Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viviatka

piękni, samotni i buszujący na kafe

Polecane posty

ja również od kilku miesięcy nie piwkuję, praktykowałam abstynencję od napojów mocno oprocentowanych, dzisiaj przerwałam mękę, popiwkowałam i stwierdziłam że muszę się tym podzilić z wami kochani kafeterianie 🌼 24 to czas gdy zapasy są na wykończeniu i człowiek zaczyna intensywnie kombinować nową porcję alkoholu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, otworzyłem, nalałem lampkę, tylko że tak mi się oczy kleją że szok, nawet nie wiem czy ją dopiję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tego
sa interesujace,ale duzo tu was na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak tak również uważam że kafeteria to odpowiednie miejsca na szukanie idealnych kobiet. ponoć kafetarianki odznaczają się wyjątkową urodą, inteligencją i dobrym serduchem, z kolei kafeterianie... pravik wam odstrasza wszystkie samotne, poszukujące mężczyzny kafetarianki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
przepraszm ale słowo pravik powoduje u mnie nadmiar soków żołądkowych - współczuje temu dziecku i wkurza mnie omijanie jego postów i tematów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjeeb1
heeeejj, prawik to legedna cafe podobnie jak ja!!!!! heheh i co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
nie kafeteria to dziwne zjawisko - ale i tak nie mogę się powstrzymać i zaglam chcoiaż na chwilke hahaha :) tylko ten pravik buuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, nie ma to jak pomarudzić nieznajomym osobnikom w necie, pojęczeć i pożalić się :classic_cool: raz nawet wyrzuciłam tu swoje żale i nawet pomogło :D ale my przecież jestem piękni, bogaci, szczęśliwi i się nie żalimy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjeeb1
co wy nato ludzie? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
tak jest szefowow :) jesteśmy piękni, bogaci i coś tam... i się nie żalimy hahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chętnie- widzę że Twoje wypowiedzi są coraz bardziej rozchwiane i przepełnione alkoholowym nastrojem :classic_cool: aż Ci kobietko zazdroszczę, sama bym coś wypiła jeszcze ale brak zapasów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaglądam tu raz na jakiś czas, zazwyczaj czytam wątki zamiast się udzielać, ale jakoś nie kojarzę tego pravika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie cugi kafeteryjne - czasami siedzę zaglądam tu przez tydzień codzinnie a potem na miesiąc zapominam o kafełe, udzielałam się wcześniej wyłącznie z orendżu ale dziś dorobiłam się podszywa i występuję pierwszy raz jako black nick :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
potwierdzam - alkochol w sobotę jest po to właśnie żeby nasze wypowiedzi były rozchwiane - zaprosiła bym cię ale skoro nie lubisz wódki to musisz skoczyć do lukasa :):):) a pravik to ..... za mało wypiłam, a na trzeź to nie bywam nie grzeczna - ewentualnie robie błędy ortografivczene ale to przez tego chrzanionego woorda który wyłącza myślenie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tego
viviatka black woman ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas ma jakieś dobre winko i nie wyraża chęci podzielenia się :o degustuje je samotnie i ma gdzieś że inni kafeterianie siedzą o suchym pysku :o ale chyba mam w piwnicy jakieś niedobitki wina, może z dwie butelki by się znalazły ale tam straszy więc nie zejdę, oooo nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloyrtolol
a kto tu jest piękny samotny dobry i inteligentny z mazowieckiego tudzież lubelskiego ! przyznawać się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh i oczywiście dobrym drinkiem nie pogardzę !! już wyskakuję z łóżka, ubieram pierwsze lepsze ciuchy i lecę do Ciebie z colą na sobotnie melange :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
lukas masz latarke ?? wspomóż potrzebującą koeżanke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mazowieckim jestem tylko u dentysty a w lubelskim odwiedzam moich przyjaciół wielkich rozpijaczonych studentów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się że latarka nie przegoni czupakabry buszującej po mojej piwnicy :D na to trzeba czarów a ja się na czarach nie znam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
czemu wielkich ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloyrtolol
to skąd Ty jesteś gdzie Ty się uchowałaś,że takie rozbieżności ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
ja się znam na czarach - abrakadabra chcę żyć dług i szcęśliwie haha :) i spadać z piwnicy bo idziemy po wino :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dobre winko i zapraszam do siebie (jeżeli za chwilę nie usnę) latarki niestety nie mam, tylko lampkę wina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to wielkie rozpijaczone mordy, takie studentowe sudenty :D a ja przyszłam na świat na podkarpaciu, wychowałam się w innej części podkarpacia a teraz będę się przeprowadzać do jeszcze innej części podkarpacia :D a Ty w końcu z mazowieckiego czy lubelskiego ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
lukas faktycznie chyba nie chce podzielić siętym winem :( oj nieładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo chętnie
oj lukas przeprasza :) a już podejrzewałam cię o sknerstow :) a lmpka to prawie jak latarka hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziękuję za takie czary :o wydaje mi się że masz duże predyspozycje magiczne jednak nie ufam w 100% i nie polecę do piwnicy żeby dać się pożreć, tam naprawdę można zejść ze strachu, wiem co mówię.... czupakabra na czupakabrze grasuje na niewinne dziewczęta spragnione alkoholowych libacji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×