Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pseudonim zabezpieczony haslem

zostalam oszukana. jak odzyskac pieniadze?

Polecane posty

Gość gość
Idź na policję inaczej pieniądze w błoto. Zostałam oszukana raz i drugi raz się nie dam. Jeśli kupujecie na OLX to tylko za pobraniem lub poprosić o wystawienie na allegro. Jeśli sprzedający odmawia oznacza to jedno: OSZUSTWO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna oszustka na OLX w klockach Lego Duplo Proszę uważać na konto bankowe oszustki i nie wpłacać . Nie daj się nabrać i szukać !!!!! UWAGA NA KONTO !!!!!!!! konto bankowe 83 1050 1924 1000 0022 9749 7758 konto bankowe 831050192410000022 97497758

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zostałam oszukana na olx.pl Pani sprzedawala klocki lego city parking policyjny Po wpłacie dostałam od olx.pl wiadomosc ze moze to byc oszustwo.Zadzwoniłam do banku z prośbą o anulowanie jednak można tylko 15 minut po wpłacie anulowac. Dane sprzedającej Olga Kalinska numer konta 83 1050 1924 1000 0022 9749 7758. Oczywiście ogłoszenie znikneło a konto zostało zablokowane.Sprzedająca w meilach zapewnia ze towar wysle.Sprawdziałam adres okazało sie ze nie ma takiej ulicy.Klocki kosztowały 180 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez zostalam oszukana przez Monike Warmbier z Bydgoszczy, ktora jakby nigdy nic dalej sprzedaje na olx! Ludzie strzezcie sie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nic, przeznacz teg sumy na wsparcie dla biednych. To sa naprawdę niewielkie sumy. Nie ma się o co klucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak: trzeba być super idiotą żeby na olx wysyłać komuś sumy większe niż 30zł. Mi zdarzało się kilka razy wysyłać kase ale nie więcej niż 30zł i towar zawsze do mnie dochodził a nawet gdyby nie doszedł to za te 3 dychy bym nie płakała, liczyłabym się z możliwością oszustwa. Dlatego nigdy nie wysyłam większych kwot. Natomiast mam jeden sprawdzony patent na oszustów. W moim przypadku działa prawie zawsze. to się bardziej sprawdza na allegro niż na olx bo na olx ludzie podają zazwyczaj zmyślone dane a na allegro dane są prawdziwe. Więc gdy kiedyś mnie chciała wykiwać laska na allegro to zadzwonił do niej mój facet z zastrzeżonego i przedstawił się jakimś zmyślonym imieniem i nawizkiem i powiedział że jest starszym posterunkowym z komendy miejskiej w mojej miejscowości i otrzymał zgłoszenie o próbie oszustwa i dzwoni aby załatwić sprawę polubownie, pyta czy wyśle Pani tę rzecz kupującej lub czy zwróci Pani pieniądze czy mam wnieść sprawę do sądu. Oszuści zazwyczają dają się nabrać, boją się konsekwencji i zwykle oddają kase lub towar. Grunt żeby zacząć rozmowę dość szybko tak żeby oszust nie zdążył zapamiętać nazwiska "posterunkowego" bo gdy przyjdzie mu do głowy zadzwonić na komendę to będzie lipa :P ale w moim przypadku to działa w 95%. Jak to nie zadziała to wtedy wyszukuje sobie danego oszusta na fb po imieniu i nazwisku i sprawdam miejscowość i wtedy pisze do delikwenta że jak w ciągu 3 dni nie dostane kasy albo towaru to napiszę do jego znajomych na fb że jest oszustem i okrada ludzi na allegro. I raz tak zrobiłam, wstyd miał gościu jak byk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem oszukany UWAŻAJCIE : piotr ujma, Boh. Katynia 19/43; 42-200 Częstochowa - rachunek 36 1050 1142 1000 0090 6802 2152

