Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

jesli bardzo ci przeszkadzaja to usun, ale jesli sa jasne i cienkie to nie wiem czy warto. ja tez mam wrazenie ze czasem kazdy mi sie przyglada, choc staram sie jak moge, wyrywam , ukrywam moj problem :D z facetami mam tak samo jak ty, ejstem niesmiala. i brak mi pewnosci siebie. ciekawe czy ktorys mnie zechce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria dobrze wiedziec! :D U mnie sie przyzwyczaili, wiec jest git, ale jak kogos nowego poznaje to jest duuuzo gorzej... a ty jestes 1 LO? :> ;) Emilko i Malinko! Przestancie i to juz! Emilko nie najeżdzaj tak na Malinkę, bo znowu wyjdzie co wyjdzie, a kazdy ma prawo sie udzielac, wiec prosze was, lepiej nie odpowiadajcie nawzajem na wlasne posty niz macie jechać po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria jasne ze Cie zechce tylko musisz dac mu szanse przeciez takie ukrywanie sie i wycofanie do niczego nie doprowadzi jak nie sprobujesz to sie nie przekonasz glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria :) Wlasnie nawet duzo chlopkow lubi dziewczyny ktore umieja sie zabawic ale sa tez normalne, uczuciowe i skromne a nie takie lale z pod latarni. xD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ale ja zbyt "uciekalam" od chlopakow ze teraz malo z jakim gadam, wiec taka rada, nie uciekac od razu od plci przeciwnej bo potem bedzie gorzej, choc takie szare myszki tez sa zauwazane przez chlopakow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polinda a z czym ja na nia najechalam ? napisalam ze ma tu nie wchodzic czy jak ? to moj topic zalozylam go by nie gadac tam a mimo tego ze byla dla mnie niemila napisalam ze moze tu pisac wiec o co chodzi i Tobie tym razem bo Was nie rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Załamana Jesli przez te włoski popadasz w paranoje i nie pozwalasz sie facetom zblizyc do siebie...to je usuń i smaruj telocapilem.. Wtedy sie lepiej poczujesz. Jeśli Ty sie poczujesz atrakcyjna...inni też to zobaczą.. I daj komuś szanse.. Chyba ważne żeby coś robic, zeby sie życie zmienilo na lepsze.. A nawet jeśli się z 1 facetem nie uda...to będzie inny... ;-) Próbować.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zaczelam liceum.. uff mialam problem okropny , balam sie isc do nowej szkoly , tej reakcji. Oczywiscie czasem ktos sypnie glupim tekstem, staram sie obrocic w zart i smiac z swoich kompleksow ale czasem to boli. mam nie maly problem z wlosami na rekach, ale gdy teraz je wydepiluje i zauwaza to moje dziewczyny z klasy oj, beda zaskoczone, obawiam sie ich pytan. sprawdze ten rozjasniacz , moze to lepszy pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, juz o nic. Poprostu nie chce wszczynac kolejnych problemow i poprostu zapomnijmy o tym ok? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za rade;) moja mama mowi zebym je lepiej na razie zostawila bo bede potem załowala jak beda odrastac czarne.teraz je widac tylko jak ktos bardzo blisko przy mnie jest albo pod swiatlo..a tak to nie.ale jak patrze w lusterko to nie w oczy czy na fryzure tylko od razu na brode..to chyba juz przyzwyczajenie heh a co do facetow to samo mam..jestem przez to niesmiala..raz kolega powiedzial"oo masz brode haha" tak mnie to zabolalo..ja tylko sie zasmialam i odeszlam.przeciez tego broda az tak nie mozna nazawac bo nie mam czarnych wlosow tylko jasne..ale tacy sa faceci;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tymi facetami, to gorszy problem ^^ ale przyjdzie na to czas. musze sie nauczyc zyc na pocztku sama ze soba i swoim problemem a pozniej angazowac sie w związki . Dzieki za slowa otuchy :* pewnie sie bede powtarzac, ale naprawde sie ciesze ze odkrylam to forum , pomaga i psychicznie tez jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria :) to moze depiluj rece? Ja depiluje i na to teloapil i jakos zyje. bo po rozjasniaczu u mnie, tylko ze ja mialam strasznie dlugie i czarne wlosy, to nie bylo duzych efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie na każdą przyjdzie czas! ^^ Wiec to tam spokojnie hehe tylko pamietaj nigdy nie daj po sobie poznac ze takie zlosliwe komentarze sprawiaja ci przykrość, poprostu sie smiej, albo jak jestes dobra w ciete riposty to juz wiesz jak odpowiedziec, zeby mu sie zrobilo glupio. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie z nikim nie kloce nawet jak panny po mnie jechaly na tamtym topicu to sie tym samym nie odwdzieczylam tylko sobie poszlam , przychodzi tutaj przeprasza mnie, po chwili pisze ze mnie nie urazila wiec po co przeprasza ??? ja jej pisze ze moze tu pisac, a ona sie obraza ze nie bedzie, no kurwa jaka dziecinada :D sorry za przeklenstwo ale rece mi opadly :D KONIEC TEMATU ! do wszystkich niesmialych - dajcie sobie dziewczyny szanse na cos fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego dochodza kobiety ktore sa gladkie jak pupa niemowlaka i umieja takim jak my dopiec tekstem"zebym ja tak wygladala bym cos zrobila..takie to zawsze beda same..zostana starymi pannami..faceci lubia gladkie kobiety" i co po takim tekscie uslyszanym niechcacy przez swoje kolezanki byscie sie nie załamały?;p ludzie nie rozumieja ze dla nas te wloski to ogromny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Mnie od razu rosły włosy na brodzie mocne czarne...ale między nimi też blond.. I mimo, że wszystkie depiluje...to te blond nie zmieniły mi sie na czarne...mam jedne i drugie...i marze zeby miec tylko te blond i je depilować...ale i tak jest ich coraz mniej.. I te blond wolniej rosną i już sa delikatne... