bez papierka chyba nam nie uwierzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynierkaa
nie wnikajmy w szczegoły kochaniutka.. no bo jak kraść to miliony tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, myślę że glejt dla lukasa 83 jako przedstawiciela innego gatunku może się przydać :classic_cool: sprawdzę jak to wygląda z prawnego punktu widzenia i wezmę się za przygotowanie odpowiednich warunków lukasowej egzystencji na naszym babskim topicu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz, zaraz, jak to innego gatunku? proszę o jakieś wyjaśnienia w sprawie tej kwestii, ewentualnie przypisy do definicji naukowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
oj jak mi jest bardzo przykro :) niestety za za 5,56 h muszę wstać :) dlatego mówię wszystkim - kolorowych robaczki - i nie zamęczcie Lukasa :):):) papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lukas przecież nie ukrywasz że jesteś z gatunku facetowych i nie trzeba tu naukowych definicji tegoż zjawiska :D należy jedynie znaleść odpowiednie warunki ochronne, glejty są tu wskazane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynierkaa
śpij dobrze dziewuszko droga :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chętnie - kolorowych :) papa viviatka - aaaaaaaaaa.....gatunek facetowych, myślałem że wszyscy (człowieki) należymy do homo sapiens, a tu jakiś gatunek facetowych, człowiek całe życie się uczy, czyli Wy jesteście zapewne z gatunku tychktóreprzybyłyzniebanatenpadół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh ja również chyba zakończę swoją bezalkoholową niedzielę już, antybiotyk zażyty i można przyłożyć główkę w poduszkę i chrapać :classic_cool: wy dalej na posterunku będziecie kafeterianie czy też już zmykacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynierkaa
no patrzcie to, wszyscy uciekają.. a mi się nawet spać nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba będzie odespać te sobotnie harce na kafe, też niedługo będę leciał, może jeszcze coś poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy jesteście po prostu gatunek facetowaty, nic skomplikowanego. u nas babeczkowatych rozwineły się różne podgatunki ale to już ciężka ewolucyjna rozmowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynierkaa
toć to młoda jeszcze! :D no wybaczam, rzeczywiscie wczoraj uciekłam to dziś cwaniakuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale niedzielne noce zwykle nie są obfite w ciekawe przygody więc godzina 24 w takich warunkach jest późna i warta snu :) jutro nie będą Cie budziki o 6 rano zdzierały z łóżka ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynierkaa
jutro zajecia dopiero na popołudnie. no i zostawicie mnie samą? ładnie to tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynierkaa
oj juz nie przesadzaj, że takie odległe ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety taki już los kafetarian że czasami muszą sobie radzić bez swoich topicowych towarzyszy :D ja też jeszcze coś poczytam i zmykam spać... dobranoc dziewuszko i nie dający się zaczepiań odmienny gatunku facetowy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj odległe czasy, jeden z najlepszych okresów w moim życiu, a niestety już tak odległy, ten czas zdecydowanie zbyt szybko pędzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynierkaa
no i jak życ bez kafe? ;p dobranocka autorko ! : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynierkaa
wiem o czym mowisz, ja tu niby chwilę temu zaczelam studia, a tu już koncówka mgr i mamsuia nad głową, że czas sie ustratkować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×