Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pseudonim zabezpieczony haslem

zostalam oszukana. jak odzyskac pieniadze?

Polecane posty

Gość gość
Uważajcie na tablicy Kolejna oszustka z olx weronika gorska ul.dworna42 12-100 szczytno 30 1050 1025 1000 0091 4676 0146 lub na dane olga kruk, opole!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wysyłka to tylko płatne przy odbiorze po sprawdzeniu lub przesyłka polecona z podpisami, a nie ekonomiczna która ginie. 9 z 10 przestepstw oszustwa zgłaszanych to właśnie z tablica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również zostałam oszukana przez Olgę Kruk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z was ofiary losu :o idźcie z dowodem wpłaty do prokuratury i zgłoście wyłudzenie prokuratura w przeciwieństwie do policji z reguły działa bardzo szybko, nawet przy drobnych kwotach rzędu 20-30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w sprawie tej OLGI KRUK z Opola chyba ratuje nas pozew zbiorowy trzeba coś z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktoś z was był już w tej sprawie na policji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty olg kruk/ weronika cośtam czy jak tam się nazywasz- lepiej zwróć pieniądze na konta oszukanych osób, bo w przyrodzie nic nie ginie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym oszukiwać ludzi na mleko dla niemowląt to jest poniżej wszystkiego! Obrzydlistwo po prostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w polsce to w ogole nie ma szacunku do ludzi traktuje sie kobiety jak c**y i sluzace jesli ten temat to prawda 333 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkich oszukała na mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja nie zostałam oszukana na mleko tylko na pampersy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
nie wszyscy sa oszustami,ja mam konto od 2008. i nieraz cos sprzedaję lub kuluje i nigdy nie zdarzyło mi się pasc ofiara oszustwa. trzeba tylko byc ostroznym i trochę nieufnym a troche ufnym;p przede wszystkim jest jakas strona w necie oszukani przez tablice czy oszukani pl czy cos takiego i tam sa aktualne nicki i dane osób ktore oszukuja lub kogos oszukały. sa fora,warto poczytac. a prszede wszystkim szukac danego przedmiotu w swojej okolicy i spotkac się osobiscie. a jak juz kupowac i robic przelew to na małą kwotę,która ewentualnie jestesmy w stanie odzałować.zresztą oszust nie bedzie się bawił w oszustwo za 20 czy 50 zł wiec do takiej sumy to raczej na pewno wiadomo ze sprzedawca jest uczciwy. i patrzec od kiedy kto ma konto jelsi długo to raczej mozna mu zaufac. i jak juz dostaniemy dane do przelewu to poszukac w necie chocby i po telefonie, po danych po mailu jakisch informacji na temat tego czlowieka. nawte mozemy zwrocic się do policji czy jest taka i taka osoba poszukiwana czy podejrzana,sprawdzic jego wiarygodnosć. na pewno nie wysyłałabym 500 zł w ciemno niesprawdziwszy tej osoby. moja znajoma kupiła wozek jakis modny za 3 tys ponoc to byla okazja bo takie wozki sa za 6 no i dziecko ma juz 7 msc a wozka jak nie widac tak nie widac. oczywiscie złozyla zawiadomienie do prokuratury na policje itd,odnalezki ta osobę ale ona tłumaczyla się ze komus konto użyczyłam,ktos się podszył pod jje dane i dokonywał oszustw i sprawa zostala umorzona. więc przede wszystkim duuużo ostrożności w takich sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja te pampersy kupiłam za 40zł jak widać nie trzeba oszukiwać na duże kwoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANGELIKA 1
jak widać może miał(e)aś szczęście a kwota 40 zł dla jednych to dużo dla innych niedużo i pytanie czy to samo ogłoszenie a w najlepszym albo najgorszym razie może to ty ta olga kruk !!! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angeliko 1 dla mnie akurat 40zł to sporo ja podałam na ile mnie oszukała bo ktoś pisał że na kwotę 20-50zł nikt by nie oszukiwał a jak widać można i na pewno nie jestem OLGA i proszę bez takich insynuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANGELIKA 1
