Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

pusia kochana sorki :* widzisz nie moglismy sie nagadac i nie tylko :) on nawet nie pojechal do pracy zadzwonil ze nie bedzie bo cos tam wymyslil i zostaje wiec wpadlam na minutke jutro napisze sciskam cie :):*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) :* Emi, czyli jednak maz..czemu nie od razu!! haha;) Z Luisa mowilysmy ci ze maz ahh ale no coz ciesze sie bardzo! :) I zostal na noc, widac brakowalo ci go, i nawet ideal aniol ci tego nie da...:) Mam nadzieje ze juz tym razem, obejdzie sie bez wiekszych komplikacji w waszym zwiazku:) I tak jak Luisa apisala, lepiej jest porozmawiac, niz trzaskac drzwiami, pakowac sie i wychodzic:) Nie popelnij tego bledu znowu:) A no i jest jeszcze jeden plus, znowu jestes przy kasie hah:) A czemu za miesiac do niego wracasz? Hmm..aniolowi pewnie to sie nie spodoba ale tak jak mowisz chyba ciepriec nie bedzie:) calusy kochana! :*:*:**:* Luiso, amadeo to cham, debil, dupek, kretyn i zwyzywaj go sobie jeszcze jak chcesz, nie wart tego co sie teraz dzieje...wiem ze fajnie sie mowi, bo ja tez jak glupia czekalam na wiadomosc od D..tylko ze u mnie to sytuacja byla wrecz komiczna i patrz, pol roku musialam sie z uzerac..odpisze czy nie odpisze... Najwyrazniej nie chce miec z toba kontaktu, skoro nie odpisuje a ty nie smutaj swojej slicznej i kopchanej glowki...amadeo nie jest tego wart...wiem ze boli ze nagle cie olal, bo jednak byl dla ciebie wazny... Ahh szkoda zdrowia na facetow, bo ich nigdy nie zrozumiemy, a mowia ze to kobiet nie da sie zrozumiec..;) Sciskam mocno i glowka do gory! :*:*:*:**:* A co do dietki, to Luiso, zacznij od dzis, haha zalozmy ze wczorajszego dnia nie bylo..chwila slabosci, kazdy moze taka miec :) hah:* Hmm a ja sie objadam jak glupia, slodkosciami..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusia mysle ze bedzie juz dobrze, tzn mam taka wielka nadzieje , probuje go zrozumiec a wczesniej tego nie robilam , zobaczymy kochana , co ma byc to bedzie :) poli no wlasnie tak sobie postanowilam ze chocby nie wiem co nie bede sie juz pakowac i wynosic tylko przeczekam i pogadam no wlasnie u nas ten problem ze nie mamy do siebie dystansu on sie zabluszcza na mnie ja na niego to jest zle ale inaczej chyba nie umiemy zwierzaki sie ucieszyly jak go zobaczyly bardzo , w ogole wyobrazcie sobie ze on jest tak o mnie zazdrosny ze jak ja dlugo bawie sie ze zwierzakami miziam je itd to on jest zazdrosny bo chce by to nim sie zajmowac:D jestem dzis wykonczona ale szczesliwa :) poli o D to juz chyba nie myslisz co? pusia amadeo nadal milczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloo;) Poli:) DZieki dzieki dzieki:*:*:* masz racje szkdoa czasu na oczekiwanie czy odpisze czy nie juz mi to zwisa...w koncu to ja to skonczylam ale jakies uczucia sentymenty i wspomnienia mam stad czekalam na to ..ale mimo ze wiedzialam,ze z nim nie bede chcialam chociaz po tym co nas laczylo nie calkiem dawno..wiedziec co u niego itd,widac na to nie zasluzylam;) moze ma takie podejscie ze jak nie jestem z nim to juz zero kontaktu. OLAC to. Dalej cisza;) Kochana a jak Tobie weekend mija ?;) jak w sklepie dzis bylas? Jurand jest tam wciaz?:) mowisz ze sie objadasz slodkosciami wszystko bym oddala by do ciebie dolaczyc;) masz racje zaczynam jeszcze raz moze dzis bedzie latwiej..kupilam suszeone morele w razie bede maila atak chcicy to je zjem:) choc tez nie powinnam bo cukier maja ale coz:)A TY jak dzis spedzasz czas?:) Emi Bardzo madrze prawisz;) chcac z kims byc to trzeba go zrozumiec,myslec co czuje itd itd inaczej bez tej empatii nie uda sie stworzyc zwiazku,,kochana oboje sie kochacie:) to podstawa czegokowliek,a charakterki poskromicie tez oboje i bedzie dobrze:) widzisz znowu jestes szczesliwa:) ciesze sie mam nadzieje,ze bedzie juz ok i nawet jak sie pojawia niesnaski czy problemy to przerobicie je na biezaco i nie bedzie juz akci ucieczek itp:) :* wlsnie czemu az za mies?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, ja o D?! Prosze cie! Mam go w dupie i serdecznie dosc,po co mam sie przejmowac nim skoro zero inicjatywy z jego strony? Nie wart mojej uwagi i strasznie sie ciesze ze w koncu to do mnie dotarlo;) WOLNOSC! NIECH ZYJE WOLNOSC, WOLNOSC I SWOBODA! -czy jakos tak haha;) Luiso, suszone morele, chyba maja mniej cukru niz slodycze wiec w razie co siegnij po nie:) W razie slabosci zapraszam do mnie, cos dobrego sie znajdzie haha ;) Jak widac amadeo ma taki sposob bycia, nic nie poradzisz..niestety.. A ja sie lenie na calego i przezywam ze bede musiala isc jutro do pracy! I potem w srode, czwartek, piatek i niedziele..ahh zyc nie umierac ;) haha Hmm dzis w sklpeie mnie nie bylo, ciocia jak wroci z pracy kupi cos,wiec nie mam po co isc...ale i tak tam zawitam, musze ;) Boze mam taki zasiesz jak pomysle o Jurandzie haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja1
