Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

EMi dzieki..wiem racja nic nie da moje zamartwianie,,,ale wiesz widzisz jak jest i serce boli a potem chcac nie chcac myslisz..tak bylo zawsze i zawsze pewnie bedzie:( :) tez zjadlam wlasnie michalki bo juz nie moglam wyszlam z pieskiem i tak mnie az trzeslo jakby slabo mi bylo i musialam zjesc zjadlam juz mi dobrze:) kochana co do amadeo to nie wiem...moze sie odezwie w sumie ostatecznie sie nie rozstalismy wogole nie ale od 2 dni cisza czy 3...trudno widac chlopak zrozumial ze z mojej str to nie to,,mysle o nim...chociaz nie chce byc jako para mam go na mysli.. Co do Ciebie..to dobrze ze szybko sprawa..aniol sie ucieszy jak sie dowie;) obys dala rade jakos to przejsc bez wielkich emocji,chociaz nie wiem czy to mozliwe.. Milo ze piszecie do siebie slodko:) nastroj sie odrazu poprawia nie?:) juz pewnie liczycie dni w sumie do weekendu 2 dni do niedzieli:) Ja mam szanse spotkac planowanym 'przypadkiem ' amoora ale w nast tyg tylko najpierw musze wyczaic czy pracuje wtedy;););) a co z Poli,Rudi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja też się odchudzam , obecnie wcinam takie cukierki truskawkowo śmietankowe i czekam na to że brzuszek zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabella _ 34
aniolowi dalam znac o rozwodzie cieszy sie jasne :) no liczymy dni juz niedlugo , w ogole jaki slodziak , dzis mowil ze jest na plazy lezy i mysli o mnie i tak zazartowalam zeby nie patrzyl za czesto na laski w bikini a on ze nie patrzy ze dla niego jestem tylko ja :)ale mi sie slodko na sercu zrobilo bo to tak zabrzmialo cieplo i jakos tak szczerze :) to juz niedlugo amora dorwiesz aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa super :):):) co do amadeo zal mi go pewnie o Tobie mysli i sie smuci co do diety to ja juz jestem zalamana naprawde szok ja nie umiem sie powstrzymac w ogole obzeranie sie juz mi weszlo w krew i robie to bez zastanowienia a ile szczescia mi to daje ho ho :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabella _ 34
dziewczyny zapomnialam Wam napisac to ja emilka nie chcialo mnie wpuscic na starym nicku wpisalam haslo i nic :(wiec wymyslilam nowy jak mnie stary wpusci to bedziecie widziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanego ciała nigdy nie za wiele ;) . no to będziemy czekać na relacje ze spotkania z amorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo myslalam ze od jutra to juz na pewno ogranicze zarcie bo kilka dni mialo byc do spotkania a teraz co zarlam dzis caly dzien brzuchol mam wywalony i sie wstydze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja np jak kawe wypije ale rano to potem lece do klopa moze Ty wypij:) moze Ci sie zachce?;) haha a depliacja jak? wykponalas na szybko? jak ja nie lubie takich z zaskoczenia wizyt;) ale pewnie i tak sie ucieszylas co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalozysz jakas sexy koszulke a kochac sie bedziecie po ciemku i juz a do rana spadnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depilowalam sie rano wiec spoko wszystko ok tylko naprawde jakas napuchnieta jestem matkoooo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi moze idz na spacer to jakos tak wiesz odpuchniesz:) poza tym Ci mowie sprobuj kawe wypic moze zrobisz kupke wtedy haha:) i nie stresuj sie niczym na pewno bedzie jak w bajce;) grunt ze pryszczy nie masz i wlochow,haha ja wlasnie sobie pooralam twarz mialam jakies zaskorniki chyba mi sie cera pogorszyla od tego zarcia 100 proc..musze naprawde przystopowac z tym zarciem slodkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam spacer w moim stanie to juz nie da kochana moja :*jezu trza bylo nie zrec glupia jestem a pierwsze co zrobilam jak sie dowiedzialam ze przyjezdza to zezarlam batona jezuuuuuuuuuuuu wpadlam w nalog chyba ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chodzilo mi ze jak sie przejdziesz jelita sie pobudza i jak wrocisz zrobisz aa;) i brzuch spadnie ja mam tak czesto i po kawie:) a ze slodyczami uwazam,ze przesadzamy...zdrowo sie powinnysmy odzywiac a nie zapychac cukrem..to jakas naprawde masakra ja nie mam dnia bez slodkiego najgorsze sa pierwsze dni wlasnie