Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tojaniezdecydowana

biżuteria na ślub.

Polecane posty

Gość tojaniezdecydowana
no właśnie nie chciałabym nic skromnego tylko takiego bogatszego właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubkalubka
moim zdaniem to jest brzydkie. ja wybralabym cos w tym stylu, ale w ladniejszej wersji, np pojedyncze nitki, a nie tyle petelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczyna stara jak świat
laska chce po prostu przyćmić samą Pannę Młodą, więc zamierza się obwiesić świecidełkami jak żona afrykańskiego kacyka ;) a szkiełkowe ozdóbki wybitnie kiczowate i bazarowe... paskudztwo i bezguście!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laska chce po prostu przyćmić samą Pannę Młodą, więc zamierza się obwiesić świecidełkami jak żona afrykańskiego kacyka Niech chomąto założy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy też jaką sukienkę będziesz miała...ale ogólnie tego rodzaju biżuteria wg mnie niezbyt dobrze się prezentuje, za duży przepych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka03
autorko - wybór należy do ciebie, ale skoro pytasz o opinię, to wg mnie jest to niestety okropne pikaczu - twoja propozycja napewno ładniejsza, z tym że wzięłabym tylko kolczyki, no ewentualnie bransoletkę do tego jeśli bardzo zależy ci żeby było coś więcej. Naszyjnik na 100% będzie przesadą (moje zdanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikaczu00
Też tak myślę, ew. myślałam nad kupnem naszyjnika i bransoletki i jakiś malutkich kolczyków w podobnym stylu, z tym, żeby to były takie małe wkrętki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mogę tu zaprosić do swojej galerii, to zapraszam na www.galeriaslubna.com Może tu coś znajdziesz dla siebie pikaczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepiękna jest biżuteria na ślub ale nie tylko marki Brillantin. W klubie zakupowym na www.mimomento.pl mają teraz niezłą wyprzedaż i zamiast 205zł można zapłacić tylko 70zł.. no cudne są wszystkie te świecidełka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ślub wybrałabym jakiś skromny, ale gustowny zestaw. Jeśli chcesz zabłysnąć, to poszukaj inspiracji na stronach tematycznych, a na pewno znajdziesz świetną propozycję dla siebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosztorysantowicz
To zależy od tego ile możesz wydać na tą biżuterię. Jeśli chcesz kupić coś drogiego to idź do Apartu, ale jak chcesz coś nie drogiego i ładnego to odwiedź tą stronę http://aimor.pl/pierscionki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×