Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

a on na pewno zapamietal jak sie nazywasz? a dlugo gadaliscie ? ta stoj rob maslane oczy i sie usmiechaj metoda na blondynke ahahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi a jak nie bedzie tak jak piszesz to pojade do Toskanii i Cie przeloze przez kolano i dam lanie w gola owlosiona dupke:):):) hahahaaaaaaaaaaa ale kochana jak tak bedzie czuj sie zaproszona na moj slub i TY POli:) ale glupia jestem jeszcze go nie znam a juz o slubie pierdole;) POli Wiem,ze to boli sama mysl ze z inna pisze..dlatego miej honor kochana miej honor niech se nie mysli..ot co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli myslisz o nim tera to normalne ale jak poznasz nowego to D pojdzie w niepamiec dlatego miej Ty tam oczy otwarte kurde a ciocia nie ma tam jakichs sasiadow co syna maja czy jak ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso dobry pomysl na ta rozmowe, moze cos sie nawinie..wiesz tak na spontana..wez sie przyjrzyj czy obraczki nie ma ;) Sposob wedlug blondynki Emi? Czyzbys miala z tym do czynienia :D :) hahah aprzepraszam zartuje oczywiscie :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta ta :):):) L+ A= W N M :) EMi E + Aniol= WNM POLi TY kochana to cos czuje ze poznasz kogos w nowej szkole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra przyjezdzajcie wszystkie :):):) to normalne ze tak se wyobrazasz bo ja np sobie wyobrazam jak mnie aniol o reke prosi i nasz slub sobie wyobrazam i zycie razem ehhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi gadalismy 1 raz minute ale ponoc facetowi starczy kilka sek by zwrocic na kobiete uwage:) a za drugim sie przedstawil i moze z 5 min :) ale patrzyl mi tak gleboko w oczy z usmiechem:) i patrzyl i lazil i lazil w kolko jakby mial smrod w gaciach:) Dane moje lacznie z nr tel ma jego kolega haha jak by tylko chcial...ale nic nie robi On mnie powinien znalezc a nie ja jego.. i to juz mi sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no wlasnie sasiedzi sa tacy dziwni :D i nie ma..ale sa w okolicy ladni chlopacy i pracy jest nawet ladny kelner i wiecie co sobie pomyslalam? :) ale nie smiejcie sie ze mnie :) bo w zeszlym roku on tez byl-ten kelner, - i wtedy patrzal na mnie , no coz obojetnie i wgl i tak poniazajaco wrecz...a dzis jak przyszlam w normlanym ladnym ubraniu i jak mnie zobacyzl to tak inaczej na mnie patrzal, raz czy dwa, tak spojrzal na mnie...hmm mial mnie za kogos wiecej niz dziewczyny od sprzatania...a on ma chyba 18 lat...wiem glupie bo moglam sobie to wymyslec, ale tak poczulam i milo mi z tym bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli a zebys wiedziala hahahahahaha bo juz pare ososb mi mowilo ze ja takie oczy wielkie robie i usmiech rozanielony i ciezko odmowic ahahahahahahaha :) ale to nie celowe bron boze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa a nie mozesz tego kolegi o niego podpytac czy kogos ma itd ???? poliiiiiiiiiiiiii to dawaj na tego kelnera szturm !!!!! nie zartuje jak Ci sie podoba to sie postaraj ladnie sie ubierz usmiechaj sie delikatnie a co probuj !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi masz to cos:) Poli Kuzwa a to holender? moze jego wyszczapisz?:) wez Ty sie za niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahha Luiso, ja tez wiele rzeczy sobie wyobrazam :D OK czuje sie zaproszona na wesele hmm mam juz kupowac sukienke? :) Oj no Luiso, ewidentnie zawrocilas mu w glowie i on rownie dobrze mogly pomyslec ze jestes zajeta..tak jak ty w tym momencie o nim myslisz, wiec nastepnym razem pogadajcie troche ;) A jak rozmowa bedzie sie w miare kleic to zapytaj sie czy nie poszedl z toba na kawe bo masz jeszcze troche czasu do autobusu ;) Nom moze poznam kogos wartego uwagi..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi babo nawet mowy nie ma..toz on mu powtorzy widzialam jak ksuktaja i sie smieja to koledzy:) kobzito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my to nawet jak ladne to ten hirs cholerny nas wpedza w kompleksy :( mnie nawet jak chlop zaczepia czy powie komplement to ja w to nie wierze i zaraz mysle - ta ciekawe co bys mowil jakbys mnie widzial niewydepilowana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli ta ta na kawe .. no co Ty...juz wiem upije sie troche na odwage co wy na to? ale na kawe go nie poprosze o nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa kurde no a moze on tez teraz tak mysli o Tobie jak Ty o nim przeciez tego nie wiemy :) poli szturmuj tego kelnera ja Ci mowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie Emi, jak tak samo mysle..:( hirs doluje porzadnie... Emi, ja tam usmiechac sie do niego moge jak go ewentualnie zobacze, ale jak juz to w pracy a ja wtedy nie wygladam jak gwiazda filmowa :D wiec chyba pozostaje gapienie sie...bo nawet sie z nim nie dogadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to jest straszne bo co by nie bylo my i tak sie czujemy gorsze ehhh walnij drinka idz napita i powiedz wprost co czujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli juz wiem idz tam i zamow cos on Cie obsluzy i dasz mu w papierku nr tel hahaha jak w filmie:) ale..POli wroci i co..nie moze lepiej w nowym liceum Poli pozna kogos? juz masz liceum Poli udalo sie dostac w dobre miejsce?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli aleeee wazne ze Cie widzial jak na codzien wygladasz :) gap sie krec przed nim dupka i bedzie git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa wpadne nawalona i sie przedstawie z jak najlepszej strony:) o matko i corko:) ale piwko to se strzele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, lepiej nie pij, bo zle wrazenie zrobisz...A jeszcze cos wyczuja..ale moze tam pol piwka czy malego drinka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze udac obojetna i nic nie mowic o wiadomosci ...moze wtedy tylko sie usmiechac nosz kurwa sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ja to glupieje jak sie napije ahahahahahahaha np jak bylam na dyskotece czy w pubie i sie upilam to niewazne czy kogo mialam czy nie zaraz mi sie wlaczalo ze trza jakiego faceta wyszczapic ahahahahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa ale moze on nie wie czy ma u Ciebie szanse ze Ci sie podoba itd nie zaszkodzi go troche zachecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhym dostalam sie do liceum nawet ok, na profil bio-chem gdzie mam w klasie tylko 8 chlopakow :D Hahah nie ma bata! nie bede u niego zamawiac :D poprostu bedzie jak ma byc, ale jak bedzie okazja to wskocze w ladne ciuszki sie pokrece tam troche ;) Ale tez mysl ze w liceum bedzie ok, ze moze zaczne zyc jakos lepiej i wgl...ze poznam kogos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje moze nie wie wiec juz ja go zachece. Zaloze jaka ladna sukienke z dekoltem itd jak to nie pomoze i glupie usmieszki to juz nic nie pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj rozne rzeczy kochana wstyd naprawde ta tancowalam tez ale wiecie nie wiem z czego to wynika bo to nie konczylo sie w lozku itd bron boze tylko jakos tak mam ze wrazen mi trza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×