Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Gość Ela29
Ja też mam idiopatyczny.. Boczków nie mam..na twarzy taki meszek, który nie jest kompleksem.. Wąsik-włosy dłuższe, blond i troche ciemniejsze, ale raczej delikatne więc jak wydepiluje to mam na dłużej spokój..kiedys miałam wąsik troche mocniejszy więc chyba pomogły lasery. Moja tragedią była zawsze broda-mocne, grube, czarne włosy. Kiedys je goliłam i musialam to robić 2 razy dziennie. Lasery nie dały rady. A miałam zabiegi u kosmetyczki, technika laseroterapii, w centrum gdzie rozprowadzają lasery i u doktora chirurgii estetycznej, aaa i jeszcze u pani dermatolog. Na koniec swój prywatny laser RIO. Te golenie pomiędzy tylko wzmacniało włosy. Postanowiłam, że już nigdy nie bedę golić brody. Więc szukałam metody dla siebie.. codzienna depilacja plus enzymy lub telocapil. I widzę, że juz jest o wiele lepiej. To jest metoda dla mnie. Zwłaszcza kiedy sie ma faceta.. :-) Jeszcze sie fajnie opalić i odrostów tak nie widać. Jeśli chodzi o reszte ciała to jeszcze mialam problem z nogami, zwłaszcza tylna część ud. Też była masakra. Latem codziennie goliłam. A teraz po depilacji plus żel z myriceliną..nogi to nie problem. Wiele włosów już w ogole nie odroslo. Baaardzo przerzedzone włosy. Miałam wcześniej jeszcze wokół sutek. Mocne grube wlosy. Było tak około 20, teraz po myricelinie czasem wyrosnie pare słabych. :-D Już nie wcinam tyle słodyczy co kiedys..jem pyszny ciemny chlebek z chrupiącą skórką i ziarnami..i te wszystkie ziołka biore i inne fitoestrogeny, np.w piwku.. :-D Luiso jeśli chodzi o brodę to zawsze możesz od jesieni do początku wiosny nosić golfy, czy jakiś szal.. :-p A potem sie opalić i nosić rozpuszczone włosy plus dobry podkład.. :-) Będzie dobrze. A podobno kiedy czujemy blisko zapach faceta stymuluje to u kobiet produkcję estrogenów. :-D Czyli facet jako terapia na nasze problemy..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Fionkaa.. ;-) Jedną z przyczyn hirsutyzmu są choroby tarczycy.. Więc leczenie powinno miec wplyw na włoski.. O to chodzi by leczyć przyczyne. A dodatkowo musisz depilować wloski i smarować je np. balsamem z telocapilem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
aha...ale warto przebadać wiecej hormonów poza tarczycą. Powiedz endokrynologowi o wloskach.. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest zle z Toba Elu:) znaczy tylko na twarzy maly wasik i brodka ktora usuwasz peseta:) no i TWoj narzeczony Ci stymuluje te estrogeny hmmm :) niedlugo maz haha:) a bierzesz tylko ziolka? zadnych antykoncepcyjnych? :) Kochana masz racje z tym ze faceci przydatni w produkcji estro bo nawet kiedys czytalam,ze jak sie systematycznie ma sex i wogole tralalala;) to wtedy lepiej z wlosami:) czyli dziewczyny WSZYSTKIE my tu szukamy sposobow a tu taka prosta recepta:) hmmm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionkaa
dziekuje za odpowiedz :) a moze któras z dziewczyn ma problemy z tarczyca i zauwazyła u siebie poprawe po przyjmowaniu leków ?? ja jestem bardzo ciemna brunetka takze to tez ma duzy wpływ na kolor włoskow i wlasnie w tym jednym wypadku zazdroszcze blondynkom bo nie maja z tym problemów :) a ten zel z myceliną to wystukałam w google czytam ze on jest na cellulit to ten ?? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakja1
a ja dzisja dostałam sally hansen i się bede smarować.. macie rację ,że jak ktoś z nami rozmawia to nieustanie patrzy albo na nasze wąsy albo brodę...mnie to wkurza i mam ochote w myslać palnac po łepie...:) wiecie co jest najgorsze jak aj widzę chłopaków i on mają mniej włosóe ode mnie..dzisj takiego jednego spotkałam i miał krótkie spodenki..i na nich tak mało włosów..w duchu sobie pomyślałam,,,ciekawe jakby zobaczył moje..z chęcią bym ju je oddała a tak jak wpomniała Luisa ,że z tym na dłużej nie można sie gdzies wybrać.. mnie zawsze ktoś ciagnie na wakacje..już mnie denerwują moje ciągle te same wymówki,że parcuję i nie mam urlopu;/;/;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakja:) wiesz ze tez nie lubie jak facet ma male owlosienie:) wlasnie ten moj nowy adorator ma tak,ze ma