Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Owoc maliny

Pierwsza randka w McDonalds?:D

Polecane posty

Gość wrttghnbmbmnbmk
nie ma to jak zaplacic za bulke z ketchupem 4 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co racja to racja aaa
Co to ma za znaczenie ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle,ze wolałabym byc
zaproszona na spacer, niz do Maka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgsdfghjdsfghjdsf
z twojego pytania wynika ze nie masz zbyt wielkiego wyboru faceci jakos nie leca wiec moze idz lepszy mcdonald i wiocha niz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrttghnbmbmnbmk
ja lubie pojsc z narzeczonyn do mc czasem ale my jestesmy ze soba 2 lata a nie na pierwszej randce. pierwsza byla pizza :) mniam!!!! w mc to moga sie nastki umowic a nie 25 letni facet. zaprpopnuj lepiej spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np. uwazam że zaproszenie do maka to najbardziej wieśniacka rzecz jaką może zrobić dorosły facet (bo rozumiem że dla przeciętnego 14-16 latka to duży wydatek i niezły szpan zaprosić cały zestaw) Właśnie wczoraj spotkałam się z facetem (nota bene 33 letni, jak się okazało dziwaczny maminsynek) który zaprosił mnie do mc donalda (a było w pobliżu pełno kawiarenek). Byłam tak zażenowana tą sytuacją na miejscu że zaniemówiłam ale zaproponowałam inna kafejkę, szybko skończyliśmy z wyżej wymienionego przeze mnie powodu. Zadałam to pytanie żeby w przyszłości, jak mi się takie coś powtórzy wymyślić jakąś ciekawą ripostę co można powiedzieć n taką propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrtttttuyyy
ja tez kiedys dostalam takie zaproszenie ale wolalam z nim do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwrwreqreeq
oh jej to chyba jeden z najinteligentniejszych tematow kafeterrio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 letni staz?
No u nas była pizza. A teraz jestesmy 7 lat ze soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ owoc maliny 09:48 "Co sądzicie o facecie co zaprasza na pierwszą randkę do fast foodu? / (wiek 25 lat i wzwyż " **************** /nie do końca podoba mi termin "randka". Po prostu nie do końca rozumiem tę definicję, ale to nic i wracam do pytania: / 1. A jaka byłaby Twoja reakcja (super/nie super) gdybyś otrzymała zaproszenie na: "weekendowy wypad na łowienie ryb" - ? "wypad na grzyby/do lasu" - ? "wypad na rower" - ? "wyjazd nad morze/w góry" - ? "wspólną naukę pływania/jazdy konnej/tańca" - ? "wspólne bieganie" - ? "bezkosztowny --> spacer" - ? 2. a może pasujesz do "McDonalds?" I dlatego tak zrobił? /z góry mówię, że jak pasuję! :D i MDs jest OK. :D/ ____________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kefir_i_szczypiorek_pycha, wszystkie te propozycje spędzenia czasu są jak najbardziej ok a mc donalds kojarzy się z bylejakością, niedojrzałością i brakiem jakiejkolwiek normalnej atmosfery. Nie uważam, żebym kojarzyła się z makiem. W ogóle jak wygląda osoba która kojarzy się z makiem??? (jestem szczupła, więc to chyba nie chodzi o wagę?:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam kiedys na randce w fast foodzie, ale to nei bylo planowane, facet zrobil mi dlugi spacer i bylam cholernie głodna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet chciał żebys zaczęła przybierać kilku kilogramów i zaczął od pierwszej randki a Ty od razu sie czepiasz :D To była taka aluzja że za chuda jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz są gusta i guściki nie możesz być pewna żejego typem kobiet nie jest kobieta przy kosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co sądzicie o facecie co zaprasza na pierwszą randkę do fast foodu?" a poszłabyś z nim na randkę na cmentarz ? i co ty na to ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×