Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Poli dobrze slyszec ze jestes szczesliwa:) jakos sie i mi wtedy serce raduje:) JA dam szanse ale mam tyle obaw ze czasem mysle,ze lepiej jak nie dam:) taka popierdolka w glowie raz tak raz siak..czlowiek sam nie wie..czas rozwiaze i pokaze jak bedzie.. No obejrzyj sobie,dzis nawet ciekawy odc byl:) no i co annqx? kiedy randka pojednawcza? a EMi sie wyspala>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli ' nie zapomnij dzis o przepis na zycie i kubie wojewodzkim:) a sorki i barwy i m jak m:) maraton mamy dzis:) jak te emerytki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luisa i vice-versa, :) Zżyłam sie z wami tak bardzo, ze wasze problemy sa dla mnie wazne :)Ciesze sie ze dasz sobie, wam, szanse. Oby okazalo sie, ze amadeo ma tyle milosci co jest uparty :) A jak cos, jak jakis problem czy rozpierdolnik do gadaj tu szybciutko i cos sie zaradzi ;) Masz racje czas pokaze czy bedziecie razem a moze i ty zmienisz nastawienie do tego wszystkiego :) Ok zaraz obejrze :) No wlasnie, dzis caly maraton, ale dlatego uwielbiam wtorek, poprostu nie da sie nudzic i tylko z kanalu na kanał ;) :D Annqx chyba sie z M pojednala i on w 5s byl u niej i teraz sie musza soba nacieszyc :) Emi na bank zaraz tu zawita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Poli:) moze ja pojade do tej leby z nim po to by sie z Toba spotkac..moja kochana anioleczka:*:*:* pewnie tak pewnie sie wlasnie tulą:) ok bede was meczyc swoimi dylematami zaznaczam,ze jest ich od H...i ciu ciut nie wiem czy wytrzymacie;) narazie,bede po maratonach:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe zapraszam w takim razie! ;) Heh Aniołek...słodko tak heh ...:) :* Spokojnie wytrzymamy co cztery-piec głow to nie jedna :D Po maratonie az? Uuu no ok, to ja lece sie zorganizowac na jutro :) W takim razie tak do...22 :) Ide z psiakiem na dwor bo mnie prosi ;) Annqx, mam nadzieje ze go nie przegonila jednak ani nic :) Do pozniej :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ucieszył się chłopak nie powiem :) w ogóle to najchętniej od razu by przyjechal ale jest u siostry i nie da rady , chyba ze wyrwie się przed 20 to przyjedzie , ale umówieni jesteśmy na jutro ;D . Jakoś mi lżej na sercu ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx!!1 Supcio!!! Jeden ciezar mniej z serca :) Nie dziwie sie ze sie ucieszył ;) A co mu powiedzialas? O jeeee...bedzie tak zajety prezpraszaniem ciebie i dbaniem ze zapomni o tej siksie. Ciesze sie cholernie!!! ;) :** Pewnie ze lzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho :) no troche sie wyspalam i sie obzarlam matko ile ja ostatnio jem jutro jeszcze sie naopycham a od czwartku dieta :) no dziewczyny to fakt my jestesmy przyjaciolkami zawsze mozemy na siebie liczyc :):* przeczytalabym ta ksiazke ale juz nie mam faceta :) napisalam do aniola bo mnie agresja wziela ze to wszystko nie ma sensu i ze to koncze , dzwonil ale nie odebralam , potem napisal smsa ze - nie odzywalem sie bo tak sobie zyczylas , to co mi powiedzialas wcale nie jest prawda , wcale tak nie czuje nie odpisuje mu bo mam dosc co do meza - nadal mi pisal smsy jaka to ja straszna podla i w ogole , nie reagowalam , i po jakims czasie napisal spokojnie - wciaz cie kocham chce byc z toba czy jestes pewna ze nie chcesz miec ze mna kontaktu , napisalam mu-tak jestem pewna , on pozniej napisal - spytam jeszcze raz czy na pewno nie chcesz mnie juz w swoim zyciu , napisalam - tak nie chce , od tego czasu milczy , pewnie zaraz znowu sie wkurzy i mi bedzie agresywnie pisal a moze pomilczy ciekawe annnqx no widzisz super bedziecie ze soba :)ale czy on sie w koncu z nia spotka czy nie? poli a poli nie ma wasika lalalalalala huraaaaa :):):) luisa bidaku no byle byz zdrowym te nasze