Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stanowczo nie, nie, nie

Czy kobiety zgłupieją na EURO?

Polecane posty

Gość Stanowczo nie, nie, nie

Pytanie do kobiet ile z was prześpi się z kibicami z Euro np. przypadkowo poznanym,ile zdradzi męzów chłopaków,ile z was już o tym myśli i zamierza.Ciekawi mnie ten temat bo napewno w skali kraju bedzie to ogromna liczba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba ja :D mój mąż nie odejdzie wtedy od telewizora i nie będę miała innego wyjścia z samotności :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny :P ciężko będzie :O Astrit, ta sprzedaż TV to wcale nie taki głupi pomysł, będzie święty spokój i wpadnie trochę kaski na 'waciki' :P Nawet nietrudno będzie go sprzedać :P Laura* nie dasz rady wtedy odciągnąć męża od mecza? Jest aż tak zagorzałym kibicem footballu? :D no to dużo kobietek w czasie trwania Euro będzie czuć się samotnymi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freestyle<3333
A ja mam przejane;D bo nie należne do panow ktorzy jaraja sie pilka nozna...:O ogolnie glupio byc w mniejszości ale nie ukrywam tego. Po za tym euro to strasznie komercyjna impreza. No nic duzo by o tym mowic a tu temat o paniach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamy pana który nie będzie oglądał meczy bo nie lubi i będzie kusił nas biedne dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freestyle<3333
Rozczaruje CIe moja mila ;P jestem wierny mojej pani:P Po za tym jestem za mlody dla was moje panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet nie zainteresowany
a cipke ogladam codziennie, swoja wlasna, o to sie nie musisz martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freestyle<3333
To tak Ci powiem... zanim cie obraze. Skoro facet ktory nie lubi pilki jest homosem to czemu homosy tez lubia pilke nozna? Zawodnicy tez sa orientacji homo. Twoja wypowiedz adekwatnie pokrywa sie z twoja inteligencja co do tego jaki mam wiek. To nie wiek jest wyznacznikiem inteligencji co widać na dołączonym obrazku dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zateskniona...
Nie lubię obcokrajowców. Ale męzdzyzni i ich ego strachliwe ze kobiety to takie szmaty ze tylko o jednym myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freestyle<3333
I tak poprawiając wypowiedz nie twierdze ze fani pilki nozej to homosy. Szanuje to ze cos was jara. I tez pilkarze nie wszyscy to homosy takie sprostowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freestyle<3333
Zateskniona zalezy jak na to patrzec. Nie mozesz wszystkich uogólniać. Ja na przyklad lubie laski,kreca mnie piersi, pupa,cipka;) Ale nie traktuje was typowo rzeczowo. Sa krzesła i taborety no i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloc5555
Teraz to polki będą miały okazję sie wykazać jak będą poznawać obcokrajowców i szły z nimi do łóżka. Polki wolą obcokrajowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freestyle<3333
Klocu a ty masz jakies zwiazane z tego typu sytuacjami przygody... Ja jestem obcokrajowcem. Urodziłem sie w Polsce mam pochodzenie inne Dosyc mieszane. Nie prawda ze kobiety lubia obcokrajowców poprostu za granica ludzie bardziej o siebie dbaja. I wiadmo nie wszyscy ale maja wieksze mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×