jak sie odstawia slodycze dzis juz mialam nie jesc ale padalo zlapalam dola i az sie trzeslam i musialam sie nazrec slodkiego,zapchalam sie i siedze ledwo zywa jak w ciazy z bambrem;) matko mamy te same jazdy z tym obzeraniem bo chyba mozna tak to nazwac:) EMi i co i co?:) szczesliwa jestes pomijajac brzuszek?:) ze juz dzis ujrzysz aniola?:) napisz jutro jak bylo:) pewnie zostanie jutro u Ciebie:) ale masz fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo sie ciesze tylko sie boje znaczy wstydze ze gruba jestem no nie wiem ale on taki pewnie piekny przyjedzie a ja troche przytylam jezu jaki wstyd no masakra chyba se walne drina zeby o tym nie myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walnij se kochana i nie mysl o tym i tak mu sie podobasz:* 2 kg wiecej wal to.. od jutra sie wezmiesz za siebie..spalisz dzis w nocy duzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak go powitasz? w koszuli nocnej czy ubrana? najwyzej tunike jakas zaloz co nie opina brzucha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta to kolejny problem bo musze wstac o 6 , on ma byc ok polnocy troche pogadamy potem wiadomo jak ja wstane nie wiem matko jakos nie wiem zla jestem czy co nie wiem ciesze sie ale za duzo tych ale nagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a normalnie chyba nie wiem , kurde no wlasnie co zalozyc ? jestem w domu no to sie nie odwale jak na impreze , w koszulce no nie wiem kurde w ubraniu tez nie wiem bo pozno w nocy w ubraniu ? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziesz niewyspana ale szczesliwa:) odespisz w dzien po szkoleniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz seksy koszulke nocna to ja naloz jak chlodno to na to sweter a jak nie to zaloz jaka luzacka sukienusie na ramionka czy cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepotrzebnie...to nie ma znaczenia tak naprawde co zalozysz czy masz 2 kg wiecej i tak juz mu na Tobie zalezy:) ubierz cos sexy poprostu ale i na luzie bo w domu to wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos cisza? Emi pewnie oczekuje juz aniola:):) EMi spalam i przysnilo mi sie haha ze zamiescials na kafe buzki ze dziewczyna caluje chlopaka takie jak na gg:) ale sie usmialam z tego snu a zyczylas mi by sie amoor przysnil;) niezle,,,ja sie wyspalam i spac mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki :) luisa hahahahaha niezle :) ja wczoraj musialam sie wykapac itd wiec juz nie wchodzilam tu , naprawde sie bardzo nakrecilam i zle czulam z tym ze taka jestem obzarta , ale wypilam malego drinka i bylo mi lepiej , jak marynarz przyjechal to o matko boze tyle uczuc i emocji na raz , dlugo by pisac , jak go zobaczylam to zdalam sobie sprawe z tego jak ja za nim tesknilam , znowu bylo tak blogo tak slodko matko , jezu nawet nie wiem od czego zaczac i co napisac , nogi mi sie normalnie uginaly i ciezko mi bylo uwierzyc ze ja go naprawde widze , gadalismy tulilismy sie calowalismy normalnie sie czulam jak w raju , on mnie sciskal tak mocno i ciagle mowil jak za mna tesknil , w jednym momencie dziwnie mi sie zrobilo bo spytal co sie u mnie dzialo jak nie mielismy kontaktu , i mi sie wtedy przypomnial maz to jak bylo nasze plany dotyczace dziecka itd i mi sie dziwnie zrobilo jakis taki zal poczulam do meza znowu , marynarzowi powiedzialam tylko ze nic sie nie dzialo ze wszystko bez zmian nie moze znac prawdy choc jest mi z tym zle , pozniej juz zapomnialam o mezu calkowicie , tak sobie patrzylam na marynarza i mialam w glowie tylko jedno - chce go jestem zakochana i tak mi dobrze jak on jest naprawde tego sie nie da opisac jak on jest obok to wszystko jest takie normalne jest tak milo spokojnie on taki kochany , w nocy przysnil mi sie maz kurwa normalnie jakby mi nie dawal spokoju nawet we snie , jak sie obudzilam to bylam troche w szoku no akurat w taki dzien musial mi sie przysnic , ale wtedy jeszcze bardziej jakos sie tak utwierdzilam ze nie chce juz meza nie poczulam tesknoty za nim nic tylko zlosc , i wiem jedno chce jak najszybciej sie rozwiesc i zamknac ten rozdzial mojego zycia na zawsze ale sie rozpisalam :) co u Was kochane ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×