problemy z chlopami to gowno zdrowie najwazniejsze :* ja mam klopoty z cisnieniem jest za wysokie poza tym moje serce za szybko bije - taka wada i nie powinnam sie denerwowac mialam ostatnio tyle stresow musze sie wyciszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze jutro rano przyjedzie. Zadzwoniłam i zapytałam co zamierza ze swoją byłą zrobić. On że nic , bo dopiero teraz przejrzał na oczy że ona to wszystko specjalnie zrobiła, żeby nas rozdzielić. Nie chcę jej widzieć i że więcej się nie nabierze na te szantaże Przepraszał i pewnie myślał że w ogóle się nie chcę z nim już spotykać a ja tak po prostu "to co przyjedziesz dzisiaj" troche zdziwiony był. ale powiedział że nie może bo jest u siostry, jakiś zamęt tam jest. No i najważniejsze. jutro się widzimy, chyba do mariana zadzwonie i jazdy odwołam bo będziemy jeść te nasze pyszne desery i chyba do kina pójdziemy :D Emi a może daj aniołowi jeszcze jedną szanse? Pogadaj z nim na spokojnie :) wszystko da się wyjaśnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie nawet juz z nim gadac :( super ze sie dogadaliscie !!! luisa zapomniala Ci wczesniej odpisac , u nas trzesienia ziemi nie bylo ostatnio nie ogladam tv to nawet nie wiedzialam ze byly, co do pracy z fitnessu zrezygnowalam , a prace w banku zaczynam w poniedzialek tyle ze na poczatku to nie bedzie praca tylko 2 tyg szkolenia ale juz normalnie mam umowe od poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dość głośno było o tych trzęsieniach ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi a nie wybuchlas zbyt szybko jesli chodzi o Aniola? Ja nie kwestionuje twojegp zdania, wiesz co czujesz i wgl, ale czy jestes tego pewna? Dobra powiedzial cos nie milego, ale moze jednak sie dogadacie? Annqx, super! Szkoda ze tam taka afera u niego ale teraz na bank jest szczesliwszy i mysli o tym by juz u ciebie byc, a noz ci zorbi na noc niespodzianke i sie zjawi ;) Nie nie, ty mi tam idz na jazde ale migiem i do M lec! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu pewnie tez bo zwsze jest panika , ale ja ostatnio tylko muzyki slucham to nawet nie wiedzialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli mozliwe ale ja juz jestem tak zestresowana tym wszystki i zmeczona mezem ze jak on mi jeszcze z czyms takim wypalil to juz nie wytrzymalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli a tak sobie pomyslalam co do Twojego wasika , a Ty np nie masz wloskow na brodzie polickach itd ? tylko ten wasik mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezmę go ze sobą na jazdy :D . jutro pewnie będziemy wcinać sorbety owocowe z szampanem :) Emilka odczekaj parę dni , złość Ci sama minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze ja nic nie slyszalam o tych trzesieniach... Tylko o tym ze tam we wloszech wybuchla bomba w szkole czy cos i dziewczyna jedna nie zyje... No Emi, zrob jak uwazasz, moze jak odpoczniesz od nich wszystkich to cos sie zmeni, twoje nastawienie i uczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, ja mam cala twarz w meszku. Mam na brodzie pojedyncze czarne ktore wyrywam penseta. A baczki mam geste na bolikach i nizej ale nie ruszam tego, to nie na moje sily...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba lepiej jak bede sama :) bede sobie pracowac mieszkac z moimi zwierzakami robic co lubie itd itd to nie jest takie zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx wez go na jazdy, wiem ze mozna brac...:) Ale nie wiem czy on by chcial heh :D Emi, no dokladnie wyrywam tylko to co musze, a komentarze do baczkow olewam! ;) Co macie zamiar dzis robic dziewczyny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jeszcze dzis juz na lekach ale chodze wiec ok:) jeszcze jestem bo o 20 dopiero barwy:) Kochane ja wiem jedno ZDROWIE