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli , masz racje chyba zaczne depilowac tez rece, depilowalam jakis czas temu. ale bol mnie zniechecil . teraz sie tak latwo nie dam hehe :D to prawda wszystkie gladkie dziewczyny nie zrozumieja naszych problemow. wiem jedno, kazda z nas jest wyjatkowa , pomimo tych mankamentow urody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdslasdkkldkad
Dziewczyny to jak mowicie, bo Wy sie lepiej na tym znacie, jak np wyrwe penseta wasik, albo wloski z brodawek sutkowych to nie odrosnie wiecej? Czy jak? Bardzo bym prosila o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
To nie jest powiedziane, że więcej nie wyrośnie, hirsutyzm postępuje i nowe włosy będą się pojawiać, ale to nie ma nic wspólnego z usuwaniem innych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
mdslasdkk... Mój przykład...mialam długie, grube, czarne włosy dookoła brodawek sutkowych... Po depilacji i smarowaniu żelem z telocapilem już ich praktycznie nie mam..czasem coś delikatnego sie jeszcze przebije.. Wasik dużo lepiej niz przed tymi zabiegami...na pewno nie jest już moim kompleksem.. :-D Ciągle sie powtarzam.. :-p ale komu by się chciało szukac info po forum.. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdslasdkkldkad
hmm kurcze rozumiem, a co to jest telocapil? Jak to dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
Emilka domyslam się jacy tam sa faceci..moja siostra była w turcji i mówi do mnie jak masz ochote poprawić sobie humor i podniesc swoja wartość to jedz tam Oni nosza kobiety na rekach...wiadomo to były tylko wakacje ale czasami warto znależć się w niebie:) więc Emi jak coś za rok przyjeżdzam więc sie szykuj :) sally hansen wpisz w google sally hansen sprzedaż i wyskoczy..mi c wciagu dwóch dni przyszło... nie chciałam najpier tego stosowac chyba mina tydzien od nadesłania i dzisija to zrobiłam a mam pyta z czego ja sie tak cieszę a ja mam taki banan przez to..dziewczyny ale super...wole to niż golic dla każdego coś innego:) Emi a jaką dawkę zażywasz wierzbownicy..bo moja jedna tabletka wartość wynosi 326mg??? a na opakowani pisze 2 tab do 3 razy dzinnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w zwiazku z Turkiem to byla jedna wielka pomylka choc musze przyznac ze w niektorych sferach byl calkiem calkiem :P w Turcji niestety jest cos takiego jak sex wyjazdy i tamtejsi panowie czaruja turystki niesamowicie tak jest zwlaszcza w popularnych kurortach tacy "prawdziwi " Turcy to niesamowici bardzo goscinni ludzie wiec jak juz chcesz poznac normalnego Turka to bardziej chyba w Izmirze Stambule Ankarze itd reszta to lowelasy ze az zal tacy zalosni, no to zapraszam :P generalnie Wlosi tacy pozadni to za kobieta w ogien by wskoczyli sa romantyczni a i maja swoj temperament bardzo sie staraja i skacza wokol kobiety dbaja by byla zadowolona w lozku to cuda potrafia i nie sa egoistami na glowie staja by kobicie dogodzic :P dlugo by pisac mmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
mdslasdkkldkad Oczywiście nie ma problemu.. :-D Tutaj masz o telocapilu... http://mazidla.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&category_id=40&product_id=296&vmcchk=1&option=com_virtuemart&Itemid=27 Chociaż ja stosuję żel JG dr Beta z myriceliną..ten wyszczuplający...i dodatkowo dolewam ten telocapil tam..żeby było mocniejsze działanie.. Myricelina to inaczej telocapil.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEY ale sie dzis rozspisaly:) Poli:) Kochana jak sie boisz reakcji otoczenia zrob to po wakacjach a do wakacji smaruj sally hansen,,,pisalas,ze zmieniasz szkole i super w nowej nikt wasika juz nie zobaczy bo bedziesz go usuwac tym woskiem:) wiec wytrzymaj jeszcze troszke aniolku:* Myslalam,ze juz rozjasnilas tym sally wiem,ze kiedys o tym mowilysmy:) Jakaja Ja dzis zjadlam chalwe i zaraz sie zastanawiam czy mi wlosow nie przybylo:) obled.. alee Elu:) dzieki Twoje radzie kupilam cukier do kawy odrazu z cynamonem tzw cynamonowy by pilnowal insuliny chodz troszke;) bo wlasnie mi sie ksylitol skonczyl:) a co do facetow jak Emilka pisze o tych temperamentach to ja wiem ze juz bym tam sobie nie przykukala nikogo:) ja lubie jak facet sie stara ale dyskretnie a nie tak bardzo adoruje:) na mnie to dziala wtedy zniechecajaco:) widziecie jak fajnie kazda z nas jest inna:) A tamto forum odziwo zdechlo:) haha pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli:) zrob tak,ze powiedz sobie,ze lykasz wierzbe przy kazdym posilku czyli np sniadanie obiad kolacja:) i juz problem z glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×