Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

no dobry dobry najlepszy , szkoda tylko ze wczesniej nie czulam do niego tego co teraz , ale moze tak mialo wlasnie byc zebym to zrozumiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha.. z aniolem piekna historia:) cudna:) i on taki dobry. i co bedzie dzis? niedlugo sie pewnie szykujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli czuje ze cos jednak Ci sie zmiesci :D ahahahahahaha i luisa zjadla chalwe wow super tylko ja gloduje tera ehhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mialas szczescie ze go spotkalas Emi i caly czas uwazam ze sytuacja jak z bajki ;) No wlasnie zmienmy temat bo sie ponuro robilo..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niesamowita historia kurde jak pomysle ze ja bym go nie poznala az mnie serce sciska ze strachu no wlasnie napisal ze jeszcze jest na statku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi mow co chcesz przesle ci to mentalnie! :D hahahahah poczekaj jeszcze troche a noz sie skusze na jogurcik :D czy cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi a jak wyglada? wysoki szczuply czarne wlosy oczy ciemne? :) szkoda pewnie nie przyjedzie dzis..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahaha dzieki :D a z czym byly nalesniki ? bo jak slodkie to teraz pewnie masz ochote na slone ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak szczuply chodzi na silke wiec wyrzezbiony ale nie jest jakos przypakowany czy co , duzo wyzszy ode mnie , taki sniady jak to wloch krotkie czarne wlosy czarne oczy , pamietasz ? on do rickiego martina podobny z twarzy i postury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Luiso przeciez Emi wyslala kiedys zdj kogos tam slawnego ktory przypomina jej aniola ;) Hahah nom nalesniki mialam z twarogiem albo jak kto chcial z czekolada :D Wiec narazie mnie muli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahaha :D ale zeby nie bylo ze ideal on ma wady tez np jak jest glodny to marudzi i jest zly , jest pracoholikiem , a jak np mamy rozne zdania na jakis temat to on nie umie dyskutowac tylko mowi - ok i milknie a ja sie wsciekam i gadam do siebie , itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli nakae grzybki i siedza grzecznie achachaaaaaaaa:) Emi Ricky Martin a moze Ryczy Marcin;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaaaaaaaaaaaaaaaa to ja chce takiego faceta co ja bym rzadzila a on grzecznie by sluchal:) POli mialo byc nakarmila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli to tera bys mogla zjesc sledzia albo kawal miecha hahahahahaha :D a D sie odzywal kochana? luisa Twoj pociag do amora nadal taki silny czy zes emocje troche uspokoila?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ta on wcale nie taki ugodowy :) on ma swoj charakterek tyle ze jest spokojny i sie nie wykloca jak ja , on jest bardzo zdecydowany i wie czego chce wiec ja sie burze i gadam a on tylko siedzi i se mysli hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle dzis o amadeo bo biedny mi powiedzial ze mysli o tym co mu powiedzialam..' ale pociag taaaaaaaaak caly czas do amoora caly czas tak bym byla szczesliwa gdyby on przejal paleczke a nie tylko ja musze aranzowac itd.. kurcze ja mam honor jak on nic nie zrobi juz po tym razie to ja sobie odpuszczam.. wlasnie Poli jak z D? pisze cos na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahha wez Luiso lepiej nic nie mow :D Ja sie drapie jak opentana :D Nie zapomnij ze on sie odezwie pierwszy, teraz jest zaabsorbowany nowa dziewczyna wiec ma mnie w dupie, a ja narazie do niego nie pisalam...moze napisze pozniej..nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi i wlasnie my takie nerwuski powinysmy miec spokojnych panow jak twoj aniol:) , ma swe zdanie ale nie jest paranoikiem ze musi byc jak on chce i jego racja na wierzchu;) super ze taki jest. Ja tez takiego poprosze..a amadeo swoje zawsze by chcial decydowac co mnie wkurzalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta jego paleczke to Ty niedlugo przejmiesz :D ahahaha bedzie dobrze widzisz wazne ze on Toba zainteresowany i Cie pozeral :) tera bedzie z gorki !!!!no amadeo bidak ale mowisz ze on sie szybko umie pocieszyc to moze da sobie jakos rade?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli zrob test jak wrocisz serio to moze byc grzybica, tzreba spr koniecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym nie chciala zeby facet sie ze mna nie klocil, bo by mnie to wkurzalo, ale tez gdyby nie chcial isc ewentualnie na kompromis czy cos i gdyby uwazal ze ma ciagle racje to bym zwariowala..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem bo amadeo baran jak ja to go rozumiem ;) no tak jest lepiej jak ososby sa rozne bo inaczej to spiecia ciagle a tak aniol np jak na mnie zly ze o cos mi chodzi to milczy a potem tylko pyta czy mi juz glupoty przeszly i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli nie pisz do D...niech sam napisze.. naprawde kotus nie chce by on se myslal ze lecisz na niego a sam se gadal z jakas larwa Emi mam nadzieje ze przejme PALE a on paleczke achachaaaaaaaaaaa:) amadeo mam nadzieje,ze sobie da rade,ale sie zakochal wiec nie wiem jak to zrobi pewnie se znajdzie kogo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli kochana lepiej spokojnego chlopa miec badz pewna ehhh ciekawe kiedy Ty sie zakochasz :)wez no wyszczap tam kogo no ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie tego calego D to mozna tylko kopnac w Dupe :D wiem wiem poli przykro no ale co gnojek i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie aniol do Ciebie pasuje jak ulal:):) ja tylko spytam amora czy dostal wiadomosc..poza tym powiem zaluj cos zartem wiecie..a potem nie wiem co...niech on dziala ja bede sie glupio usmiechac i tyle:) a co dalej to ja nie wiem..dupek taki niby uwodziciel a nie znalazl mnie wiec sie boje ze ma kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh Luiso wez przejmij inicjatywe i walnij prosto z mostu ze jestes zakochan po uszy :D A no wiem, ze pisac do niego nie powinnam ale no coz zobaczymy..sama dlugo nie wytrzymuje bo hmm nie wiem... ale tez to ze gada z inna i ah..ja nawet wyobrazam sobie jak on do niej pisze..jak do mnie..a powiem wam ze slodzilismy sobie niemalo... Emi gdyby wyszczapienie sobie kogos tu bylo takie proste...ahh...nom zakocham sie, ale chyba jeszcze nie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Emi dobre! :) Na drzewie sie to jakims wyryje ;) I wielkie serducho!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×