Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Savanah**

jaki prezent na 1 komunie dla dziewczynki

Polecane posty

Gość gosccalkiemanonimowy
1. Bransoletka z grawerowaną zawieszką, np. Lilu lub kolczyki 2. Aparat fotograficzny (jakiś prosty, bez szaleństw) 3. Rolki 4. Rower - będzie miała na wiele lat 5. Zegarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilou to dla mnie przepłacanie kasy za grawerowaną blaszkę na rzemyku;) Skromne kolczyki...a co do tych lalek, to dostałaś je w sklepie? Dziwne, bo tlyko na necie można je kupić podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak - wczoraj
komunia była wczoraj mąż jest chrzestnym - daliśy 500zł - uważam, zę to duża kwota dla dziewczynki w tym wieku, dla nas zresztą również z prezentów dostała - nie powiem - jestem troszkę w szoku: laptop (koszt ok 1600zł - wiem, bo kupili rodzice męża) aparat fotogr kodak - prostszy (uważam, że fajny prezent) przednośne dvd kamera!!! (uważam, ze bez sensu - to nie prezent dla dziewczynki, raczej dla rodziców, zresztą słyszałam, ze tata dziewczybki zasugerował) dwa zegarki kolczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ospa
No ja tez wczoraj mialam komunie chrzesniczki i tez dalam 500 zl. Rowniez uwazam, ze dla dziecka w tym wieku to fura kasy. Za moich czasow dostawalo sie zegraek elektroniczny od chrzestnych i tez byla frajda! Wiem, czasy sie zmienily, ale jak na komunie chrzestni kupuja Quady to na slub zostaje tylko chalupe wybudowac ;) Ale wszystko zalezy od zasobu portfela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te foteliki szczególnie pasują na komunię;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co chodzi ale juz któryś raz wysłany link z którego nic nie wynika!! bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo z tego linka, żeby coś wynikało, trzeba być zalogowanym na Facebook :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babasamba
pewnie, ze 500 złotych to kupa kasy dla 8latki, ale pytanie co dziecko zrobi z takimi pieniędzmi. albo jego rodzice ;) ja bym postawiła na aparat fotograficzny, dobry kompakt w magicznej planecie można kupić za niecałe dwie stówki. akurat dla ośmiletniego amatora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, żadna ściema ;) minusem kupuje.to jest jednak to, że trzeba mieć konto na facebook :) tylko tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam, że dawanie dzieciom pieniędzy na Komunię to małe "fo pa" (nie wiem jak to się pisze";D i tak kasę wydadzą rodzice, żadnej pamiątki potem nie ma. Jedyna sytuacja, kiedy warto dać pieniądze, to wtedy kiedy dzieciak uprzedzi, że chce kasę, bo na przykład na coś zbiera, wtedy wszyscy dają kasę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ciekawa czy
nie wszyscy rodzice wydaja kasę dziecka z komunii, moja córa miała komunię 13 maja, dostała złoty łańcuszek z medalikiem w kształcie serca, bransoletkę( złotą) jest piękna ale póki co za duża, kolczyki, aparata (300 zł), xboxa z kinectem, do tego kasę razem 1700 zł. Ja jako mama jej tego nie zabiorę, owszem mogłabym powiedzieć to chodź kupimy meble za to ale nie chcę, mogłabym powiedzieć to kupimy rower itp, ale tego nie robię, kasa jest jej, a wiem że nie jest rozrzutna to będzie ją miała długo, chciała kamerę ale uważam, że to nie jest gadżet dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w weekend mieliśmy komunie siostrzenicy męża, dogadaliśmy się z innymi wujkami i postanowiliśmy razem kupić coś fajnego z czego dziecko by się ucieszyło. My też mamy dzieci w podobnym wieku więc wiedzieliśmy co może sprawić jej radość. Kupiliśmy http://mobile2.pl/pl/p/Microsoft-Xbox-360-4GB-Kinect-Kinect-Adventures-Kinect-Sports-Season-Two/1088 i uważamy że to był strzał w dziesiątkę. Dziecko się cieszyło (rodzice też ;-)), granie wymaga ruchu, nie wystarczy ruszać tylko kciukami ;-) a poza tym można dokupywać na różne inne okazje gry, które są dopasowane do dzieci w różnym wieku- są nawet takie dla całkiem dużych (my np.też lubimy pograć;-)) . Więc według nas jest to prezent z "przyszłością" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ciekawa czy