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również przestrzegam przed ta osobą z olx : Katarzyna Bogdańska ul.Upalna 82/9 15-668 Białystok BZWBK: 79 1500 1344 1013 4045 2686 0000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KAROLINA BETLEJEWSKA OS. HALLERA 5c/5Stargard 73-110 oszustka wysyla podrobiony dowód wpłaty oraz podrobiona pieczątke!!!! nie wysyłac nic szybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszustka olx wysyła podrobine potwierdenie przeleu UWAGA!! KAROLINA BETLEJEWSKA OS. HALLERA 5c/5Stargard 73-110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zostałam oszukana na portalu sprzedajemy.pl .. chcialam kupic tel s5 za 900 zł no i mam... Poszłam na police jakos 13 kwietnia ,dostalam pismo ze wstrzeto dochodzenie 9 maja teraz jakos około 15 lipca polcja prosiła mnie o numer konta o zwrot pieniedzy i ze beda konczyc sprawe. Ciekawe ile jeszcze to potrwa.. ale jestem szczesliwa ze odzyskam te kase. Wszystko 10 razy sprawdzalam bo ÓW Pani złożyla ,,we własnym sklepie,, aukcje stronka cent gsm jakos tak. Moj ojciec jadąc kiedys autem słyszał o tym incydencie , wiec musiało byc wiecej osób nic tylko ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszustka z Bydgoszczy: Monika Warmbier Nowodworska 25/109 85-120 Bydgoszcz 75 1240 3493 1111 0010 5464 2521 Podaje też adres: ul. Mściwoja 6/14 i tel 668 830 344 Działa też na allegro pod nickiem "wmowmo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na niesolidnego stolarza P. Artura G. Umowa podpisana 6 miesięcy temu, opóźnienie - 4 miesiące. Facet bierze zaliczkę, coś tam robi, przekłada: auto zepsute, przeprowadzka, brak prądu w pracowni, etc. Nie chce mi się nawet tego opisywać bo ręce opadają. Mimo, że umowa tego nie przewiduje, to kolejne przyjazdy tego Pana uzależnione były od wpłat kolejnych transz. Opóźnienie kosmiczne, a mimo to, Pan nie dokończy kuchni, bo zażądaliśmy dokończenia jej z obcięciem wynagrodzenia - 1300 zł (całość prac wyceniona na 14800). Po chamsku odpowiedział, że nie dokończy kuchni jak nie zapłacimy - bo nie ma motywacji. Ale nie tylko to jest problemem. Materiał użyty do mebli - miał być buk w wielu miejscach, a jest płyta meblowa pryśnięta poliuretanem. Ciekawi mnie, czy w ten sposób, Pan Artur wykonał meble innym klientom. Finał jest taki, że do dnia dzisiejszego kuchnia nie jest skończona, a Pan Artur stwierdził wprost, że przecież musi trzymać też "jako tako" terminy dla innych klientów - szczyt! Nawet słowa przepraszam. Arogancja w 100%. Sprawa najprawdopodobniej skończy się w Sądzie. Tel do Pana Artura zaczyna się tak: 507XXX733 oraz 507XXX148 https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1SWtJ/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cris19
"ja zostałam oszukana na portalu sprzedajemy.pl .. chcialam kupic tel s5 za 900 zł no i mam... Poszłam na police jakos 13 kwietnia ,dostalam pismo ze wstrzeto dochodzenie 9 maja teraz jakos około 15 lipca polcja prosiła mnie o numer konta o zwrot pieniedzy i ze beda konczyc sprawe. Ciekawe ile jeszcze to potrwa.. ale jestem szczesliwa ze odzyskam te kase. Wszystko 10 razy sprawdzalam bo ÓW Pani złożyla ,,we własnym sklepie,, aukcje stronka cent gsm jakos tak. Moj ojciec jadąc kiedys autem słyszał o tym incydencie , wiec musiało byc wiecej osób nic tylko ja usmiech.gif " PROSZE O KONTAKT SKLEPY TYPU CENTGSM NADAL DZIALAJ HAVOGSM, VEROGSM IDENTYCZNA SZTA GRAFICZNA PROSZEO KONTAKT cris19@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kontaktu z osobami oszukanymi przez sklep materace-pl,który działa aktywnie w dalszym ciągu ,mimo ,że wielu jego klientów zostało oszukanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszustka na olx! O niku Agnieszka 20.02 przelałem pieniądze za wysyłkę ale towaru nie zobaczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna oszustka. Sprzedaje la millou. Kontaktu brak. Usuwa ogłoszenia w sposób nieodwracalny! Joanna groszkowska leśniak Ul. Bławatkowa Kraków nr konta 28 1090 2112 0000 0001 3211 3544. Zmienia dane i usuwa konto. Nie rozumiem. Nie można złapać człowieka po nr konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja odradzam zakupy u tej Pani Natalia Kowalska, Rzymowskiego 11a/8 81-185 Gdynia ostatnio kupiłam od niej kozaki na olx, celowo mnie okłamała co do wymiarów buta żeby je upchnąć. Jak poprosiłam o zwrot pieniędzy ze zwględu na to, że mnie oszukała, to jeszcze mnie zwyzywała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostałam oszukana na 900zł na sprzedajemy.pl przez Kamile. Korespondowałam z tą osobą przez e-mail, sms. Wydawała się być faktyczna, mówiła 'jeszcze pani zobaczy, że oby dwie będziemy sobie dziękować za udaną translacje' podała mi swoje dane, numer telefonu, konto bankowe. Dokonałam przelewu. No i co. Nagle nie odpisywała, wydzwaniałam i nie odbierała. Zadzwoniłam z innego numeru i słyszałam dzieci jakieś. Zdjęcia które były na aukcji zostały skopiowane od innego pana na olx.. Dostałam zamiast telefonu- słoik! sprawa trafia na policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p********e macie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama40
jeżeli jesteś oszukana warto wpisać tutaj nr konta bankowego na które przelałaś pieniądze w ten sposób będzie ostrzegać innych przed wpłatą na dane konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia68
28 1090 2112 0000 0001 3211 3544 chyba troche pozno ale po fakcie dopiero zaczelam szukac cos na temat osoby z tym nr konta,tez zostalam oszukana na stronie sprzedajemy.pl kupilam wozek dla dziecka i ani wozka ani kasy.Pani przedstawila sie jako Marta Grabarczyk z Warszawy.Razem wiecej zdzialamy,piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1901
Witam. Kolejna oszustka na olx niejaka Anna Różańska, ul. Bagiennna 4a 59-200 Legnica nr konta oszustki 64 1750 0012 0000 0000 3646 2997. Sprzedawała przedmioty dla dzieci. Mnie oszukała na pampersy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kiedyś na allegro straciłem w ten sposób 200 zł. Mogłem iść na policję, ale mi się nie chciało, bo niewielka kwota. Allegro nic tu nie pomoże, mają zbyt wielu takich. Odpowiedź mają krótką, trzeba wejść na drogę prawną. Na takich jak ja oszuści zarabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×