Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

ale jak jestem sama chociaz mam spokoj choc nie do konca mam czasem za wysokie cisnienie i serce mi za szybko bije dlatego nie moge sie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu....nowele,angielski,,,ale wam wspolczuje:) kiedy to bylo;);) mysle poli,ze w liceum na bank kogos poznasz..a na studiach too doopiero sie bedzie dzialo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórzy ludzie to są tak ograniczeni mózgowo że aż mi ich żal . idzie osoba niepełnosprawna albo człowiek o skośnych oczach lub innym kolorze skóry to się gapią jakby z buszu wyszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi to uwazaj na siebie naprawde nie powinnas sie denerwowac.. sprobuj poczytac o tym czosnku on naprawde fajnie stabilizuje cisnienie,wystarczy zabek dziennie:) ja tez jem:) smutna dzis jestes:( nie martw sie bedzie dobrze..uciekam poki co:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz kazał codziennie zjeść trochę natki pietruszki , podobno pomaga to jakoś uzupełnić niedobór witamin w organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa sciagnelam ta ksiazke ;) w ogole tam sporo fajnych ksiazek dodalam do ulubionych moze cos jeszcze sciagne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no racja jest b.zdrowa:) ja jem dziennie jedna lyzke posiekanej natki pietruszki,zabek czosnku,marchew pol cebuli i pomidor :) nie przeziebiam sie wogole czasem dokladam papryke lub brokuly na zmiane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEzu EMIIi jak sie ciesze:):) juz bedziesz wiedziala jak i co z tymi facetami:):):) ja ja czytalam ze 4 razy ale sie ciesze:) iw czoraj sie doczytalam dlaczego amadeo chce tak rzadzic znaczy on jest typowym 'przywodca stada' a w stadzie ktos musi przewodzic a ktos musi byc zaopiekowany a ja tez chce przewodzic i stad tak wlasnie sie pcham do jego roli;) i ta ksiazka mi pozwolila zrozumiec to:) on jest TYPOWYm facetem:) kochana CZYTAj.............:* bedziesz widziala o co biega jak ja wchloniesz:) co dzis pisalam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KONiecznie Annqx i Poli tez;) i inne panie:) Emi ale powoli i dokladnieeee:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam teraz o infantylnosci kurde ile rzeczy sie robi nawet sie nie wie :) ja czesto robie takie niby spontaniczne rzeczy ;)luisa czytala to wie o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka ksiazka powinna byc tez napisana o nas a faceci pownni ja przeczytac naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie wie;) posmiejesz sie jak dojdziesz do spontanicznosci planowanej;) wciaga co? dalej jeszcze ciekawsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wciaga bardzo kurde szkoda ze nie mam drukarki bym se wydrukowala i do poduszki czytala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha POLI? widzialas jak Asim mowi do Aliny 'Alina ja miec plany ale nie miec many:)' ale sie usmialam i tej jego j,angielski to juz moj jest lepszy hahahahahahahha;):):) you are so beautifuul to tez bylo dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi :) ja se sciagnelam na pulpit i z lapka czytalam:) cala naraz a za kilka dni znowu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też właśnie oglądałam . Haha dobry koleś;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaaaaa dobry nie?? ale sie usmialam:) Annqx na co czekasz sciagaj ksiazke a zobaczysz z M bedziesz najszczesliwsza na swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezły koleś. Oglądamy sobie"barwy szczęścia" jutro ją sobie ściągne . go podejdę psychologicznie to wszystko dla mnie zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bym takie ksiazki czytala w wieku Twoim i Poli to juz teraz bym pewnie byla czyjas zonka a tak:) haha samotna trzydziestka;) no nie do konca samotna..amadeo juz alarmowal bym sie odezwala..ale najpierw seriale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi czytaj czytaj skup sie:) annqx:) dokladnie..naprawde ja dopoki jej nie przeczytalam to popelnialam same bledy...myslalam,ze facet oczekuje tego co ja od niego i ze mysli jak kobieta a jest zupelnie odwrotnie oni sa inni i maja inne potrzeby serio..jak przeczytasz bedziesz wiedziala co i jak z m;);) i nie bedziesz sie tez denerwowac kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja nawet nie wiem co to :) no naprawde ta ksiazka powinna byc obowiazkowa lektura w liceum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie napisał że chyba nie wytrzyma i przyjedzie mnie przytulić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiii:) Ty masz znak mojego amadeo stad jestes szalona jak on!!! widzisz:) jednak dobrze kombinowalysmy i annqx tez taki raptus hahaha:):) a ja sKorpion:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×