Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

ja osobiscie uzywam depilator, bol do zniesienia . Choc na pooczatku ciezko bylo ^^ dzis zalatwilam sobie wizyte u endokrynologa . jednak wolny termin ma dopiero 13 sierpnia . Jestem podlamana . pozostaje mi czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny!!! :D Jak milo, że się tu wszystko odzywacie! Nie zaglądam tu od paru dni, bo coś miałam z lapkiem, ale teraz raczej jest ok. ;) Musze to wszystko tu nadrobić, bo nie spodziewałam się, że tyle tu bedziecie pisac, choc to bylo do przewidzenia, po takim czasie hehe ;) Luiso! :) Nawet nie wiesz jak się ciesze, że masz randke! W koncu się tam cos u ciebie dzieje i trzymam mocno kciuki. Pamietaj, nie stresuj sie tak, tylko dobrze baw, zrób tak jak Emilka pisała i wszystko bedzie dobrze. ;) Unikaj słońca, choc zapowwiadaja, że na weekeend majowy w caly kraju bedzie cieplo, jak na złosc nam... Emilko :) Super, że się podniosłaś, powodzenia w szukaniu pracy. :) Jesteś odważna co do golenia sie przy Aniele, choc skoro ci to problemu nie sprawia, to czemu nie heh ;) Konstancjo ;) Tylko nie przesadzaj z mocą na tym ipl, bo gdzies czytałam, że jak za mocno raz sobie dziewczyna strzeliła to miala poparzenia, a po co sie jeszcze z tym meczyc. Jak tam w ogole efekty? :) Ja ostatnio przejechalam depilatorem z nakladka do golenia, troche wiecej niz kreske biała i tak milo az bylo patrzec hehe, ale juz odrastaja i masakra...Nie wiem co dalej z tymi torbielami, bo mnie gin nie chca w moim miescie przyjac, bo wiekszosc chce tak w wieku 18 lat i mowia mi ze gdzies niedaleko jest dobra ginekolog, ale znowu bede musiala jezdzic..swietnie...strasznie bojes sie ze to PCO... Lili96 :) Nie wiem czy tu jeszcze lookasz, ale tak jak Konstancja napisała, jestem twoja rówieśniczką, wiem co przezywasz, jak chyba kazda z nas. :) Nie ruszaj wąsiku,a napewno nie pensetą, tylko jak juz to laser czy wosk, z reszta partia ciala musisz poradzic sobie depilatorem czy jakos tak, ja tak narazie robie, poki kaski nie uzbieram na laser... Telocapil, kupisz na mazidła.pl a bioxet o podobnym dzialaniu w aptece. Mozesz podkladow uzywac,jak ci to bardzo przeszkadza. Ja nie uzywam, bo no niestety nie moge. U mnie sutuacja z wlosami sie ciagnie od przedszkola, w podstawowcie wszystko sie nasiliło, a teraz mam wrazenie, że twarz sie pogarsza i zastanawiam sie czy to nie z wiekiem mi sie tak robi. W ogole ostatnio, mialam strasznie przykra sytuacje w szkole, bo tacy gówniarze, do mnie wołali "wąs". Wiecie wszyscy w klasie sie przyzwyczaili, a zreszta nie mam takich grubych i twardych jak np na nogach czy w ogole na reszcie czesci ciala i ot co taki, mi mowi i oczywiscie wszyscy look na mnie, co za wstyd. Czulam sie potwornie, choc nie dalam tego po sobie poznac. Miło, że jest nas tu tyle i widze duzo starych nickow, wiec bardzo sie ciesze, razem damy rade cos wymyslic, choc juz i tak widze, że juz odkrylyscie duzo cudów! Szkoda tylko ze palma nie jest dla tych mlodszych, no ale jakos to musi byc. :) Buziaczki, dziewczyny!!! :) ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie niestety spotkalam z wysmiewaniem przez innych . ale dzieki temu jestem silniejsza.. kurcze, nie ukrywam ze mam maly problem z facetami, boje sie otworzyc. Choc mam jednego na oku :D:D ale zobaczymy jak sie potoczy :d Nic na sile , mam nadzieje ze