Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Emi! Ja do niczego nie namawiam, ale serio? Skoro z Aniolem teoretycznie juz nic cie nie laczy na ta chwile? Odpowiedz sobie na pytanie, czy dalej kochasz męża i czy jak tak na niego patrzsz to masz ochote sie do niego przytulic? Jej twarda jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi setna strona :) widzisz mowilam,ze do setnej sie odezwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie jechaly na męża a teraz Emilke wciskają mu do łóżka hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kocham go i to bardzo jasne ze tak jak patrze to pewnie ze cos tam czuje , aleeeee on mysli o mnie same zle rzeczy ma mnie za jakas najgorsza zdzire nawet nie wierzy ze go kocham :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli hahahahahaha :) no 100 strona nam strzelila otwieramy szampana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby myslal same zle rzeczy nie bylo by go teraz tam..nie sluchaj nas rob co czujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam napisac udowodnij mu ze sie myli...ale chyba lepiej nie. Usidz obok niego i porozmawiajcie tym razem na spokojnie i od razu mu powiedz ze jesli bedzie sie unosil to wyrzucisz go. Moze dojdziecie do czegos..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poki co ogladam teledyski gadam z Wami i nie ide :) tera do mnie gada ze jak moglam to zrobic (chodzi o marynarza) ze on mnie tak kocha , ja mowie - a co mi piszesz w smsach prawie codziennie , a on - bo mi zlamalas serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym tam była to bym Cię wepchnęła do niego na kolana . Kurde usiądź koło niego pogadajcie spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz zrobic tak, ze teraz do niego pojdziesz i pogadacie sobie, wyjasnice i takie tam, na zgode. Albo rzucisz sie na niego, ale pewnie rano juz by jakas spinka byla..ehh medzy mlotem a kowadlem Emi ja bym nie wytrzymala i poszla do niego, chociaz sie przytulic... ale wiem ze u ciebie to z lekka inaczej, wiec rob jak chcesz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z nim sie nie da spokojnie on teraz jest spokojny a za chwile wybuchnie ja juz go znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wy tam nawzajem sobie serca połamaliście i dalej sie kochacie. Ty na niego z mordą wylecialas on na ciebie w smsach.- Normalnie stworzeni dla siebie jestescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha no komedia :D teraz powiedzial - albo tu przychodzisz albo sam sie po ciebie przejde , no przeciez zaraz mu zdziele normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki uciekam spać , kolorowych snów wam życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec ja nie wiem, nad czym ty sie jeszcze Emi zastanawiasz :D Tak serio...widac ze mu na tobie zalezy, choc go boli ze bylas z marynarzem, wiadomo meska duma, bo pewnie tez nie bylabys szczesliwa gdyby na miesiac mąż znalazł sobie dziewczyne a teraz do ciebie znowu by wracal to myslalabys tez o tamtej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja juz wiem jaki bedzie koniec jego wizyty :D i wcale nie mam namysli to ze wyjdziecie bez zebow :D dobranoc Annqx, milej nocki :* Ja uciekam sie myć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli jasne zgadza sie tyle ze ja go kocham i przez 2,5 roku zwiazku chyba to widzial idiota nie ? :D a teraz mi wali teksty ze go nigdy nie kochalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no Emi, mezczyzni sa inni dlatego trza przeczytac ksiazke od Luisy ;) A tym czasem ja bym mu sie rzucila w ramiona hehe :D A tak na marginesie...Konstancja nam łby poodrywa, jak zobaczy tyle stron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
constance biedna w pracy zaleglosci nadrabia i konca nie ma chyba sie juz poddala dziewczyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa wracaj tu musisz tu ze mna siedziec bo ja nie mam jak isc spac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kochana gadam z amadeo ale kazalam mu czekac z 5 min bo musialam tu zajrzec:) i co zrobisz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jak sie maz wygada swoje zale a Ty go spokojnie wysluchasz to jakos sie dogadacie:) moze podejdz do niego i go dotknij pierwsza to dla faceta oznacza ze kobiecie zalezy:) tak bylo w ksiazce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko gadaj ja i tak tu jeszcze troche bede no kurwa mac nie mam jak isc spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×