malo wlosow na klacie chyba nie ma;) jeszcze nie widzialam,ale mial kiedys koszue lekko rozpieta to gladku poza tym malo i bląd na przedramionach ma:) bo jest ciemnym blondynem i troche kropek po goleniu na brodzie haha... i wogole taka chlopieca uroda a ja typowo brunetka normalnie bym wolala miec bardzo zarosnietego chyba;) zeby sie czuc nieco gladsza :) caly dzien siedze tu i napierniczam dzis z Wami w ta klawiature:) jak tam Emilka po rozmowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Tak...Zel JG Dr Beta z myriceliną przeciw cellulite.. W jego sklad wchodzi olejek geraniowy, który stymuluje wydzielanie estrogenów.. :-) oraz najważniejszy nasz składnik myricelina(telocapil). Inne dziewczyny kupują na mazidła.pl telocapil i same robią sobie balsam z myriceliną. Na mnie najlepiej działa jednak żel Dr Beta i dolewam sobie troche telocapilu z mazideł jeszcze.. :-p I dziala!! :-D Luisa...no zapomnialam jeszcze dodać, że mam pare włosków na pośladkach i więcej pomiędzy..raz je golę..raz używam kremu do depilacji i wtedy jestem gładka.. ;-p Ale jeśli chodzi o nogi, zwłaszcza uda to jestem w szoku..nawet nie wiem kiedy "doszły" do ładu... :-D Mój facet ma na szczęście sexy męskie owłosienie, ale plecy jak pupcia niemowlaczka.. :-D Kiedyś brałam Diane, ale zostałam surowo pouczona przez endokrynologa, że to najgorsze co mogłam brać, że diane upośledza czynności jajników, że później jajniki nie potrafią same normalnie funkcjonować. Teraz biorę tylko naturalne środki..ziółka..już się nie stresuję jak kiedyś..i daje radę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
Ela ale jak doszłas do ładu z tymi nogami??? Luisa..ja własnie lubie jak facet mam niej włosów,,,,generalnie mój wujek a brat mojej mamy w ogóle nie ma..i na rekach też..zreszta ich rodzice czyli moi dziadkowie byli gładcy jak niemowlaki..czemu je tak nie mam..buuu ja zawsze mam w głowie to zeby oje dzieic nie miały z tym problemów dlatego wolałabym gładszego faceta..ale czy ja go będę mieć..no właśnie, na razie sie nie zapowiada;/;/; a luisa zazdroszcz co ,że masz kogoś...zawsze tao jakoś inaczej ,radośniej i chce sie być szcześliwą:) więc głowa do góry jak moja siostra mówi...no i co z tego ze mam włosy na rękach... siebie lubie i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ELA:) a te slynne wlochy z miedzy posladkow;) o ktorych Evelka mowila przy swiatecznym sniadaniu hahaaa:) to jak usunac?? no kremem to ciezko bo to trzeba zebrac potem jakos,nozyczkami sie dobrze nie wytnie,o matko i corko:) cos tez musze z tym fantem zrobic:))) Fajnie,ze na ziolkach dobrze 'poszlas' :) ja biore ziolka i yasminelle. Zamierzam tez dobrze na tym pojsc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Aha...wcześniej depilowałam twarz depilatorem codziennie....tyle ich bylo, że pęsetą nie było szans..teraz pęsetą-codziennie, ale jest ich mało...i bardzo wolno rosną.. A tablety z wierzbownica, palmą i olejem z pestek jakoś już działają(biorę 3 tyg)...czuję po biuście.. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakja:) ja mam narazie adoratora:) i panikuje bo mam z nim spedzic weekend majowy haha a czy cos z tego bedzie okaze sie..a Ty sie nie martw tez Cie jakis zauwazy i pokocha jaka jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Moje nogi męczylam depilatorem i od razu po depilacji(i później jeszcze też) smarowalam żelem Dr Beta z myricelina i dolewałam jeszcze do żelu telocapilu.... :-) Do tego te fitoestrogeny i antyandrogeny....zdrowa dietka, piwko :-p mało stresów, facet... :-p Ale wcześniej mój facet mówił, że lubi ta tarkę..ale mnie to tak na prawde wkurzało bo chcialam być gladka...i udało sie..:-) Musze tylko tą brodę wykończyc...albo ona mnie.. :-P Lui...między pośladkami jechałam żyletką...ale żeby byc gładka to krem do depilacji...i niczego nie czyczyjesz.. :-p a usuwałam pozostałości kremu rękawicą do kąpieli... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
