Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
takisobietypek

Przyjaźń - Miłość

Polecane posty

Więc tak: Najpierw krótka histioria. Gdy byłem w 4 klasie podstawówki, podeszła do mnie koleżanka, spytała się, czy chce być jej chłopakiem. Jak to chłopak z 4 klasy, nie miałem pojęcia o tych sprawach, powiedziałem tylko 'tak' i odszedłem do kumpli. Po 2 miesiącach nasz związek się rozpadł, ale przekształciło się w przyjaźń. Gdy z nią byłem, aż tak mi się nie podobała. Z upływem czasu, zmieniło się to. Zakochałem się w niej w 6 klasie, lecz nic nie robiłem, żeby się do niej zbliżyć. Cały czas, od 4 klasy spędzałem z nią połowę mojego dnia, zazwyczaj na gg. I tak... od jakiegoś miesiąca, nasze kontakty zmalały, nie piszę z nią wgl. w szkole, zazwyczaj jest tylko 'Cześć' i tyle. Wiem, że podoba się jej inny chłopak - nie uczy się w naszej szkole, choć jego szkoła jest nie daleko naszej. Teraz pytanie - Czy ja mam szanse znowu być jej chłopakiem ? Zwykłe zapytanie o bycie razem, na pewno nic nie da - to jest tylko przyjaźń, wg. niej. Jeśli macie jakieś porady, co do tego, to skorzystam. Jesteśmy aktualnie pod koniec I kl. gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×