Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

siwarka

sama nuz nie wiem czy to schiza czy ciąża....

Polecane posty

Witam piszę bo chyba wole napisać niż zrobić test. Wiec zaczne od poczatku ostatni okres mialam 4 marca w miedzy czasie wspolzylam z facetem bez zabezpieczenia, jestem pewna ze on nie spuscil sie do srodka ale tez wiem ze wcale nie musial zebym zaszla w ciaze. W grudniu skonczylam brac tabletki anty do tego nigdy nie mialam regularnych okresow wie ciezko mi wyliczyc jest dni plodne. Teraz czekam na okres a go nie ma i zaczynam lapac lekkie schizy. dodam, ze nie mam praktycznie zadnych objawow ciazowych: nie chodze czesto siku, nie mam podwyzszonej tem. ciala, nie mam tzw ślinotoku, nie mam bolesnych piersi, nie mam zadnych przebarwien na skorze, nie jestem senna itp. Jedyna rzecza jaka mam jest pobolewanie w dole brzucha jak na okres, moja macica w dotyku jest rozpulchniona ale latwo wyczuc szyjke macicy, jeszcze kilka dni temu lecial mi sluz i byl widoczny na majtkach (gesty, lepki) teraz na majtkach jest sucho ale sluz wyczuwalny jest w pochwie. Zaczyna schizowac bo mimo ze bym chciala dzidzie to jeszcze nie teraz, mam inne plany. Co chwile chodze do lustra patrze czy nie powiekszaja sie piersi, notorycznie szukam u siebie oznak ciazy, nocami nie spie bo mysle, a boje sie zrobic test z przyczyn prostych... boje sie wyniku i odkladam jego zrobienie na pozniej z nadzieja ze okres w koncu przyjdzie .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam!
ja mam podobnie, ostatni okres mialam 12 marca i 22 wspolzylam bez zabezpieczenia, ale chłopak nie skończyl we mnie i teraz czekan na okres, trudno powiedziec czy sie spoznia, bo mam długie cykle zazwyczaj. Boje sie zrobic test:/ piersi mam bolesne, ale tez mam tak przed zbliżającą się miesiączka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem ze tempeatura w pochwie po przebudzeniu wynosi 36.8 nie jest podwyzszona sama nie wiem co sie dzieje ale mam wrazenie jakby powiekszyly mi sie piersi tzn zrobily sie pelniejsze ale nie bola mnie w zaden sposob jedyne co moge w nich odczuc to tak jakby wszedzie male guzki w srodku juz sama nie wiem co mysles....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×