Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Savanah**

jaki prezent na 1 komunie dla dziewczynki

Polecane posty

Gość kasiakasia1313
w zeszłym roku kupiłam sobie miniwieżę firmy Kruger&Matz i jestem bardzo zadowolona. Ten model, który ja kupiłam ma bardzo nowoczesny design, który świetnie komponuje się, zarówno ze stylem dojrzałej, jak i młodej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusa
No to ja mam już problem z głowy: decyzja zapadła i prezent został zakupiony... mini wieża Philips mała zgrabna w sam raz - tak myślę, do niej dokupiłam Biblię napisze dedykacje i myślę, że jest OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziak_
Zajrzyj na www.badanga.pl - telefon, tablet no nie wiem. Całkiem możliwe że znajdziesz tam coś ciekawego i w okazyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikreczkaa
w polo Market mają fajne promocje komunijne, zainspirować się można :D ja tam właśnie kupiłam chrześnicy aparat foto - dobrej jakości, a mega tani. i sama sobie prezent zrobiłam :D bo mają tablety za 500 zł, że niby na prezent, taaaa - sama dla siebie kupiłam, a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris1111
Polecam którąś z tych dwóch książek: "Opowieści biblijne dziadzia Józefa" Lidii Miś", "Chłopiec z Wadowic. Biografia błogosławionego Jana Pawła II dla dzieci". Zdaję sobie sprawę, że książka nie stanowi teraz głównego prezentu, ale jest traktowana jako dodatek, coś na pamiątkę i do poczytania. Warto umieścić też jakąś dedykację na pierwszej stronie. Ich recenzje można znaleźć na blogu "Czytelnicze zacisze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 41
co tam rower czy łańcuszek to wszystko już pewnie ma kup jej bilet do spa i do tego karnet na solarium koleżanki pękną z zazdrości trzeba isc z postępem rowery kupowało sie 20 lat temu teraz to złote góry a gdyby ktoś zapytał tego daieciaka co to jest sakrament komuni to nie wiem czy by dwa słowa skleciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 41
jest wiele takich przypadków gdzie komunia wilekie wydarzenie bal na 100 ludzi, drogie prezenty alkohol sie leje bo jest okazja a jakże tylko potem miesiac po koimunii nie ma nawet kto w tym dzieckiem do kościoła pójść bo rodzine "zapracowani"poza tym dość sie nachodzili przed komunią( bo musieli) a teraz luz bluz nikt już niczego nie wymaga,,tylko szkoda że na to patrzą te dzieci i nic poza prezentami z tego nie wyniosą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanadelmoro
Komunia co prawda za nami, ale chcieliśmy zrobić taką pamiątkę córce i padło na coś w rodzaju fotoalbumu, a w zasadzie fotoksiążkę w takiej formie fotobistro.pl/fotoksiazki Wydaje mi się, że to będzie bardzo fajny pomysł, zwłaszcza, że wiele nie kosztuje, a na dodatek można włożyć w to trochę serca i masę wspomnień. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gordonina
Ja to bym na wszelkie okazje dziewczynie kupowała bizuterię co jak skończy 18 lat jest wyposażona po uszy, teraz to mnie zachwycają te łańcuszki z my way jewellery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raphael04
Witam. Chciałem prosić o poradę co kupić na komunię dla dziewczynki? Z racji, że jestem chrzestnym, chce kupić coś odrobinę droższego i żeby nie była to jakaś drobnostka która zaraz przepadnie, a jednocześnie żeby było to coś oryginalnego. Chcę przeznaczyć na to ok. 1 tys.zł, maksymalnie do 2 tys.zł. Proszę o jakieś podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Moja córka ma w tym roku komunie . Wszyscy sę pytają co chce dostać . Więc zrobiliśmy listę prezentów - rower, łyżworolki , telefon , globus, kolczyki , złotą rybkę w akwarium ( bo chce mieć jakieś zwierzątko ) orza pieniądze na wycieczkę bo jedzie na zieloną szkołę narazie tyle bo jeszcze myślimy Zrezygnowaliśmy z aparatu foto. bo mamy jeden w domu i nie potrzebny jest drugi , złotego łańcuszka - dostała od nas srebny z medalikiem jak było święcenie w kościele ,laptopa mamy komputer oraz laptop i nie potrzebny nam jeszcze jeden .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_fll
