Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

nie wymyślił tego ze szpitalem. ale skoro tak bardzo nie miał czasu żeby odbierać moje telefony (podobno miał go ze sobą) to skoro jest taki mądry to mógł wpaść na to żeby mi napisać "jestem w szpitalu, mój przyjaciel tu trafił, nie mogę teraz, odezwę się" - to chyba byłby mniejszy kłopot niż ja blokująca linię ;-) podejrzewałam go też o posiadanie żony którą skrzętnie ukrywa (tego mu nie powiedziałam, sprawdzałam go w internecie) spora różnica według mnie to ponad 25 lat a my 18 - to w zupełności wystarcza, żeby ludzie się dziwnie na to patrzyli, chociaż musieliby nam w dowody zaglądać, jak ma dobry dzień to ja wyglądam na starszą od niego ;-( boję się, że on mnie zostawi bo dowie się jaką jestem wariatką (a naprawdę nie mam się czego bać, już mu pokazałam dokładnie jaką) albo że ja jego jeśli on mnie nie - bo w pewnym momencie znow uznam że się boję albo nic nie czuję zawsze ZAWSZE dopatruję się jakichś niestworzonych ukrytych motywów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty to 18 lat to nic strasznego,aleee kochana to czy ma zone mozna sprawdzic, Ja bym sprawdzila i huj jak ma niech speirdala jak nie ma dasz mu szanse a sama pojdziesz na terapie i jest szansa dla Was? co myslisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę kitty współczuje Ci , ale może porozmawiaj z nim szczerze, dowiedz się czy oby na pewno nie ma żony, będziesz czuła się bezpieczniej jak się dowiesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 kiedy byłam w ostrej fazie bulimicznej robiłam gorsze rzeczy, znacznie gorsze niż starcie kawałka skóry z dłoni - ale kilka razy wyszło z tego coś dobrego, więc może nie było aż takie złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty zes kochana rowiesnica mego marynarza , ale co planujesz idziesz na terapie czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co dobrego wyszlo Ci z samookaleczania kochana? ja bym go spytala dowiedziala sie gdzie mieszka i sprawdzila czy ma czy nie ma zony..nie ma dala bym szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja pierdole w radiu piosenka moja i meza taka nasza kurwaaaaa :) kitty marsz do lekarza naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze takie piosenki jak sie z kims kojarza sa najgorsze :) luisa a musze o to spytac bo nie wytrzymam :) jakbys mogla wybrac romeo lub amora kogo bys wybrala ... ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio cały czas słucham braci - nad przepaścią loka - prawdziwe powietrze no i jeśli któraś lubi rap to polecam zeus - uchylone drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Emi też się nad tym zastanawiałam i miała pytać luise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oswoiłam się z widokiem krwi, nauczyłam się budowy anatomicznej człowieka, przestałam częściowo zwracać uwagę na fizyczny ból - własny przydało się przy wypadku samochodowym do którego karetka jechała 45 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kityy Ty mialas wypadek co sie stalo chyba nie celowo?..matko EMi:) ROmeo ma zone wiec AMORaaaaaaaaaaaa:) a gdyby dwoch wolnych bylo nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitty bron boze !!!! ale Ty musisz chciec sobie pomoc bo na razie nic z tym nie robisz wez sie w garsc dziewczyno cale zycie przed Toba idz do lekarza naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty zostan kochana zostan...chcemy Cie wysluchac i pomoc tez mozesz tu byc soba,szczera,,,tylko martwimy sie o Ciebie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakby romeo wolny to pewnie jego bo go znasz lepiej itd nie ?:) dziewczyny jakby faceci poczytali co my piszemy to by mieli ubaw hahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie stalo z wypadkiem Ty go mialas czy ktos?? bol to nic dobrego zaslugujesz na samo dobro...tylko trzeba Ci pomoc sie ogarnac bo samej ciezko kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dlatego skrzętnie usuwam historie przeglądania. kitty powinnaś jak najszybciej iść do psychologa , lżej by Ci było jakby specjalista się tobą zajął .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi ROmeo tez mnie na swoj sposob 'wykorzystal' niby sexu stricte nie bylo aleeee cos tam bylo pierdolil mi cale studia ze jestesmy przyjaciolmi a dazyl do...potem sie przyznal do uczuc ale kochal zonke...kurwa mimo ze go kochalam teraz mam za to zal do niego... nie wiem moze bym wybrala AMOra:) jest taki kochany jak patrzy na mnie czuje sie taka szczesliwa:) i to jego dobre zalotne spojrzenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kity my Cie bardzo chcemy tu z nami ale wiemy tez ze potrzebujesz pomocy specjalisty zreszta wiekszosc z nas tu tez jej potrzebuje...mowimy o tym wciaz bo samookaleczanie jest grozne..dla zdrowia zycia..kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz romeo wiedzial co Ty do niego czujesz ? no bo jesli wiedzial a mial zone i i tak w to brnal no to kurestwo naprawde chyba ze nie wiedzial ? no widzisz ale zobacz jak z niego maz ... wiec chyba teraz moze tez widzisz ze dobrze sie stalo ze on chyba taki nie do konca uczciwy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go widziałam i tam pobiegłam no ale zanim znów zrobi się smutno - wszyscy przeżyli a ten murek był moim jedynym aktem autoagresji przez ostatnie 23 miesiące, to mówię sobie że aż tak źle ze mną nie jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×