Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślub we wrześniu 2014!!!!!

ślub we wrześniu 2014 !!!!! kto ze mną????????

Polecane posty

Gość gość
Ja od 5 dni szukam sukienki.... nie moge juz szczerze mowiac na nie patrzec, obeszlam tyle salonow, przepatrzylam tyle stron internetowych i nic mi sie nie podoba. Nie lubie ani bogatych sukien ale tez nie chce wygladac na biedote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź pronovias :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna2607
hej Dziewczyny, ja mam zaplanowany slub na 27 wrzesnia tego roku. Co do sukienki, tez mialam taki problem. Wszystko na jedno kopyto. Nie myslalas o tym by stworzyc wlasna sukienke i uszyc ja u krawcowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizkaaa
Hej :) 20.09.14 - zmieniam stan cywilny! Mam strasznie mieszane uczucia... raz nie moge sie doczekac a raz jestem zestresowana na maksa! Za sukienka chodzilam 3 dni :) Poczatkowo mierzylam same pronceski - niestety to nie sukienka dla mnie, zdecydowalam sie na taka: http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,White-One,Jackie,2014,item,21683.html Pokazcie swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny:) ja ten wielki dzien mam 27 września:) powiedcie mi o ktorej bedzie fajna godzina slubu tak żeby po obiedzie jeszcze jechać na zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:00 jest już za ciemno na zdjęcia. A co to za staromodny pomysł, żeby na zdjęcia jechać tego samego dnia tym bardziej jesienią kiedy szybciej robi się ciemno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Rosz
Czesc, jesli chodzi o plenery "na szybko" tego samego dnia, w ktorym odbywa sie slub i wesele to szerze odradzam. Na szybko zdjecia nie wyjada Wam tak fajnie ja z zasobem paru godzin na sesji innego dnia. No chyba, ze nie zalezy Wam na dobrym plenerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja tez mam we wrzesniu 13.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienka79
Wstawiajcie swoje suknie babeczki! Ja mam ślub 20 września we Włoszech z pięknym,opalonym, dobrym, ognistym,zakochanym i najfajniejszym na świecie facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptycha
Witajcie Dziewczyny! Ukonczylismy dzisiaj nasze zaproszenia, nic wymyslnego :-) mimo swojej prostoty sa bardzo wdzieczne.... No i od serducha :-D Co do sukienki to z marca przesunelo mi sie na maj :-/ ale na pewno juz wybiore :-D w lipcu pojade z Narzeczonym wybrac garnitur :-D moj Przystojniak!!! Aaaaaa, w lipcu wybieramy tez obraczki :-) myslalyscie juz nad grawerami ?? My chyba zostaniemy przy imionach i dacie. A jakie bedziecie mialy bukiety ?? Ksztalt ? Kolor ? Wielkosc ? Pozdrawiam, Ptycha Ps.Pozdrowienia dla HelenkiOdZenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slub 06.09 :) mam nadzieje ze pogoda dopisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika2012
Dziewczyny:) przypadkowo weszłam na ten wątek ponieważ moja siostra bierze ślub we 20września i chciałam sprawdzić jakies sa teraz trędy wśród PM. I zauważyłam ze prawie każda z was obawia sie o pogodę. Wiadomo że wspaniale by było jakby było piękne słońce i nie za goraco ale to jest wrzesień i może sie zdarzyć ze bedzie chłodno i bedzie padał deszcz. Nie myślcie o tym bo to jest coś na co nie macie wpływu. NAjważniejsza w tym dniu jest wasza miłość i to co czujecie do waszego przyszłego męża. Podejdzcie do tego na luzie. Piszę to bo ja miałam ślub 27 pażdziernika i pogoda była okropna. Tydzien przed ślubem pogoda przepiekna a w dniu slubu beznadzieja.Nie tego sie spodziewałam...padał snieg z deszczem.Jak wychodziliśmy z kościoła o padało najmocniej ale nie straciłam przez to humoru. To był mój dzień.Jeden jedyny. Uśmiech towarzyszył mi cały czas ponieważ była przeszczesliwa. Dlatego Kochane pogoda na drugi plan bo najważniejsze jestescie Wy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie przejmuje pogodą. Będzie padać trudno, ja chce się cieszyć chwilą a nie przejmować pogodą. Martwię się jak zapanować nad stresem. Na którą godzinę macie ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinab987
Data 20 września a ślub na 15.00 planujemy :) boje się o pogodę mam nadzieję że nie będzie zimno Dziewczyny planujecie sesję ślubną w dzień wesela czy po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dniu slubu planujemy kilka zdjec w jakims dworku a po slubie w plenerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia56
Ja też ślub we wrześniu 27 :) najbardziej jak na razie stresuję się pogoda cała reszta dobrze się układa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja 27 września :) trochę zaczynam się już stresować i nie chce myśleć co będzie w dniu ślubu ehh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też 20 wrzesień na 14, co macie już pokupowane? Czego Wam jeszcze brakuje? Ja się powoli też stresuje, jeszcze w dzien ślubu mam miec miesiączkę, więc już się załamałam, ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was:) ja swój dzien mam 27 września czyli już nie dlugo:)pisze właśnie zaproszenia i powiedcie mi bo mam dwie sytuację jak napisac dwa zaproszenia otoz mam koleżankę która tydzien przede mna ma swój slub jak mam napisac zaproszenie mam zaszczyt zaprosic joannę kowalska i jana pitek czy joannę kowalska z osoba towarzysząca? A drugie zaproszenia to mam kuzynkę ktora ma dziecko a teraz ma jeszcze chłopaka (ale to nie jest ojciec jej dziecka) jak to napisac w zaproszeniu? A i czy odmienia się w zaproszeniach imię i nazwisko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszym przypadku tak jak napisałaś. W drugim napisz najpierw kobiete, z osobą pozniej imie i nazwisko dziecka. Ja miałam podoba sytuację i tak pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×