Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daruusiaa

Imię kornelia - podoba wam się?

Polecane posty

Gość gość
mnie się nie podoba ale to rodzicom ma się podobać imię. w ogóle czasem czytam opinie na temat różnych imion i jestem pewna,że nikt nie kieruje się tymi opiniami w doborze imienia dla swojego dziecka. Pracuję w szkole i uważam, że warto nadać dziecku imię, które nie jest zbyt popularne ale też takie które nie skrzywdzi dziecka np. z jakiejś telenoweli brazylijskiej. A najpopularniejsze imiona w naszej szkole to rzeczywiście Julka, Zuzia, Madzia, Michał, co trzeci chłopiec to Kuba. Ale jest też i Adrianna czy Benjamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiczek
:) mam na imię Kornelia a zdrobnienie to może być Korcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się nie podoba, jest twarde, mało kobiece i kojarzy mi się z kornikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie podoba, duzo lepsze od zuzi,oliwki i vaneski,amelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne,ale nie,nie lepsze od Amelii...po co porownujesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 9 miesiącu ciąży, właśnie oczekujemy naszej Kornelki bardzo mi sie podoba skrót Nela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podoba,ale wole Amelia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczne imię. Moja chrześnica tak ma na imię- Kornelcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sliiiiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie jedno z brzydszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to najpiękniejsze imie dla dziewczynik. Tak daliśmy na imię naszej córeczce. W piaskownicy Lenki Amelki i Natalki a nasza Kornelka jest jedyna. Czasem niektóre mamusie małych Zoś Haneczek i Juleczek mówią mi że teraz też wy dałyby takie imię a nie to co akurat mdne. Podobało się nam ze względu na R . Imiona z literą r brzmią bardziej elegancko jak dla nas. Fakt ze takie imię musi pasować do nazwiska. Ale w sumie każde imię powinno się zrywać z nazwiskiem. W każdym razie nie muszę się martwić ż za parę lat w szkole moje dziecko będzie miało 5 koleżanek w klasie o tym samym imieniu. Ja akurat wiem co to znaczy.... Ps. Mam nadzieję że autorka wątku nadała takie imię swojej córeczce. Ps.2 Co do imion dla zwierząt to kazdy nazywa jak mu się podoba. Znam psy o imieniu Mają i Ina i kota o imieniu Zosia :-) Ale to nie o tym WĄTEK!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StormofhormonesBlogspotCom
Ja już za parę dni będę miała moją Kornelkę przy sobie, na razie jest jeszcze w brzuszku :) Blog, na którym znajdziecie wiele przydatnych informacji na temat ciąży i wychowania maluszka, w tym listę z wyprawką dla niemowlaczka, porównanie wózków, opinie na temat kosmetyków dla mam oraz suplementów diety. Dowiecie się także jak ciąża potrafi dziewiętnastolatce wywrócić życie do góry nogami. Nastolatka, też może mieć ogromne problemy z zajściem w ciąże ... Do porozmawiania w komentarzach!!! Po wpisaniu w wyszukiwarkę "stormofhormones" na pewno mnie odnajdziecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam córę Kornelkę... chcieliśmy wybrać mało popularne imię, a tu widzę wszędzie zrobił się "bum" na Kornelki... Jak tylko dowiedzieliśmy się że będzie córa wybraliśmy to imię... :) Nasza Kornelka ma 3 miesiące i jest okropnie spokojnym i grzecznym dzieckiem... wszyscy znajomi sie dziwią że mamy takie grzeczne dziecko :) mówimy do niej też Nela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię bardzo ładne i dużo zdrobnień, pasuje do małej dziewczynki, nastolatki jak i dorosłej kobiety Korni, Korcia, Nela, Kornelcia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imię jest śliczne :) my jeszcze nie znamy płci ale jeśli będzie dziewczynka to właśnie Kornelia lub Konstancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszmar -imię starej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amelia - Emalia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Kornelkę, ma 3 miesiące i to mały rozbójnik. Imię cudne ludzie reagują przeważnie "o jakie ładne i niespotykane imię", ale jak widze zaczyna się moda na Kornelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluseczka123
Też mam córeczkę o tym imieniu, ma 3 lata. Dla mnie jest śliczne. Mówimy na nią: Nela, Nelcia, Kornelka, czasem Korniczek, ale to dlatego, że obgryzała łóżeczko jak była mała :-D Co do charakteru, to Młoda ma złote serduszko przy jednoczesnym "ADHD". Jest bardzo inteligentna i samodzielna, nie usiedzi 5 minut na jednym miejscu. Poza tym to mała strojnisia, fochem też potrafi rzucić, a za moment przyjdzie się przytulić. Na pewno nie da się przy niej nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojarzy mi się z panną Kornelią z dalszych części Ani z Zielonego Wzgórza, ale bardzo pozytywnie. Wywołuje cieply uśmiech na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na imię Kornelia. Mówią na mnie Nela, Nelka, Korni. Korniszon Podobają mi się takie imiona. No i jeszcze Konstancja, Dobrosława, Dobrawa, Kordelia. Jest takie śliczne. Pozdrawiam moje imienniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczne imię , bardzo kobiece, pasuje do małej dziewczynki i do dorosłej kobiety. dużo zdrobnień:Nela, Kornelcia, Korcia, Nelcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie!!!!!!!!!wieśniackie, tu wypowiadają się tylko mamy Kornel, Kornelek czy jak im tam. Imię straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem mamą Konelki o jestem bardzo zadowolona z tego omówią lazy ma swój gust ale na chciałam żeby mój córka nie miała oklepanego imienia jak tak Oliwia, Amelia, Julia, Lena czy Zuzia!!! Jak będę mieć druga córkę to będzie mieć na imię Konstancja pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalija
Heh.. jestem w piątym miesiącu ciąży i właśnie wstępnie zdecydowaliśmy się z mężem na Kornelie. A batalia była długa :D Co do chłopca mamy wybrane od dawna imię, ale nie mogliśmy się porozumieć co do dziewczynki. I oczywiście, okazuje się, że szykuje nam się dziewczynka :)Mi się niesamowicie podobało imię Milena albo Karina, a mężowi w cale, jemu zaś Ania albo Agnieszka, które dla mnie są nie do przejścia. Natrafiłam gdzieś ostatnio na imię Nela i spodobało mi się baardzo. Mąż stwierdził, że nie ma świętej Neli (to dla nas dość ważne, bo nie chcemy drugiego imienia), ale jest św. Kornelia. A na Kornelię możemy wołać Nela i jemu bardziej podoba się Kornelia :) I taki oto wyszedł kompromis :) Także gratuluje wszystkim, którzy wiedzieli od razu, jakie imię chcą wspólnie. To na prawdę trudna decyzja. Także podbijam temat. Też chętnie poczytam o wszystkich znanych Wam Korneliach, bo sama nie znam żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
U nas miała być Kornelka a będzie ... Kornelek:) Męska wersja tego imienia bardzo mi się podoba i uważam że jest to bardzo dostojne imie zarówno dla małego chłopca jak i dorosłego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kornelia mi się podoba ale robi się popularne (26. miejsce w 2016 roku) sądzę że ze względu na modne zdrobnienie Nela. Kieruj się sercem a nie opiniami obcych kafeterianek one tu tylko Julki Lenki Zuźki i Majki uznają, przynajmniej większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba mnie sie to imie. Bez urazy .Amelka też mi sie nie podoba. Proponuje imiona taczej Kasia Ada Lena Julka Ola Magdalenka Agata Kinga Ania Klara Monia Asia Melania. Odradzam takze imie Zuza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nieładne a te zdrobnienie 'Korniszon" masakra :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×