Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślub we wrześniu 2014!!!!!

ślub we wrześniu 2014 !!!!! kto ze mną????????

Polecane posty

Gość malinowykrol
heej waam :) a ja wychodze za mąż 13.09.14 :) <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka od zenka
Helo,ja mam3maja.dlugi weeknd i ja jak narazie mam sale kosciol i dj.nic poza tym.w sb jade na targi slubne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptycha
Dziewczyny witam :-) slub 10.09. 2014 :-) juz nie umiem sie doczekac! Od kilku miesiecy szukam swojej wymarzonej sukni :-) mam juz upatrzony model, teraz mysle nad dodatkami. Sala zadatkowana, dj umowiony, menu weselne + tort wybrany. Za pol roku bede myslala nad reszta :-) strasznie sie ciesze, ze to juz mniej niz 10 miesiecy :-) wrzesniowe panny mlode! damy czdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka od zenka
Ja mam wlasnie problem z suknia:( dziewczyny,ptycha jakie macie typy na suknie?myslalam nad princeska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptycha
Stawiam na litere A :-) skromna, prosta z lekkim blyskiem. No i tren, ktory w razie czego mozna przypiac na guziczek. Ramiaczka bede miala na zapinanie, w razie gdyby bylo mi nie wygodnie. Droga Helenko, a czy odwiedzilas juz portal twojasuknia.pl ? Przejrzalam interesujace mnie modele, podjechalam do paru salonow i zweryfikowalam czy faktycznie moj typ sukni mi pasuje. Na slepo lepiej nie szyc. Przymierz :-) poza tym na pewno gdzies czeka na Ciebie Twoja wymarzona dluga biala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
we wrześniu to pecha pryznosi, popatrz ile wojen wybuchło we wrześnjiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka od zenka
Ptycha na razie sie rozgladam tylko na necie.ale tu wiele mi sie podoba,ale teraz w czym korzystniej bede wygladac to nie wiem.a Ty jakie opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka21091989
27.09.2014! Witajcie Dziewczyny! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka od zenka
Ptyycha ale suknie juz masz tzn wisi w pokoju czy wizualnie tylko wiesz jak wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06.09.2014 i narazie mamy zarezerwowaną tylko salę. Teraz rozglądamy się za zespołem i kościołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptycha
suknia w planach :D ale myślę że luty - marzec zdecyduję się na jakiś model :D ale wiem juz jak ma wygladac, najlepiej jakbym znalazla cos pododbnego w jakims salonie :) bałabym się mieć już gotową sukienkę bo niewiadomo jak to będzie... mogę się zaokrąglić ale mogę też i schudnąć :D oczywiście wolę opcję B :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptycha
ech...chciałabym mieć już wszystko załatwione.. i żebyśmy już za chwilę byli małżeństwem. fakt prawie mieszkamy razem, ale do pełni szczęścia brakuje mi tak..i tego pięknego dnia :-) a jak u Was z emocjami ? HelenkoZenkowa mierzyłaś już może jakieś modele które miałaś upatrzone ?? wiesz już może w czym Ci dobrze, w czym się czujesz komfortowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka od zenka
helo Ptycho ja juz wybralam model.Bylam tylko w jednym salonie i juz tam mialam swoje trzy typy.mysle,ze gdybym dalej sie przebierala i jezdzila na 100% nie bylabym pewna do zadnej sukni.Droga eliminacji-jedna byla skromna,ale super w niej wygladalam,ale taka suknie moge sobie dac uszyc np w innym kolorze i isc gdzies na impreze.druga odpadla bo jest choc piekna jest ciezka,a trzecia ja troche mniej piekna ale rownie urocza ale bardzo wygodna.hehe no coz nie mozna miec wszystkiego. princesske ubralam jako pierwsza i...wygladalam w niej komicznie.odpadl ten kroj mimo,ze faworyzowalam nie przymiezajac ten model,ale jak mam smiesznie wygladac...no coz. Zaliczka wplacona,w styczniu biora miare.luty-marzec odbieram.3maja slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia 87
ja 6 wrzesnia:-) już nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka89
Ja tez 6 września i też już odliczam dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia183
Witajcie. Ja 13.09.2013 i czekam z niecierpliwością na ten dzień. Macie juz pomysł na zaproszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agoart
Zapraszam do siebie - moze akurat zainteresuje Was moja oferta. www.agoart.com.pl pozdrawiam i zycze udanych przygotowan :) duzo szczescia i spokoju w tym Nowym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziczek 79
Ja wychodzę za mąż 20.12.2014 we Włoszech. Suknia już jest razem z dodatkami, sala i fotograf zarezerwowani. Jeszcze nie mam dekoratora, kwiaciarni ani bombonierek ( upominków dla gości, najchętniej z kryształu i srebra). Uff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptycha
