Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

emi ty sie ze mnie nie smiej !!!!!! bo ja mam jeszcze na pizze ochote i jak tak dalej pojdzie to se zamowie i cala wpierdziele :D:D:D z nadmiaru szczescia a wezmy se dzis taki swinski wieczor zrobmy, przeciez sobie mozemy wszystko powiedziec, nie laseczki? hahaha nooo pisz co to ci powiedzial? o rurce cos? nooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emii achacaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaa Kity a Ty jak tam dasz sie swojemu z gg oswoic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi, czyli spotykasz sie z nim i ostry seksik! Nie ma bata! Emi..marynarz jest tak samo napalony jak ty! Nie ma co, ciagnie swoj do swego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu sa wszystkie watkia chachaaaaaaaaaaaa KITY wszystkie jakie moga byc:) dawaj i TY EMi wez bo mi sie kisiel w majtach zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem wcieło chyba mojego posta rudi co do neigo napisałaś jest dziwnie sztywno , nie rozmawiamy tak jak dawniej . puścić mnie chciał ;) teraz śpi więc mam chwile dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy, czy się okaże że wariat czy nie. dziwnych mężczyzn przyciągam a już dawał niewyraźne sygnały że jest jednym z nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann trzeba wam czasu moze...to co bylo z jego matka was dzieli...rozmawiajcie duzo zawsze to pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahah :D nosz cholera musze szybko wejsc w zycie seksualne, jakiegos holendra tu wyszczapie :D Kity, czuj sie jak u siebie ;) mozesz tu o wszytskim gadac :D Ann, a da sie to naprawic? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha spokojnie :D no i mowil jakby mnie tam lizal itd ;) ta on jest napalony zreszta bardziej niz ja bo np jak ja juz mialam dosc to on zawsze mowil - chodz chodz tu do mnie i sie smial i nie bylo ze ja jestem zmeczona czy cos czy ze juz mialam dosc zawsze sie usmiechal i robil co chcial lo jezuuuu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi..nie kracz! Ja tylko mowie to co wam chodzi obojgu po glowie :D a teraz w smsach :D Ann, wlasnie najwazniejsze rozmowy sa..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahahahahahahaha poli umarlam ze smiechu holendra wyszczapie hahahahahahahaha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lui :D widzialam i sie tak usmialam:D poli wyrywaj holendra jakiegos, tylko prystojnego co by na nasza Polinke zasluzyl :D ann ale moze czasu po prostu potrzebujecie Lui dawaj i ty szczegoly jakies z zycia erotycznego, a co! emi:) dawaj tu dawaj , gdzies polazla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa downa chyba nie ma a hahahahahahahahahahaha no wezcie przestancie bo ja tu zjede normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko się da naprawić , tylko on też musi dojść do siebie rudi wiem jak się człowiek nakręca na seks przez sms . skoro mąż Cię traktuje to się nim nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom Luiso, czyli wpatrze i dorwe sie do niego :D hahahhah i wykorzystam seksualnie :D HAHHAHAHhhaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RUdi:) nie mam szczegolow:) chcialabym wyszczapic amora ale nie odpisuje:) a z amadeo bylo tyle razy ze do dzis mnie boli;)hahaha poza tym juz nie ma takiego duzego jak myslalam:) chyba mu sie skurczyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, trafilas na niezlego ogiera :D hahahha no to sie nie nudzisz z nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli matko kochana, jaka diablica sie zrobila, normalnie szok, bedzie bidnego holendra wykorzystywac...jezuuu widzialyscie cos ie z nasz Poli porobilo? i czuje ze to nasz sprawka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×