zaakceptuje mnie taka jaka jestem :) postanowilam sobie wziac sie za siebie, jakis rowerek , moze dieta :D dla lepszego samopoczucia :) odbiegajac od tematu , jakk radzicie sobie z wlosami na rekach ? tez depilator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela, ale nagietek MOŻNA pic jako herbatke, tylko te nalewki są jakies dziwne.. Kiedys Emilka wkleiła link do nalewki do uż. wewn. Co do bioxetu, używam bo nakupiłam 3 słoiczki na raz :-) ale chyba telo lepszy.. Używam bx na noc, grubą warstwą nakładam, a telo rano pod makijaż... Niedawno znów strzeliłam sobie w bródkę, na 4-ce tym razem.. Matko, żebym zdążyła przed latem :-D no ale to niemożliwe.. Więc pozostaje mi smarowanie sie kremami o wysokiej protekcji +50 i ukrywanie twarzy przed promieniami słonecznymi i IPL. A jak nie zadziała to wybiorę sie na light sheer.. Co za paradoks: musiałam wydać 1700 zł na ipl by odważyc się ogolić brodę zamiast iść od razu na light sheer z tą kasą.. I wcale takiej tragedii nie widzę na tej ogolonej brodzie.. Czego ja się tak bałam?? :-) ..mam nadzieję że będzie dobrze! Witaj z powrotem Poli :-) tym domowym ipl-em raczej się nie poparzę :-) ale dzieki za przestrogę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, ja żałuję że dopiero niedawno zaczęłam depilować przedramiona! Powinnam była to zrobic lata temu! Na to smaruje telo i jest super! Latem wydepiluje tez ramiona bo mam długi mech i głupio by wyglądało przy bluzce bez rękawków.. Tyle że chyba veetem sobie to zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLI:* Mam nadzieje,ze to nie pco...ale nawet jesli to sie nie martw jeszcze z rok i od 18 beda Ci mogli przepisywac leki np lagodne antykoncepcyjne i wtedy wloski na ciele beda slabsze..a wasik na Twoim miejscu bym usunela woskiem u kosmetyczki,mozesz to powtarzac w zaleznosci od potrzeb co tydz lub dwa..lepsze to niz obelgi jakichs gowniarzy..uwierz mi..ze naprawde te pieprzone wlosy odbieraja czlowiekowi radosc mlodych lat i wogole..jak dasz rade idz czym predzej do gin-endok nie czekaj..jak nie znajdziesz u siebie szukaj gdzies w wiekszych miastach:* Trzymaj sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depilowałam jakis czas ręce , na to sudocream ( nie wiem czy dobrze napisałam ( i bylo ok). Jestem dość młodziutka, mam 17 lat, także to chyba najgorszy wiek, czesto sie spotykam z dziwna reakcja ludzi, rówieśników. a my przecież w niczym nie jestesmy gorsze niz te wszystkie gładkie kobiety. mieszkam w malej miejscowości , mam utrudniony dostęp do specjalistów. jak już wspominałam najbliższa wizyta to 13 sierpnia. Kurcze muszę wytrzymać do tego czasu. Tak cholernie lubię słonce, lato. jednak troszkę mnie to przeraza. wszystko muszę planować, nie ma szans na spontaniczny wypad, nie wspominając o tym ze muszę mieć dostęp do łazienki. z przykrością stwierdzam ze te włoski mnie ograniczają w pewnym stopniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnqx
właśnie od kilku dni myśle nad telocapilem. dziewczyny chciałabym być tak silna jak Wy :) naprawdę jesteście cudowne, że kilka z Was odważyło się powiedzieć o tym swoim partnerom , ja jakoś nie mogę się zebrać ;( Nie badałam hormonów, ale chyba najwyższa pora to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam bym swojemu nie mowila o tym,ze mi rosna wlosy na nogach czy rekach...co tu opowiadac...bedzie wtedy bardziej zwracal uwage na to a tak lepiej usuwac systematycznie i tyle...:) takie moje zdanie:) facet nie musi o wszystkim wiedziec co moze jeszcze ma patrzec jak robie kupe w kiblu a znam i takie pary:) kazdy niech robi jak uwaza..nie musicie sie spowiadac z tego,ze musicie sie depilowac tu czy tam,zamykamy sie w lazience i juz;) chyba ze ktoras chce to juz jej sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnqx
