Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

mi też nie chciało wysłać , a później 2-3 razy to samo. żadnej burzy u mnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahahahaha Rudi mamy to samo z netem jak mnie to wkurwia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serwery kafe są chyba przeciążone bo inne strony mi ładnie hulają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem wchodzę na stronę głowną i wchodzę w jakieś wątki które mnie zaciekawią , ale się nie udzielam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie , takiego poziomu nawet w przedszkolu nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci całe dnie nie wychodzą z domów , nudzi się im to wariuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiedzialam ze jest jakas str glowna itd:) ja sie udzielam tylko z Wami tu i to mi w zupelnosci wystarcza:) dobrej nocy kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mi zwialyscie..ahh bylam u tesciow i nawet nie zdazylam wam nic napisac ze ide..ups..to do juterka dziewczyny, bede po poludniu bo jutro do pracy, wiec ide spaciu :* Ann, wez gadowi schowaj krem/pianke do golenia, maszynke, perfum czy cos i zobacyzmy czy bedzie skakal z radosci haha ;) No i do was burza przyszla..ah ja ja wczoraj mialam, wiec moge wam poode przewidywac, bo to co jest tu, to za 2-3 dni jest w PL haha ;) Buziaki dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ;) :* No nie wierze ze tu tak cicho ;) Ja jestem padnieta, tu sa takie upaly i cala spocona z pracy i jeszcze wrcxalam rowerem do domu 5,5 km..masakra... Wiesz co Luiso? Snilas mi sie dzisiaj haha ;) A co do groupona to na czesc maila mi odpisali a na czesc nie...i dowiedzialam sie tylko tyle, ze nie moge wziac dwoch zabiegow na wasik a trzech na linie biala.. A chcialam jeszcze sie dowiedziec, czy test na laser jest i kiedy sie umowic na wizyte. A i czy musze doplacic gdybym poprosila o np troszke depilacji nad pepkiem i wgl... Chyba odpisza, ale nie wiem... Hmm a tu cos dla poprawienia humorku haha od Luisy : ;) http://e-fotek.pl/images/02794245674306413027.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey:) Poli wspolczuje 5,5 km o szook:) No i super ze wkleilas tego kota hahahaaaaaaaaaa:):):) to fotka dla RUDI glownie ahaha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho cicho:) widzialas fote:) co Poli wkleila:) znalalzlam ja ale nie umialam wkleic i Polinka wkleila:) to fota dla Rudi hahahahhaha;) Kochana jak tam u Ciebie? jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WLasnie wrocilam ze sklepu i tam sliczny Jurand! Boze, mowilam ze Kris jest sliczny i wgl bo jest ale Jurand matko jedyna on jezuu...zburaczylam sie a on mi oczo puscil ahh boze to znowu odzylo ahh...musze nauczyc sie holenderskiego na nastepny rok by sie choc troche dogadac...ahh ;) Ale kurde jak on sie usmiechnal i na chwile patrzelismy sobie w oczy tak przechwycilismy sie, to ah..juz do konca dnia nic mi humoru nie popsuje chocbym nie wiem co, ahh matko jak sobie o nim pomysle to mam zaciesz jak nie wiem ;) Ta fota jest przesmieszna, sie usmialam jak ja zobaczylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli szkoda ze ten Jurand TWoj nie jest z pl:) ale domyslam sie ile to radosci juz na caly dzien:) Jak Ci sie snilam:)??? Emi u mnie w miare ok. Dalej sie objadam czym tylko i slucham muzyki albo ogladam tv albo laze z pieskiem;) a dzis nawet nogi zdepilwoalam a jutro elektro:) nie bylam juz ponad miesiac i broda ok ale cos tam trza usunac juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak ja bym chciala zeby on po polsku gadal czy cos ahh marzenia..;) No snilas mi sie haha ;) uciekalam przed kims a ty bylas po moje stronie haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no wlasnie, uciekalam przed wamprem(tak wiem dziwne, ale dosc duzo takich rzeczy czytam;) ) i nagle sie znalazlam w twoim domu i sie tam schowalam przed nim, ahh dziwne to bylo hahah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko , nie mam sił ;) Poli niezly pomysl, schowam mu jakieś kosmetyki po goleniu i sie skonczy dzien dziecka, a dzisisiaj dostałam sms od szefowej ze pracy nie ma i znów spanko do 11;) mężuś zrobił karczek w piekarniku, piekł go w takim rękawie foliowym . mmm. pyha wyszedł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×