Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Savanah**

jaki prezent na 1 komunie dla dziewczynki

Polecane posty

Gość perllllla
A coś na komunię, ale w postac***amiątki z tego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perllllla
Dzięki za podpowiedź. Zamawiam tą kryształową statuetkę i mam nadzieję, że się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaolgaolga
moim zdaniem takie statuetki itp to słaby pomysł jako prezent chyba że dodatkowo... ja kupowałam wieże Kruger&Matz prezent na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiuszak
mój chrześniak jest jeszcze na poziomie fascynacji grami, dlatego zdecydowałam się na zakup DICE + elektronicznej kostki do gry którą można wykorzystywać do gier na tablecie. Słyszeliście o niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek1980
Ja mojej córce kupiłem w sklepie internetowym demusa piękny zegarek. Chciałem, aby miała po prostu coś eleganckiego i trwałego, a nie ulotnego, jak jakaś tam konsola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabańka
zegarek też może się kiedyś zniszczyć, nie jest na zawsze, co do konsoli ja wiem, ze kupując ją moim dzieciakom sprawiłam im ogromną radochę, lubią grać więc dlaczego mam im ograniczać dostęp do gier, nie mam zamiaru więc póki co cieszą się elektronicznej kostki do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra 10 lat temu dostała na komunie od chrzestnej zegarek i zlota bransoletke, był to taki zestaw,komplet . Bardzo elegancki i na pewno trochę kosztował. Ale mega super sprawa. Wiadomo taka mala dziewczynka może tego od razu nie docenić , ale prezent na całe życie. Prezent przechowywala mama a siostra go dostała jak skończyła 18 lat . I często zakłada bransoletkę czy zegarek na jakieś uroczystości. , święta (bo raczej do codziennego użytku się nie nadaje,szkoda po prostu zniszczyć ) musze powiedzieć ze mega jej zazdroszczę, mnie nie stać żeby sobie kupić teraz taka biżuterię,są ważniejsze wydatki. Dlatego uważam ze biżuteria , ale taka naprawdę sensowna to super prezent, który dziewczyna doceni się w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na swoją komunie 12 lat temu dostałam głównie pieniądze, a z prezentów namiot i encyklopedie i mam je do dzisiaj. Z perspektywy czasu to wolałabym dostać same prezenty, jakie kolwiek miałyby one być. Bo to o wiele większą frajda i czasami taki prezent starczy na długo. A poza tym, czasami jest tak ze nawet jak dzieciak ma kasę to i tak nie może jej przeznaczyć na to co chce, bo o tym głównie decydują rodzice, a jak już dostanie gotowa, kupiona rzecz, to problem z głowy :-) mi za moje pieniądze z komunii rodzice kupili rower, a reszta się "rozplynela" i nic z tego nie mam,dlatego właśnie jestem zwolenniczką prezentow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabańka
ja też jestem zdecydowaną zwolenniczką prezentów, bo wtedy dziecku rzeczywiście zostaje pamiątka na całe życie czasami, a z pieniędzmi jest tak jak napisałaś bardzo często rodzice nimi dysponują, a dziecku nawet pamiątka nie zostaje. Więc lepiej stawiać na prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagau
no ja właśnei ostatnio kupiłam bratankwoi elektroniczną kostkę do gry dice+ gry są bezpieczne wieć nie ma obaw, że natrafi na jakieś nebezpieczne treści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskall
Wszystkie dzieci lubią słuchać muzyki mają swoje ulubione zespoły. Pomyślałabym o wierzy. Nie musi być zaraz ogromny kombajn. Są fajne mini. Nie będzie w pokoju dużo miejsca zabierać. Jak dobrać parametry możesz tu poczytać http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-miniwieze/693/ Ja takie decyzje zawsze mężowi zostawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagau
ja uważam, że elektorncizne zabawki zawsze się sprawdzają, u mnie elektorniczna kostka sprawdza się swietnie jako sposób na wspólne zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeroonkaa
ktoś już tutaj pisał o tablecie i ja też uważam, że to dobry pomysł. ostatnio sama kupiłam swojej córce tablet po bardzo atrakcyjnej cenie na stronie księgarni internetowej inbook.pl . zabawne, bo szukałam książek dla siebie a kupiłam tablet haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na komunie swoim dzieciakom postanowiłam kupić, tak jak to kiedyś się robiło, rower i kilka akcesoriów rowerowych od http://skuteryniepolomice.pl/, klasyczny prezent, który zawsze się podoba a dzieciaki będą miały odrobinę więcej ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uniwersalnym pomysłem wydaje mi się rower. Świetny prezent, od dawna wręczany własnie z okazji komunii a jednocześnie przynoszący wiele korzyści dla samego dziecka, które nie będzie cały czas siedziało tylko przed komputerem. Patrz na przykład na ten model - http://skuteryniepolomice.pl/mtb/116-jolene-26-1-0 dokupisz jeszcze kilka akcesoriów rowerowych takich jak kask i ochraniacze i prezent jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rower na komunię! Świetny prezent, sprawdzony przeze mnie i z pewnością przetrzyma długie lata. Ja kupiłam swojej chrześnicy właśnie rower na komunię , o taki - http://activsport.eu/product-pol-19018-Romet-Harmonia-Drift-rozowo-biala-14-2014-.html i śmiga na nim aż miło. Jako, że sama też bardzo często podróżuję w ten sposób to zawsze dodatkowy powód, żeby wspólnie spędzić fajnie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Booksle
Kupujcie książki na prezent na Pierwszą Komunię Świętą. Zwykłe książki, biblię albo ... gorąco polecam personalizowane książki za pomocą obwoluty, kaligrafowanego wpisu albo całe spresonalizowane opowiadanie. http://www.booksle.pl/dla_dziewczynki,14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Me_Hola
łańcuszek + rower, tak klasycznie. klasyka w koncu zawsze w cenie. w Media Expert sa swietne rowery no i nie zedrą z ciebie kosmicznej kwoty ;). a dziecko bedzie ci wdzieczne, no i się trochę rozrusza zamiast siedziec przed komputerem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikaW
Może jakiś fajny power bank? Teraz dzieciaki ciągle biegają z telefonami, rodzice chcą mieć z nimi kontakt więc takie coś zawsze się przyda. Ja używam z firmy forever, zakupiłam go w teletorium. Ceny są różne, więc na pewno coś byś znalazła. To fajny gadżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×