Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MałopolskiProkrastynant

Wolisz zarośniętą czy przystrzyżoną klatę Twojego faceta?

Polecane posty

Gość pfffffffffffffbleble
Wolę owłosioną. Nie rozumiem po co zwolennicy golonych próbują się wywyższyć tym, że niby o siebie dbają? A może z japy wam cuchnie hmm? Macie zdrowe zęby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałopolskiProkrastynant
"(..)obrzydliwe to są nie włosy, ale te odstające na metr od ciała łapy" no przecież widzisz, że piłkę trzymam, a po drugie na baczność przecież do zdjęcia nie będę stał. "A może z japy wam cuchnie hmm? Macie zdrowe zęby???" No wiesz włosy strzygę ale za to zębów nie myję wcale ;) poza tym trzymam konia pod dachem i myje się tylko w soboty ;) W dzisiejszych czasach higiena to podstawa a o czymś takim jak Listeryne nie wspomnę bo pewnie nawet o tym nie słyszałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffffffffffbleble
Ty jesteś ten pan z fotografii? Nogi se jeszcze ogól. A płukać japy nie musisz, wystarczy, że sobie zęby zaplombujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek-Maria-Klump
Pfffffffbleble z tym plombowaniem zębów to przesada .... lepiej niech je wszystkie usunie, to nie będzie haczył przy lodziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffffffffffbleble
Faktycznie! Lepiej bez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska:)
Ja wole facetów którzy naturalnie są pozbawieni owłosienia na klatce piersiowej i raczej nie przeszkadzałoby mi gdyby mój facet się golił ale na szczęście nie mam takiego problemu.Mój facet jest gładziutki:D Co do golenia sie przez facetów ,myślę że to wyłącznie chodzi o estetykę i wygodę.Jeżeli wolą się golić to się golcie jeśli nie to nie ,proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×