ach to sorry ja to odebrałam że niby je fizycznie zakupiłaś z powodzeniem ;) jeszcze raz sorry :) a dla mnie 40 zł to też dużo i dlatego niema co zwlekać i trzeba zgłosić na policję i w olx ja już zrobiłam i czekam i nie odpuszczę !!! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś to zgłosił na policję? W tym momencie osoba podaje się za Annę Nowicką nr konta bez zmian. Mam zamiar to zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANGELIKA 1
tak ja zgłaszałam na policji na olx i w swoim banku i czekam mnie oszukała jako olga kruk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam telefon za tysiąc złotych. Zglosilam na policje i do banku. Okazalo się ze osoba taka nie istnieje zalozyla fikcyjne konto przez internet w banku. Bank odmowil zwrotu kasy umywa rece nawet nie odpowiadają za swoich klientów ( fikcyjnych). Po pol roku przyszło umorzenie sprawy z policji. Tak dziala nasze prawo. Myslalam zeby sprawe naglosnic w tv mysle ze oni szybciej by to rozgryzli niz policja. Dziwi mnie podejscie banku zakladaja konta na fikcyjne dane, oszusci przelewaja kase z jednego fikcyjnego konta na drugie fikcyjne. Wyplaty dokonuje w bankomacie w obcym mieście gdzie nie ma kamer i slad sie urywa. Kraj złodziei i oszustów. Nauczka do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na Karima-Meble z Poznania lub Swarzędza. Wpłacisz pieniądze a niczego nie dostaniesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pats
Paweł fałowski 32-820 rudy rysie nr konta 63105017221000009200678796 proszę o przelew natychmiastowy Mnie oszukal ten koles na 1000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz oszustka działa tak: "Oddam 124szt pampersow active baby r.4 oraz pieluchy dada dwa opakowania r.4 Wysylka 20zl po zaksiegowaniu wplaty" lub "Oddam 11 kartonikow mleka gerber 1 po 350g termin waznosci 8.2015 " olkalis@interia.pl Aleksandra lisiewicz ul. Mickiewicza 18 15-225 bialystok 30 1050 1025 1000 0091 4676 0146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli allegro Ci nie zwróci kosztów to możesz zgłosić to na policje ale wtedy postępowanie będzie się bardzo długo ciągnąć. Jeśli chodzi o większe kwoty to mogę Ci polecić firmę która pomogła również mi podczas ściągania należności. Trzymaj link http://www.eurekafinanse.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MistrzuakaJAL
Podejrzewam ze tez zostałem oszukany, dokonalem przedpłaty i na nastepny dzien P. Aleksandra skasowała konto na olx., podejrzewam ze Pani nie bawem trafi na wielkie problemy :) Oto informacja jaką otrzymałem od tej ..., osoby :) "Aleksandra lisiewicz ul.mickiewicza 18 15-225 bialystok 30 1050 1025 1000 0091 4676 0146 jutro wysle jesli przelew dojdzie" Coz poczekam do konca tygodnia i jak nie to działam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halyyna66
KONIECZNIE zglos sie do takich firm jak getBACK czy cos. POmga odzyskac kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam nastepna oszustka Z OLX to Monika Warmbier ul.Nowodworska 25/109 85-120 Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna chęć oszukania na konto nr 86 1060 ...0076 0000... 3130... 0096 3090 sprzedaje zabawki klocki UWAGA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
86 1060 ...0076 0000... 3130... 0096 3090 - Skąd wiadomo tak szybko że to jest oszustwo? Ogłoszenie ukazało się dzisiaj o godz 13, a o 15 już wiesz, że to oszustwo? W jaki sposób tak szybko się dowiedziałeś/aś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kupował ktoś dresy adidas od jednej pani w Płońsk. Miała różne rozmiary dla dzieci. Ciągle twierdzi ze paczka została wysłana jednak jej nie otrzymałem od paru tygodni.Imie tej pani Sylwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×