hmmmm..może ktoś ale czy ja bedę zdolna do tego..jak ja 24 h na dobe myslę o tych włosiskach...dodam,że pracuje w sklepie i czasmi zazdroszczę kobietom ich gładkości... bardzo to boli..i sie zasatanwaim czy bardzo są widoczne moję wąsy i jakie przerażeni robią moje włosy na rękach.. niestety to silniejsze ode mnie no ale nie chcę byc pesymistką ..więc może w końcu na się uda to przezwyciężyć az ty Luiso baw się dobrze i bądź sobą..:) idę niuniaą..ja wciąż czekam na odpowiedz emilki 34 ... a co do tych dzieci...to ja bardzo bym chciała je mieć...ale boje sie że mogły by przechodzić przez to samo a tego bym już nie przeżyła. generalnie moja sisotra ma też 3 córy i środkowa czyli tak jak ja..a ma dopiero 4lata juz zauważyłam takie dłuższe włoski i na rekach a na plecach już nie wspomnę i to mnie przeraża i żal mi jej.Bo naprawdę świeten z niej dziecko..i już soebie wyobrażam jak pójdzie do szkoły,że bedzie pośmiewiskiem.;/;/;/;ale mam taką nadzieij ,że jak to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakja:) Ale wasik nie wolisz usunac woskiem np? i miec tydz dwa spokoju? kosmetyczka zrobi to raz dwa a TY bedziesz miala spokoj? a rece mozna depilatorem mi po depilatorze slabsze odrastaja i mam 2 tyg spokoju...czemu masz sie meczyc z tym..a Twoja siostrzenica zanim urosnie miejmy nadzieje,ze wymysla skuteczny lek:) a moze i my sie zalapiemy:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
wąsik skubie pensetą ale i tak widać..jednka w głowie dalje szumi ,ze i tak odrośnie a rąk nie mogę/ nie chcę;/;/;boje się///;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
bo na ręką to mi przechodzą na dłoń i jak to bedzie wygladało..na dłoniach zostaną a ręce bedę mieć gładkie.. bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELA:) Tylko zeby czasem od tego kremu po depilacji na dupie krosty nie wyskoczyly;) moze wezme jakis do miejsc intymnych:) z aloesem czy cos,i moze odrazu zalatwie sprawe z przodu tym hahaaaaaaa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakja:) no cos Ty :) czego sie bac na twarzy rozumiem ale na rekach:) mi tez zachodza na dloni co z tego:)gorsze nie odrosna uwierz mi a bedzie mniej nawet:)wszystkie depilujei z rak tez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie ciesze ze tak duzo piszecie kochane :) :* z gory przepraszam jesli nie odpowiem na jakies pytania ale tyle tych wpisow !!!! :) constance - wyrywam wloski jak najbardziej, stosowalam tylko na twarz laser 2 x nie wiem jakos nie widze zeby cos uleglo zmianie co do palmy i wierzbownicy - ja kupuje na stronie doz.pl - wierzbownice i saw palmetto z firmy NOW , palme biore 2 x dziennie wierzbe 3 x dziennie , biore je kilka m-cy , baaaaaardzo pomogly co do podkladu dermacol , ja kupilam w malej osiedlowej drogerii , nie mam pojecia czy jest w drogerii natura :) a co u mnie ? :) hmmm no to tak mieszkam sobie w tym mieszkaniu ktore wynajelam mam ze soba moje kochane zwierzaki szukam intensywnie pracy poki co korzystam z jeszcze wspolnego konta niestety, dzis mija rowno 1 miesiac jak mnie maz zostawil nie mam z nim zadnego kontaktu, ani on sie nie odzywa ani ja, szok mi minal pogodzilam sie z sytuacja choc wiadomo ze zdarzaja sie smutne momenty wspomnienia itd ale wtedy staram sie myslec o czyms innym, jestem z Aniolem samo wyszlo jakos tak naturalnie, nie mieszkamy razem widzimy sie codziennie , nie jestem zakochana choc mi na nim zalezy, nie nastawiam sie nie mysle ani o przeszlosci ani o przyszlosci zyje dniem dzisiejszym korzystam z zycia i jest mi bardzo dobrze nie chce zapeszac bo los jest zlosliwy ale jest mi bardzo dobrze spokojnie beztrosko wesolo a nawet jak to sie skonczy bedzie ok bo juz nabralam sily :)po ostatnich strasznych wydarzeniach nie mialam nawet sily dbac o siebie a teraz to sie zmienilo wzielam sie za siebie czuje sie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
hej Emilka.,, a ja mam pytanie do pamlmy i wierzbownicy czy na udach też miałaś problem z włosami?? i czy po polamie ci przeszło???albo wierzbie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samancia
Ten topik dowodem na ewolucyjne pochodzenie człowieka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