ja też uważam że ta gra jest rewelacyjna, moja córa też dostała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie każdy może sobie pozwolić na takie prezenty:) chyba że razem, więcej osób kupuje to ok...ja jednak szukam perełek, jakiś niedostępnych zabawek itp. kt są unikalne i uważam że takie prezenty też są fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
konsola do gier dla dziewczynki fajny pomysł. zwłaszcza, że dziewuszki zwykle mają jakieś zainteresowania poza komputerem i grami, a chłopca odciągnąć od tej skrzynki byłoby pewnie ciężej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Poszukaj czegoś w galerii Magdalence w Bochni, o ile jesteś z okolic Krakowa. Duży wybór rzeczy na prezent dla dziecka. Ja zawsze jeżdżę tam przed tego typu uroczystościami i zawsze coś fajnego znajduję. A jak nie to poszukaj w smyku albo tego typu sklepach dla dzieci. No, chyba, że chcesz kupić ,,nowoczesny" prezent na komunię.. Teraz jest moda na elektroniczne gadżety etc., ale ja nie jestem tego zwolenniczką jeżeli chodzi o prezenty na komunię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia57
ja podarowałam swojej wnuczce dyplom błogosławieństwa papieskiego plus mały upominek. Upominek pewnie się zepsuje ale dyplom zostanie na całe życie. zamówiłam go przez dyplompapieski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzkaMusk081
Jak już kupujemy prezent dziecku, to kupujmy zabawki edukacyjne. Dzieci bawiąc się przyswajają najwięcej wiedzy, więc musimy im to ułatwiać. Dużo ciekawych zabawek edukacyjnych można znaleźć tutaj: http://szkolnis.pl/ Same często z córcią robimy tam zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym kupiła wieżę, lub zapytała o by chciała, a najlepiej dać kasę może na coś dużego i drogiego by uzbierała, co jej nikt nie kupi na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacper j.
Słyszałem, że w ostatnich latach zmieniło się wiele jeśli chodzi o prezenty. Mój brak kupował chrześniakowi laptopa, ale można bardziej poszaleć, zobacz - http://prezentmarzen.com/lot-balonem-wroclaw.html Wiesz, to wszystko kwestia budżetu, ale również zdrowego rozsądku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rózna_róża_różowieje
Jak z elektroniki to może tablet! W sumie jeszcze trochę czasu jest, ale warto sie juz interesować i szukac informacji. Ja mam taki http://www.krugermatz.com/pl/10925-kruger-matz--tablet-pc-9-7--android-4-0--cortex-a8-1ghz--8gb--1024x768-ips--usb--hdmi--wifi kosztował w sam raz, a uważam że jest świetny! Bardzo funkcjonalny. Ale jest ciężki, co uważam, świadczy dodatkowo o tym że to dobra jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina.wojta
widzę ze ile osób tyle opini, jednak ja zgadzam sie z osobami które polecały skarbonki, biżuterię, to prezenty które zawsze będą przypominały o tej ważnej uroczystości, sama do tej pory mam biżuterię i często ją noszę.. co powiecie na jakąs fikuśną skarbonę w kształcie buta piłkarskiego? elegancie znalazłam na www.prezentynakomunie.pl , kusi mnie jeszcze 1 kształt samochodu ale to juz w jednym ze skleów w mojej miejscowości.. tyle ze na tej stronie jest możliwość umieszczenia graweru.. co jest dużym +, wiec chyba jednak zamówie ze sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×