Luisa też miałam takie podejście , ale tu nie chodzi tylko o włosy na nogach i rękach ale też na plecach , brzuchu itp . Nie da się tego ukryć . Pół roku temu chciałam się opalić palnikiem gazowym bo stwierdziłam że wole poparzone ciało niż owłosione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annn nie mysl tak. trzeba z tym walczyc . wiem ze ejst ciezko bo sama lapie dolki ale poddac sie nie mozna !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnaq Ale chyba nie masz na plecach jak facet ani na brzuchu tylko mech a mech niech sobie bedzie na plecach..olej to a brzuch mozna jechac depilatorem i smarowac tymi mazidlami z telocapilem i bedzie dobrze.. i trzymaj mi sie z daleka od wszelkiego rodzaju palnikow,piecow,ognisk itp:) poza tym nie wiem czy wiesz,ale jak bys poparzyla skore wlosy i tak moga odrosnac;) wiec kochana nie mysl nigdy o swoim ciele tak zle:( naprawde co mozesz depiluj systematycznie a plecy np niech Ci kolezanka albo ktos bliski rozjasnia i juz da sie przezyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnqx
Włosy nie są zbyt mocne ale dość gęste i widoczne, najgorsze jest to że muszę chodzić w bluzach , tunikach i pilnować cały czas żeby się nic nie odsłoniło. Naprawdę czasem zastanawiam się co by było gdyby mój to zobaczył . eh dziewczyny , zamawiam telocapil i zaczynam przyjaźń z depilatorem :) nie ma się co nad sobą użalać , bo płacz niczego nie polepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
annnqx Ja też się boję powiedzieć mojemu chłopakowi. Nie wiem jakoś nie może mi to przejść przez gardło. Ale lato się zbliża, a włosów przybywa, więc trzeba będzie to w końcu wydusić. Tzn on wie, że tam mam jakieś zaburzenia hormonalne, więc wymyśliłam, że powiem tak luźno o tym, ale powiem też, że się leczę i mam nadzieje, że to powstrzymam ( chociaż sama za bardzo w to nie wierze) no ale żeby chłopak się nie przeraził za bardzo. Ja pier... ;] Constance a Ty jak o tym powiedziałaś swojemu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnqx
do Darii . Nie przejmuj się ludzie bywają okrutni , szczególnie gówniarze :) nie mówię o wszystkich nastolatkach lecz o tych którzy najpierw powiedzą a później pomyślą , albo w ogóle nie myślą. kiedyś będzie trzeba powiedzieć facetom :) czasem się łudzę że mój coś zrozumie , jakiś czas temu wyciągnął mnie z ogromnego doła, zapewnia że kocha, że mu zależy , a jeśli jakieś durne włosy mu przeszkadzają w życiu to niech spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja Wam cos podpowiem:) jak juz chcecie swoim facetom mowic to moim zdaniem jeszcze bardziej zwracacie ich uwage na ten problem...ale jak uwazacie,skoro musicie czy chcecie to najlepiej zrobic to niby zartem niby serio tak by nie robic tragedii tylko,zeby np powiedziec z usmiechem,ze niby wcale to nie jest Wasz kompleks cos w stylu np. Widzisz Ty sie musisz golic ja tez musze czy cos takiego;) i sie zasmiac..bo jak bedziecie robci z tego