Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bonappetit1

znikajaca druga kreska?

Polecane posty

Gość bonappetit1

witam, @ spoznia mi sie 3 dni dzisiaj rano zrobilam test ciazowy zaraz po 2 minutach pokazala sie cieniutka druga kreska wiec serce zabilo mi mocno patrzylam na test ponad minute i ta kreska byla polozylam test kolo umywalki i wzielam prysznic po przysznicu... na tescie, kreski nie bylo! zglupialam.. zaczelam ogladac test z kazdej strony.. i jest cien.. doslownie cien a wiem ze cien nic nie znaczy po 5 minutach czy cieniutka kreska mogla zamienic sie w cien? czy test byl niewazny? dzisiaj wieczorem kupie drugi test bo wariacji juz dzisiaj dostaje czy zdazylo sie tak komus??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa23
kup 2 jesli bedzie to samo to mozliwe ze to poczatki ciazy ale nie ma co od razu robic 3go wiec albo idz do lekaza albo poczekaj pare dni i zrób nastepny. ja tak mialam pierwszy test to byla 2ga kreska ale bardzo jasniutka za 5 dni juz taka sama jak pierwsza no i lekarz to "tylko formalnośc" byla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junn
z wizytą u gina nie ma się co tak śpieszyć. najlepiej iść ok 6-7tyg od ost. okresu. kreska mogła być efektem reakcji testu na odczynniki powtórzysz to zobaczysz jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... jutro rano znowu zrobie 2 test i kupię innej firmy i jeśli znowu pojawi się 2 kreska to będzie jasne... Troszkę mam niejasności bo nie wiem kiedy dokładnie doszłoby do poczęcia... Jutro rano wam powiem czy informacje się potwierdziły... Dziewczyny próbujcie i nie załamujcie się... Mam pytanie czy robiąc test wieczorem też będzie duże stężenie tego hormonu czy lepiej jednak rano ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junn
zależy ile jesteś po terminie okresu, jeśli niewiele to jednak z rana lepiej jeśli nie wypijesz zbyt dużo wieczorem oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u MNIE okres miał być 29 marca lecz miałam grypę i nie było okresu... więc już nie wiem czy zaszłam w marcu czy w kwietniu... objawy i ból w piersiach wystapiła w połowie kwietnia...bolał mnie też brzuch, jajniki.. czyli wskazywałoby ze to w kwietniu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junn
a to już ci powie ginekolog. skoro masz tyle spóźnienia to zrób test choćby zaraz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa23
a kiedy mialas ostatnia normalna miesiaczke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×