Helenko-od-zenka, ostatnio miałam kilka spraw do załatwienia... i jakoś musiałam odłożyć na bok moje przygotowania do ślubu. ale naszczęście wróciłam na właściwe tory. w ostatnich dniach udało mi się wybrać fotografa, do którego jadę 2 lutego, chciałąbym mieć jakąs umowę wstępną :-) z DJem tez muszę się umówić na jakieś spotkanie :-) co do sukienki to wybór odkładam na marzec, bo niestety przytyłam po swiętach dwa albo trzy kilo i chcę to zrzucić. zaplanowałam sobie biegi jak się trochę rozciepli mam nadzieje że to coś pomoże. pozdrawiam Helenko i Was dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minolina12
Witajcie, ślub i wesele w czerwcu, mam nadzieję, że pogoda dopisze, bo planujemy zorganizować poprawiny w plenerze:) sala weselna to zamek dobra pod wrocławiem, bardzo ustronne miejsce. nie wiemy tylko jeszcze, czy chcemy fajerwerki. jak sądzicie? czy to nie za duża przesada? piszcze, jak tam Wasze przygotowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_lenaaa
Hej ;) Ja również biorę ślub we wrześniu 2014, a dokładniej to 20.09 ;) Jak na razie to mamy już załatwione: sala, kościół, kamerzysta, fotograf, alkohol, barman, dekoratorka od kwiatów, suknia- zamówiona czekam na telefon z salonu, że jest już w Polsce i wstępnie wybrane zaproszenia. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doranevada
Witam :) dołączam do grona oczekujących na ten wielki dzień :) U nas nastąpi on 27.09.2014 :) Mamy już kościół, salę, zespół, kamerzystę, fotografa oraz wybraną suknię :) Wstępnie też mam wybrany kolor bukietu ślubnego :) Wymarzyłam sobie bukiet w kolorze chabrowo-białym suknia biała tak zwana princeska z ładnym delikatnie połyskującym gorsetem więc myślę, że będzie to się ładnie komponować. Teraz trzeba myśleć nad strojem mojego Pana Młodego :) Wstępnie stawiamy na kolor granatowy garnituru do tego oczywiście mucha :) Zresztą w marcu zrobimy obchód po sklepach to ostatecznie padnie jakiś wybór. Nie mamy jeszcze wybranej piosenki na pierwszy taniec co trochę mnie stresuje bo wiadomo musimy ułożyć sobie jakąś choreografię:) myślę, że będzie to walc angielski tylko najpierw musimy jakieś nauki przejść w tym temacie :p Troszkę zaczynam odczuwać stresik czy ze wszystkim zdążymy i czy o wszystkim będziemy pamiętać. Pozdrawiam wszystkie wrześniowe Panny Młode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa pannaaa
A my mamy 13.09.2014;) Robimy na przekór pechowi i trzynastkę obracamy w swoje szczęście. Kamerzysta już załatwiony, został fotograf. Suknia wisi i czeka na cudowny dzień (nie wiem, jak Wy, ale ja ją czasem zakładam;). Wesele będzie dosyć spore, prawie 200 osób. Sala oczywiście już wybrana, Niagara w Białymstoku - chyba jedyna w tym mieście, w której zmieści się tyle osób nie obijając się o siebie. Vodka też już kupiona (jeszcze w tamtym roku, żeby taniej było:D) Mam tylko dylemat z tortem. Zawsze na weselach jest śmietankowy, no a ja uwielbiam czekoladowy... ale jak będzie taki czarny tor wyglądał... Moja przyszła teściowa mówi, że okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja6 wrzesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież obecne techniki cukiernicze pozwalają pokryć tort dowolnym kolorem...na zewnątrz może być biały a w środku czekoladowy, Jaki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 27 wrzesnia 2014 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monvew
Ja tez mam slub 27.09 i narazie mamy tylko sale i orkiestre, zaczynam sie zastanawiac czy ze wszystkim zdazymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też we wrzesniu wychodze za maż. Dokładnie 27.09.2014. Jak narazie mamy salę, orkiestrę, date w kosciele, kucharza i chyba tyle. Sukienke zamierzam kupic w czerwcu. Zaproszenia i inne takie tez jakos w czerwcu. Za to buty chyba jakos niedlugo zakupie, bo mam problem z odciskami i wole je juz powoli rozbijac... Jestem z lubelskiego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaysoon
Moj slub jest 20.09.2014. Na chwile obecna mamy sale,zespol,fotografa,kamerzyste i kosciol. Juz nie moge sie doczekac!Najgorsze jest to ,ze chyba od pol roku ogladam suknie i nadal nie wiem jaka chce!!!!Bukiet planuje z anemonow tylko nie wiem jak z ich trwaloscia we wrzesniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinab987
I my 20 września. Co do przygotowań to mamy salę, umowy z dekoratorką, orkiestrą i kamerzystą. Wstępnie mam już upatrzone zaproszenia które planuje zamówić w marcu. I suknia ślubna już jest upatrzona - będę ją prawdopodobnie szyła. Pozostało nam tylko jeszcze poszukanie firmy kateringowej, już nie mogę się doczekać naszego wielkiego dnia :) Pozdrawiam wszystkie wrześniowe Panny Młode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×