Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daruusiaa

Imię kornelia - podoba wam się?

Polecane posty

Gość Ruda_panienka
Kornelek??? Najgorsze imię o jakim słyszałam! Co za idiotyzm. Wiesz jak będzie miał przechlapane w szkole? Będą go wyzywać, że jest dziewczyną. Ale odpowiadając na pytanie to Kornelek, czy Kornelia są okropne. Kornelia kojarzy mi się z grzeczniuteńką, posłuszną dziewczynką z kolczykami u uszach. Brrrr, wstrętne imię. Tu wypowiadają się jedynie dziwne matki jakichś Kornelek, które będą wołać do dzieci Nela, albo Nel. Ludzie no ile można. Kornelka to oklepane imię. A tak przy okazji to pies mojej koleżanki nazywa się Nela, więc mam nadzieję, że to imię przestanie istnieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOKŁADNIE powyżej pani ma rację . Dziwne te matki, dziecko Kornelia a wołają Nel a to jest samodzielne imię .Zresztą Kornelia wybitnie do dziecka nie pasuje .Trochę jak Eufrozyna Zygfryda Kunegunda czy inne tego typu potworki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak na imię od 50ciu lat przez 30 lat nie spotkałam żadnej. Teraz słyszę ****ardzo często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem Kornelie,pół życia nienawidziłam swojego imienia. A teraz mi się podoba .tylko rzadko ktoś mówi do mnie Kornelia. Wszyscy mówią KOLA OD ZAWSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia1234
Też mam na imię Kornelia, i szczerze mówiąc średnio mi się podoba. Po angielsku brzmi paskudnie (bardzo twarde - mówią 'Kur-nii-lija') i kojarzy się z słowem angielskim 'corny' (mieszkałam większość życia w anglojęzycznym kraju). Na szczęście wszyscy mnie znają jako 'Nela' :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam córeczkę Kornele, zdrabniamy też Nela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się podoba raczej, chociaz jakoś tak smiesznie mi się kojarzy z kukurydzą - po ang. corn to kukurydza, albo z kornikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kornelia po angielsku corn czy corny czyta sie przez K wiec za granicami to imie nie jest najlepszym wyborem. W Polsce zrobilo sie bardzo popularne, a szczerze mowiac jest dla mnie takie nijakie. Nie mam zadnych pozytywnych, ani negatywnych uczuc w strone tego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krytyk Imion

Bardzo fajne imie. Zajebiste wręcz.Nazywajcie tak sobie dzieci.Według mnie brzydkie imiona to Sonia Maja i Laura chociaż to ostatnie nie jest takie najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBB

Kornelia jest w porzadku jezeli chcecie Nele.  Sama Nela mnie denerwuje.  

Odradzam ludziom myslacym o pobycie za granicami, brzmi nieladnie i ma kilka niezbyt fajnych zblizonych dzwiekowo znaczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk

Nazywam się Kornelia, i lubię swoje imię. W dzieciństwie można też wołać Kornelko, Korneluś, Nelusia a przyjaciółka wołała Kornuś, co bardzo mi się podobało. Jedyny mankament że jest faktycznie nieco dłuższe od innych imion i może dla niektórych brzmieć zbyt oficjalnie przy pierwszym zapoznaniu, i wtedy używają skrótu "Kornela", co dla mnie brzmi twardo (i raczej w śląskich rejonach), lub jak ktoś by mnie beształ:P :), ale to  ale to samo można powiedzieć przy Natali - Natala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

corny po angielsku rowniez oznacza oklepany i kiepski.  imie jak imie.  zadnej rewelacji, a z angielskiego nieciekawe znaczenia, ale mowimy o Polsce wiec kogo to obchodzi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×