NAJWAZNIEJSZE...wiem to i jak ma sie je (a mialam je do tej pory przez 29 lat) nie liczac hirsa;) to nie docenialam go a jak rok temu zaczelo sie jebac to wiem,ze jak nie ma zdrowia to nie ma zycia..problemy z facetami itd to nic przy tym..ale nie do konca wiec..:) Emi:) Kochana aniol tak powiedzial i trafil w nieodpowiednim momencie..bo bylas przybita jestes przez marcusa i potrzebowalas zapewnienia chodz od aniola..mysle,ze powinnas dac mu szanse bylas z nim taka szczesliwa...nie rob nic na sile ale daj szanse mu moze jutro?:) Kochana a leczysz nadcisnienie??? co za wada serca? jakas powazna? kochana na nadcisnienie jesli nie jest duze dobry jest bardzo czosnek nie wiem czy slyszalas ale na pewno bo jestes dietetyczka ale skoro to nadcisnienie jest duze i wynika z ch serca to juz inna sprawa..napisz bo mnie zmartwilo to...ja sie borykam z dyskopatia,juz ponad rok. Ciagle sie rehabilituje ale kazdy stres i jak cos dzwigne nasila bol okropnie czesto nawraca i jak dalej tak bedzie to zabieg mnie czeka:( poza tym ostatnio dzwigalam bo bylo chlodniej i chcialam w piecu napalic:/ moze stad sie nasililo..A ksiazke przeczytaj tak czy siak naprawde Cie prosze:* myslalam,ze pracujesz od wczoraj.. Poli:) Kochana a kiedy Ty nam sie szczeslwie zakochasz:) Annqx :) ciesze sie uff naprawde jakos tak sie przezywa te wasze sprawy normalnie szok:) ale cale szczescie ze jest juz ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, moze i nie jest zle, ale chyba faceta tez by sie chcialo miec...:) Zreszta zobaczysz jak sie czujesz i wgl, nic na sile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam baczki , ale nic z nimi nie robie, z twarzy reguluje brwi i usuwam wąsik , bo reszty aż tak bardzo nie widać. no już kiedyś ze mną jeździł :) ja się poucze polskiego , jakąś nowele trzeba jutro opowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka jak miałaś utrapienie to z dwoma a teraz zostałaś sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec Annqx bierz go ze soba :) A ja musze na angielski sie uczyc i troche na historie...:( Wiec zmykam i bede poznije :* Luiso, oj nie wiem kiedy sie SZCZESLIWIE zakocham, moze w wakacje moze w nowej szkole, moze calkie niespodziewanie, ale wiem ze juz bardzo bym chciala! :) No fakt zdrowie najwazniejsze, wiec dbajmy o siebie!:* Luiso nie przemeczaj sie tak zeby cie sie jeszcze bardziej nie pogorszylo..:* :) Mykam papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Propos baczek to cos wam powiem:) jak one sa takie bardziej naturalne czyli nie duzo dluzsze niz za ucho i nigdy nie usuwane miekkie to jeszcze nie jest zle..nie wiem czy widzialyscie jakie ma joanna brodzik na tej focie co wyslalam?:) to takie cos mam moze ciut wiecej ale cos na podobe wiec nie jest strasznie,ale jak by sie je zgolilo to one by odrsataly gorsze takie wiecie jak bokobrody u chlowpa pewnie:) wiec wole nie ruszac czasem sobie rozjsanie sally hansen i luz:) chodz tez mnie wkurwiaja jak robie koka albo cos.. Emi nic na sile ale mysle,ze nie jestes stworzona do bycia samej.. jak ja np;) Poli a ktos Cio baczki komentowal? no cos Ty przeciez ma je duzo dziewczyn.. co innego wasy i broda jak by byly zapuszczone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak moja kumpele do mnie, "O ja ty masz nawet tu wlosy" i przejechala od ucha do szczeki i na szyje...brr... ale to sie wiecej nie potorzylo...Moje sa takie misiowate...je widac, czuc ale nic z tym robic nie bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana male baczki nie sa zle a te kumpele to jakies dzikuski normalnie lyse;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sa dziwne...ale trudno, rozumieja ze nie kazdy jest gladki.. Oki ja mykam :** Luiso za 30min barwy szczescia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×