jakies powazne rozmowy pomysli,ze jestescie jakies zakompleksione,faceci lubia z reguly kobiety pewne siebie..wiem wiem milosc to powinna byc akceptacja itd zgadza sie,ale pamietajcie ze facet to facet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Racja Luiso, Po latach związku pewnie i tak wszystko wyjdzie na jaw ale lepiej stopniowo niż zastrzelić go z grubej rury męskim zarostem. Może tego nie przezyć. Aczkolwiek naprawde świetny związek to chyba taki w którym można pożartować na różne tematy, zwłaszcza poważme dylematy sprowadzać śmiechem do parteru, Wszystkim Wam tego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do facetow depilacji itd :) : ja tak mam ze jestem bardzo otwarta i nie lubie przy facecie udawac ze jestem idealna wole byc soba nie wstydze sie przy facecie depilowac nog chodzic w maseczce itd moze dlatego nie mam z tym problemu bo do tej pory trafialam na facetow ktorzy byli jak ja i nie bylo zdangeo tabu i nawet kupe mozna bylo robic przy sobie :P Aniolek moj jest jak ja wiec czujemy sie calkowicie swobodnie ja tez bylam przy tym jak sie golil TAM :) i nie mamy z tym problemu nikt sie nikogo nie wstydzi zreszta dziewczyny przeciez jesli macie faceta kochacie sie z nim to pewne rzeczy sa nieuniknione przeciez nie chodzice zakryte albo nie chodzicie zawsze wyszykowane facet was widzi w roznych sytuacjach ja sie nie wstydze takich rzeczy chce zeby ktos mnie chcial w kazdej sytuacji a nie bo jestem piekna , i dla przykladu podam ze wcale mojego Aniolka nie zbrzydzila moja depilacja , potem byla to juz wspolna kapiel :P dziewczyny nie wstydzcie sie nie ma co sie niepotrzebnie blokowac to moja rada ale oczywiscie niech kazda robi jak uwaza :) ja pije nagietek w saszetkach do parzenia nie nalewke polinda dzieki kochana no szukam pracy oby szybko sie znalazla :* jak nie odpowiedzialam na jakies pytanie przepraszam jestem padnieta :( dobranoc kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Oczywiście chodzi mi o wspólny śmiech a nie drwienie z kogoś... A z nagietkiem to ktoś napisał że tylko do użytku zewnętrznego - ja kupiłam bez problemu taka herbatkę : http://darynatury.pl/offer/212/p%C5%82atki-nagietka-herbatka-ekologiczna.html zarówno do wewn. jak i na zewn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chile;) zatrybilam ze chodzi o poczucie humoru:) a jak widac kazda ma swoj niekonwencjonalny sposob by jakos sie odnalezc kolo plci przeciwnej;) grunt byc soba:) ,miec dystans..nie wiem jak mi sie to uda z poczatkiem maja;) buziaki,slodkich slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
No Luisa korektor na starannie wydepilowaną nogę a seks przez dziurę w rajstopach i w swetrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
miało być na starannie wydepilowamną brodę :) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chile mam lepszy pomysl:) zamiast rajstop z dziura moze lepiej ponczochy:):):) a brode mam ogarnieta poki co;) niedawno robilam elektro..na tulowiu nie mam tragedii wiec hmmm chyba nie bede jednak wskakiwac do lodowki;) Ty sie lepiej sama dobrze rozejrzyj za jakims Romeo;) fajna laska z Ciebie miala by sie marnowac;) oj pocieszne Konstancjo ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Ja mam dość Romeów, póki co uczę się żyć sama ze sobą, staram się poznać siebie i szukam swojej drogi w życiu, oddaję się pasjom i cieszę zyciem, od czasu do czasu zakochuję się ale juz wiem że to stan przejściowy więc staram się utrzymać go jak najdłużej, bez wchodzenia w bliższe relacje, nic na siłę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdslasdkkldkad
