Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Emi moja myszka to dzungla jakas :D wiec gole gole ;) Ale maszynka wiec zaraz nastepnego dnia mam szczecine, bo tak to bym miala do polowy ud i wgl, ja taki trojkacik jak mjatki cale gole :D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEz mialam jak TY EMi taka bulke:) ale teraz se zmienie:) amadeo nie skomentowal wiec nie wiem czy lubil tak czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amadeo za 1 razem co sie rozebral ale nic nie bylo mial jaja ogolone a teraz zarosniete:) lepiej jak ma zarosniete :) a aniol?? Poli tez mam jungle jak sie nie ogole tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam czarne jak swieta ziemia;) no moze zle porownanie ale ciemne:):):) taka szczecina wiec usuwam .. najgorsze ze po zylecie sa ostre takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha w tym temacie czy lepiej z wlosami czy nie, to jasie nie wypowiem...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taka szczecina jest wkurzajaca a pomiedzy udami jak ja chodze to mnie szlak trafia bo majtki obcieraja zawsze dzien po goleniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa ogolisz i koli bo odrastaja czasem sie robia krostki a potem jak odrosna juz trza usuwac i tak wkolko...:) masakra ostatnio po wosku mialam chyba 3 tyg spokoj ale widze ze w bikini juz niektore wrosly dziady. Walic to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ta szczecina wkurza strasznie, mam podraznienia i wgl..a najgorzej jest pomiedzy udami, bo gacie mnie obcieraja jak chodze...zawsze dzien po goleniu...katorga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczynki zajebiscie mi sie z Wami gada ale pomalutku ide spac bo siedziec nie moge tyle a siedze chyba w fotelu tu z wami juz ze 3 godziny:) pomalu uciekam zyczac Wam dobrej nocki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha dziewczyny tak se pomyslalam my gorsze niz chlopy gadamy albo o rurkach meskich albo goleniu mychy albo jak chlopa zdobyc ahahahahahaha a niby kobitki to takie niewinne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups dwa takie same posty...pokazalo mi ze blad i napisalam jeszcze raz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi:) kobitki sie najlepiej zrozumieja:) i dobrze przynajmniej sie posmialysmy nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam to samo pisac tylko mi az szkoda od Was bylo isc :) dobranoc kochane niech nam sie jakie przystojniaki przysnia :D buuuuuzki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah ale my jestesmy niewinne Emi...no a jak ty myslalas :D Ja tez bede szla bo jutro do pracy i wstawac szybko musze...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooooo super bylo :):):) marynarz napisal ze bedzie za ok 1 h wiec tez sie juz zbieram kochane myche trza myc przed spotkaniem ahahahahaha boze daj mi rozum naprawde :) dobranoc :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nieraz Poli wysle a potem zmieniam bo nie pamietam i wysle dwa haha:) SPijcie slodko Poli niech Ci sie przysni ksiaze z Liceum :) jakis wymarzony a moze kelner poki co?:) a Emi:) Aniolek tym razem niech sie sni jak ma go nie byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki to przystojniaki maja nam sie sni..hmm emi aniol, luisie amor, a mnie jakies ciacho! ;) dobranoc kolorowych:*:*:* do juterka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOw jednak bedzie aniolek:):):) no to szoruj myche :) hahaha baw sie dobrze kochana :) no szkoda ze okres masz ale i tak bedzie milo:* pozdrow od nas aniola hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo i znowu z zaskoczenia Emi! no to lec sie tam szykuj i doprwac sie TAM do porzadku ;) hahahah dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha EMi i tam sie wypnij przed niem haha niech Ci co tam upadnie;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz POli a my zarosniete grzecznie do lozeczka hahahhaaaaa:* papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać lenie ;) ja przy kawce doczytuje to co pisałyście beze mnie . jestem na stronie 214. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz od 5.30 na nogach! ;) Ale jestem wkurzaona bo o 9.30 skonczylismy i juz pracy nie bylo i musialam isc do domu...bezsensu takie cos..:( OKi Ann doczytuj i sie smiej ;) A co tam u ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki :) co u Was? :) u mnie tragedia widzialam sie z mezem niedlugo opisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×