Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Uciekam dziewczynki spać bo już dostaje ochrzan że się nie kładę obok swojego królewicza tylko tu siedzę :) Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitty nie rob tego wiecej naprawde , zawalcz o siebie , bo moze byc jeszcze gorzej kochana , mysle ze sama sobie nie poradzisz niestety ehhh , masz jakas bliska ale taka naprawde bliska osobe ? kogos z rodziny przyjaciolke itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi Z romeo to bylo tak poznalismy sie na poczatku studiow na 1-2 roku i sie spotykalismy bo od poczatku cos mega zaiskrzylo on pisal mi to,ze mu sie podobam,ze marzy o mnie,mysli itd..ale chcial miec zasady i ja tez wiedzialam od poczatku ze ma zone wiec chcialam je miec i ustalilismy ze tylko przyjaciele,ale to nam sie udalo do 3 roku studiow .. potem na 3 roku wyszlo juz to ze on sie zakochal ja tez juz tego nie ukrywalam prawie wprost to wiedzial choc nigdy mu nie powiedzialam,ze kocham Cie..ale dawalam do zrozumienia,,,ze mysle tesknie...i kochana on caly czas dazyl do intymnych sytuacji..potem bylo mi strasznie zle..wiedzailam,ze kocha zone ze nic z tego nie bedzie...bylo duzo przytulania ,troche pocalunkow...raz prawie..ale nie doszlo do tego..zostal niedosyt..zaczely sie zale..no i na 4 i 5 roku studiow bylo mi baaardzo ciezko i do konca studiow sie widywalismy. Cierpialam zajebiscie,on mi mowil,ze mu zalezy ale ze wiem jak jest itp..ale sam sie tez zakochal..tyle ze mial zasady.. powiedzialam sobie NIGDY wiecej zadne przyjaznie..mesko damskie pierdole takie cos..kochalam go mocno. Stracilam 5 lat cale studia kurwa nie umialam sie skupic na egzaminach na niczym..tylko on i on,cierpilam w swieta i inne wolne dni kiedy nie widzielismy sie...studia sie skonczyly i spotkania tez bo on nie mieszka w moim miescie..wciaz w sercu cos czuje do niego ale juz nie to samo..wiedzial,ze zonki nie zostawi po co to bylo? widac tez cos poczul i to bylo silniejsze...ech. Wiec Amora bym wybrala choc go nie znam zobacz co to kurwa jest:) milosc od 1 zejrzenia hahaha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko :( niezle sie wycierpialas :* ale kurde no zobacz chcialabys takiego faceta ? moglas byc na miejscu jego zony ... moim zdaniem dobrze sie stalo choc to trudne bo wiesz no tu zona z drugiej strony Ty no to kochal was dwie kurde? moze to taki typ co nie umie byc wierny ? pewnie wtedy inaczej myslalas a teraz widzisz lepiej to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DObranoc Annnn:* Kityy ale widzisz masz obawy podejrzenia..ciezko Ci zaufac jakos tak normalnie stworzyc zwiazek...no dzieki Bogu,ze ostatnie okaleczenie bylo 23 mies czyli dwa lata temu :) super ale kochana poza tym bylo by Ci latwiej szybciej na pewno bys sie lepiej poczula...zrobisz jak uwazasz..ale ja naprawde bym poszla na TWoim miejscu:) Ja tez mam tendencje do samookaleczania ale w sensie psychicznym wlasnie wchodze podswiadomie w zwiazki z facetami gdzie wiem ze moze nic nie wyjsc z tego jak z romeo np po co szlam z nim sie spotykac...toz to samookaleczania w jakims sensie tez.. i jeszcze kiedys ten od Krety tez..wiec cos w tym jest,,no dziwne ze teraz amor wolny a ja chce go:) moze dlatego,ze widze ze cisza hahahaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie sie chyba nadajemy do leczenia ahahahahahahahaha grupowa terapia na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi on z zona byl 2 lata jak mnie poznal ...odrazu bylo bum od 1 wejrzenia tez jak teraz z amorem.. kochana jasne ze nie chciala bym takiego meza by z inna sie prowadzal..ale powiem Ci,ze widzialam ze sie maks bronil przed tym ja tez ale bylo silniejsze...no mowie..musial ja kochac bo jest uczuciowy a mnie poznal i sie zakochal potem kochal nas dwie...tam w zwiazku mu widac emocje opadly a ja nowa podjarka..nie wiem,ale teraz jak mysle o nim mam zal a nie powinnam..w sumie powinnam sama do siebie...chyba nikt nie zawinil takie sa uczucia..pojebane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z drugiej strony co ja sie dziwie przecie tez dwoch kocham :):):) oj bidaku jezu juz ten amadeo mi sie wydaje dobrym wyjscie dla Ciebie no ale wiem wiem nic na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy zryte berety:) grunt ze nie mocherowe;) hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kityy a na codzien pracujesz teraz? jest szansa ze odlozysz kase na endo itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musze zlozyc znowu ten pozew kurde ciezka sprawa , marynarz tez mnie o to pytal czy my sie w koncu rozwodzimy czy nie bo on pamietal ze we wrzesniu miala byc rozprawa powiedzialam ze sie namieszalo i nie chce o tym mowic ale ze tak ze sie rozwiedziemy , pewnie jak zloze troche czasu minie do rozprawy ale jak ja to przezyje nie wiem , uwierz mi ze jakbym teraz meza zobaczyla to albo bym zemdlala albo lzy by mi same ciekly nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze kochana mina 3 mies bo tyle pewnie od zlozenia i juz bedziesz tak zakochana w aniele ze moze jakos dasz rade..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam kurde no nie wiem naprawde , po tym wszystkim tych pprzejsciach itd ja go nadal kocham tak samo mocno , a jak go zobacze to wszystkie wspomnienia wroca itd kurde no ehhhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi ale wiesz jak ciezko Wam razem i jak on postapil ostatnio i co kochana...co Ci zostaje.. nawet sie nie odzywa..a jak sie odezwie co bys zrobila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to szkoda, bo znalazłam przypadkiem idealny filmik do tych tematów tutaj, tylko po angielsku jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci ze ja tylko sie modle zeby on sie do mnie nie odezwal boze naprawde niech juz milczy i nigdy nie odzywa to moze jakos dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam w glowie poukladane ze to koniec , tyle ze jakby on mnie prosil przepraszal itd bedzie mi strasznie bo ja nie chce by byl smutny czy nieszczesliwy nie chce go ranic dlatego niech mi juz da spokoj na zawsze tak jak teraz niech juz bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×