dziewczyny a nie pomyslalyscie zeby wstawiac tu swoje zdjecia, np zdj rak przed depilacja po depilacji, zdj nog, brzucha... hmmm wtedy byloby latwiej, a tak jak sie nie widzi jest trudniej, widzicie ja dodalam zdj nie moje ale podobnych wlosow i juz wiekszosc z Was doradzila co z tym robic... To taki moj pomysl, zastanowcie sie i moze akurat :) pOzdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chile :) masz racje ciesz sie zyciem:) Romeo nie ten to inny a jak nie to tez dobrze;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
hej dziewczyny...mam złe wiadomości jednak ten nagietek to kicha włosy odrosły ..a na dodatek jak ostanio szukałam to okazało sie ,że jest dodatkiem do odżywki na rzęsy że rzęsy są dłuzesz i jak tu sie nie załamac...jej mam dość. Emilka34 teraz to już nie wime czy ta wierzba i palma coś pomogą..skoro ty stosowałas laser i masz te balsamy to może od tego tych włosów masz mniej a nie od ziół??jak myślisz?? ale zastosowałam dzisiaj sally hansen ..zrobiłam sobie próbę na mamłym odcinku ręki..i powiem wam,że super to rozjaśniło..w porównianiu z tę drugą reka to jakby była brudna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdslasdkkldkad
hmm ja kiedys rozjasnilam zwyklym rozjasniaczem do wlosow z joanny, i tez efekt swietny i chyba zastosuje, a tymczasem to sobie zrobie regulacje brwi, pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luisa :) Wiem, że powinnam isc na wosk jesli chodzi o wasik, ale boje sie tego, że bedzie za duza roznica, tz. teraz a po, że nagle zauważą, że ja to ogoliłam i automatycznie pomysla ze faktycznie mam duzy problem z tym i w ogole, dlatego sie waham. Emilko :) WOW! Jestes odważna, ale zawsze bylas hmm.. inna, ale w tym pozytywnym znaczeniu, oczywiscie, taka lekka, zakręcona i w ogole hehe ;) Konstancjo :) Ja tak tylko mówie, bo gdzies czytalam. To wolałam poinformować :) A jak myslicie, nad rozjasnieniem sobie krzyża? Tz. mam tam romalnie dlugie, ciemne wlosy i wiem, że i tak bedzie je widac po rozjasniaczu, bo na rekach kiedys probowalam jak mialam dlugie to i tak bylo widać. Mam ten sally hansen i no wlasnie bede potrzebowala odkryc z lekka dol plecow i sie zastanawiam. A co do mowienia o tym facetom, to ja hmm.. gdybym juz uwazala, ze moze byc z tego cos wiekszego, to mysle ze tak stopniowo bym o ty mowila. Rzeczy typu, golenie nóg, pach to bym sie tam nie wstydzila bo to KAŻDA dziewczyna goli i chodzenie w maseczkach tez bez problemu, ale tak np. wlosy na brzuchu czy cos to juz gorzej, ale skoro sie z nim przebywa tyle czasu to faktycznie widzi cie,kiedy jestes wydepilowana, kiedy te wloski odrastaja i ewentualnie jakies niedopatrzenia w depilacji, to przeciez jesli chlop normalny to nic nie powie. Takie jest moje zdanie hehe ;) A co do facetow to ja zawsze sobie dwie rzeczy powtarzam : "Tego kwiatu jest pół światu i Każda potwora znajdzie swego amatora. :) I zawsz mnie to troche na duchu podnosi. ;) Kurcze sloneczko juz wychodzi, cieplutko a ja mysle o tym, że pod slonce wszystko widać i sie odwracam czy cos, ehh...rewelacja... Buziaki ;** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×