nożyczkami się dobrze nie wytnie :D Luisa rządzisz ;) Ja tam jadę maszynką bo jakoś najłatwiej :P jakaja1 Spokojnie wydepiluj ten wąsik! I tak samo uda. Nie rozumiem dlaczego się boisz, wiesz o ile wzrośnie twoja pewność siebie. Będziesz się całkiem inaczej czuła :) W ogóle jak to jest, że zawsze wydaje nam się, że inni mają lepiej. Ja mam chłopaka bardzo się kochamy i w ogóle, ale czasem jak mam gorszy dzień z tymi włosami, to sobie myślę, że wolałabym nie mieć, wtedy nie musiałabym się ciągle depilować, nie musiałabym się starać, zamknęła bym się w domu i miała spokój. Bo wiadomo najłatwiej się poddać. I oczywiście wcale nie wolałabym być sama, bo bardzo go kocham, ale chcę tylko pokazać np jakaja1, że każdemu zawsze coś nie pasuje, Ty przejmujesz się, że nie masz chłopaka, a ja mam, ale też czasem myślę, że wolałabym być sama, bo nikt nie widziałby, że mam np włoski na piersiach. Nigdy się nie dogodzi, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :P Ale głowa do góry każda znajdzie swoją drugą połówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest tak : :) ja mimo tego ze mam hirsa moje wloski na ciele nie byly nigdy czarne czy mocne one byly dosc jasne i nie tak bujne nie mam zbytnio owlosionych ud , a po palmie i wierzbie wszedzie wloski jeszcze bardziej sie przerzedzily staly sie delikatniejsze jasniejsze itd nawet jak odrastaja widac je dopiero z bardzo bliska , ciemne pojedyncze wloski mam tylko na twarzy tylko i az :) ale one tez baaaardzo sie przerzedzily raz na kilka dni je wyrywam a kiedys codziennie musialam, mnie palma i wierzba bardzo pomogly moje zycie to juz nie to co kiedys , te wloski mnie kiedys ze wszystkim blokowaly balam sie pokazac wstydzilam sie facetow, teraz to juz inna bajka :)dlatego ja polecam sprobowanie kuracji palma i wierzba tyle ze one niekorzystanie moga wplynac na ciaze jesli ktos planuje :/ troszke z innej beczki: dziewczyny ja sobie ostatnio zafundowalam depilacje brazylijska ... o matko jak sie wstydzilam pani kosmetyczki ale przebolalam i jestem zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa no nie moge jak czytam Twoje wpisy to pekam ze smiechu :D hahahahaha :D ale tak powaznie - ja bym na Twoim miejscu zrobila tak - zmyla wieczorem makijaz nakremowala buzie i nalozyla tylko troche samego podkladu, jak pojdziesz spac w makijazu ktory mialas kilka godzin skorze to nie posluzy , a rano sobie mozesz ten podklad zmyc i zrobic normalnie makijaz , z drugiej strony moze sam korektor by wystarczyl? nie martw sie tak bedzie dobrze :* ciesz sie ze masz randke :)kiedys tez sie tak przejmowalam teraz olewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Emilka to jest depilacja intymna? boli?:) Mam pytanie do dziewczyn pijących cud-ziółka - pocicie się przez to bardziej? Bo ja nie wiem czy to akurat przez te herbatki ale ostatnio strasznie okropnie, tak sobie myślę że jeśli to oczyszczanie to te wszystkie świństwa moga wychodzić przez skórę blee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko:) Ciesze sie ze powooduje smile na twojej pieknej gladkiej buzi:):):) Rozumiem,ze ta brazylijska dla marynarza:):) ale musialo bolec...zrobie jak mowisz:) zmyje make up i oczy itd a naloze tylko malutko podkladu a rano powtorze caly makeup:) o cyrk;) juz wiem:) palne se drinka przed spotkaniem i bedzie mi juz wisiec wszystko:) Chile:) ja mysle,ze pocenie moze byc od wierzby jest napisane na ulotce ze oczyszcza wiec na pewno organizm z potem czesciowo wydala toksyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to depilacja intymna, oj nie nie , nie dla marynarza, takie rzeczy to ja robie dla siebie :)ja jakos nie zauwazylam bym sie bardziej pocila po wierzbie, z praca no coz szukam i szukam mam nadzieje ze szybko znajde to mnie wlasnie martwi na ta chwile bo nie chce juz korzystac ze wspolnego konta poki co nie mam wyjscia eh mam nadzieje ze wkrotce znajde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do depilacji no bolalo jak cholera , do tej pory golilam sie tam maszynka i nadal tak bede robic, chcialam isc tylko raz zeby kosmetyczka wszystko wyrwala :P bo mialam problem z ogoleniem wloskow tam glebiej... a teraz wszystko wyrwane wiec tylko poprawiac maszynka i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×