My w tym roku dla siostrzenicy kupujemy tablet Kruger&Matz moim zdaniem świetny wybór, dobry i funkcjonalny prezent. Na pewno się przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja około roku temu też miałam problem co kupić dla syna w prezencie. Ipada i inne gadgety już miał, prosil o zwierzątko. Wszystkie gryzonie i ptaki przerabialiśmy- konczyło się smrodem i chorobami zakaźnymi. Na psa nie mogłam sie zdecydować bo to by był MÓJ obowiązek. Kupiliśmy więc kotkę rasy bengalskiej. Jest to jedyna rasa posiadająca "pieski charakter". Uznaje jednego właściciela i jest wyjątkowo komunikatywna.kotka bawi sie tylko z dzieckiem, do innych potchodzi tylko kiedy ONA chce, a nie na każde zawołanie. Codziennie o 22 zagania syna do łóżka i siedzi przy nim aż zaśnie. Pozwala sie przytulać i miziać bez ograniczeń, ale tylko dziecku. Mamy już i psa ale kotka nadal jest jego ulubionym pupilem, a ona uważa go za swojego pana. To był wydatek rzędu smartfoana, a przyjaciel na kilkanaście lat. W odróżnieniu od psa NAPRAWDE nie wymaga dużo wysiłku i pielięgnacji. Teraz już mamy kocięta. To wspaniałe przeżycie. Do nowego domu mogą pójść w maju. Więc to akurat w okresie komunijnym. Ja ani razu nie żałowałam o takim prezencie i jako mama innym polecam. Jeżeli kogoś ten temat zainteresuje- śmiało piszcie: shaniss@shaniss.com Odpowiemy na pytania, wyślemy zdjecia. Kupić nie trzeba, zapytać się można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feretete
Teraz to prawdziwe szaleństwo komunijne listy prezentów są zabójcze dla kieszeń pod względem finansowym np. chrzestnych. Człowiek blednie czego sobie tam życzą. W tym roku też mam komunie i dylemat zakupowy wszyscy już telefony tablety sama elektronika chyba się wyłamię z tego grona kupując chłopakowi hulajnogę http://sportowybazar.pl/hulajnoga-millsto-pompowane-kola-12-axer-sport-p747.html Jak myślicie czy z takiego sprzętu był by zadowolony. Ma rower ale nikt z nim nie uczy się jeździć może hulajnoga będzie dobrym zalążkiem nauki jazdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie ceny niektórych rzeczy są kosmiczne i sam nie wiem, dokąd to wszystko zmierza. Chrześnica ma komunię w maju i postawiliśmy na sprawdzoną rzecz – rower. W http://www.czesci-rowerowe.com.pl/ kupiliśmy biały rower młodzieżowy Romet. Uważamy, że to adekwatny prezent i będzie cieszył dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partyss
Teraz to się głównie daje pieniądze i do tego jakies czekoladki, albo to co widzialam teraz u znajomych spersonalizowane Ptasie Mleczko Wedla ze zdjęciem dziecka. I to moim zdaniem jest super pomysł na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabiala
To już moja 4 komunia w ciągu tych dwóch lat i powiem, że niełatwo kupić coś oryginalnego. Na jednej z Komunii trafiło się, że inna ciocia podarowała ten sam prezent co ja. Po tym występku postanowiłam bardziej przyłożyć się do zakupu. Tak trafiłam na firmę artess. Ich pamiątki są nowością na rynku bardzo łądną nowością;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka1
Ja proponuję laptop - sami ostatnio z mężem byliśmy na komunii jego chrześnicy i właśnie na taki prezent się zdecydowaliśmy. Fakt, że nie jest to tani sprzęt ale dziewczynka była bardzo z prezentu zadowolona. Wybraliśmy ten model: http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/8183033 - jak widzicie nie jest drogi ponieważ zamówiliśmy go w sklepie internetowym za 1000 zł czyli za cenę tradycyjnego prezentu. Warto jest kupować w sieci - zrobiliśmy z mężem porównanie i wychodzi znacznie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×