hej dziewczyny...znalazłam na tamtym forum taki galerie..wy też tak macie takie ręce???http://szokblog.pl/Ow%C5%82osione-r%C4%99ce-u-kobiet/komentarze-blogu/13689

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli Uu to masz tylkod wa dni wolne w nast tyg..ale dobrze slonko bo zarobisz wiecej:) TAk NIECH zyje wolnosc wolnosc i swoboda niech zyje jurand,kriss ,k..i Polinda mloda;) hahaha No poki co trzymm diete ale trzesie mnie juz jak zawsze popoludniu i pod wieczor do 15 jest ok..a potem masakra narazie zzarlam moreli kilka wiec ok i orzechy ale to nie to co chalwa:) jakaja ja nie mam takich przedramion:) mysle ze zadna z nas tu takich nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhahaha dokladnie tak Luiso! ;) ahahha Kurde ze przez te slodycze czlowiek normalnie fuknkcjonowac nie moze...ahh.. Jakja, mialam podobne wlosy na rekach, dlatego zaczelam golic, a teraz mam kolcztke ahah ale z dwojga zlego na te chwile wole kolczatke bo przynajmniej z daleka jej nie widac a poki co nikt mnie po rekach nie smyra :D hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POlinka nie wolisz usunac z przedramion depilatorem elketrycznym odrosly by duzo slabsze i rzadsze i nie kolily by:) ja tak robie depilatorem ele lub woskiem cieplym i jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Luiso, ze pare razy tak pobierznie przejechalam depilatorem po ramionach i przedramionach, ale jednak nie chcialam tego robic, bo wbrew pozorom wydaje mi sie ze zrobily sie twardsze i odpuscilam a powinnam przynajmniej te przedramiona bo to komicznie wyglada jak tak rece i ciut ponad lokiec jest wydepilowane a dalej wlosy, przezedzona ale daje wlosy...chyba se laserem strzele haha ;) Wgl, ciesze sie tak na ten groupon bo tak mnie teraz boli brzuch jak depiluje ze masakra jakas, za dlugo zwlekalam z depilacja a caly czas jechalam tak jakby maszynka..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co TY .. ja tez mialam sporo wloskow na przedramionach i tak do polowy ramion i usuwam od lat wlasnie depilatorem elektrycznym i te na ramionach odrosly cienkie malo widoczne a na przedramionach tez rzadsze i slabsze to teraz usuwam tylko przedramiona a z ramion prawie nie musze..moze jak bys systematycznie to robila..sprobuj :) mowie Ci,ze gorsze Ci nie odrosna niz po zyletce:) i nie beda tak kuly przy odrastaniu. Albo wosk na cieplo,,luuub w plastrach ze sklepu tez nimi robilam bolalo ale raz dwa zerwalam i lapki gladkie 3 tyg a potem cienkie odrastaja:) po zylecie twarde i marne odrsatja;) co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh no pewnie bede musiala sie za siebie zabrac z ta depilacja..bo w poprzedniej szkole klasa widziala to i owo, a teraz taka zapuszczona nie chce sie im pokazac choc super wydepilowana nigdy nie bede i nie moge tez ich przyzwyczajac do mnie gladkiej...ahh..no musze. A z jakiej firmy kupowalas plastry bo ja kupilam jakies Joanna Sensual i nic mi z nog i bikini nie wyrwalo ani jednegi wlosa, taki dupny i slaby wosk byl! A ja sobie leniuchuje, troszke bardziej mnie glowa zaczyna swedziec...A tak poza tym to nudze sie...:) A ty jak tam? Jak psiaczek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowisz joanny..hmm no nie uzywalam ale moze slabe ale kotus ja myslalam bys te plastry przykleila na wloski na przedramionach naciagnela skore i zerwala ale najlepiej jak te wloski by byly nie za dlugie..ja robie depilatorem i sa spoko a potem np woskiem w plastrach kupuje veet do nog a uzywam na przedramiona:) Ale najlepiej chyba tym dep elektrycznym tylko musiala bys powtarzac co dwa tyg np i bylo by spoko mowie Ci:) w miedzy czasie peelingi by nie wrastaly i gladkie masz lapki:) a w szkole jak zobacza Cie gladka to dobrze:) bedziesz miala motywacje by powtarzac depilacje jak teraz z wasikiem i bedzie git:) grunt bys Ty sie dobrze czula..teraz normalne ze i dziewczyny depiluja nawet pzredramiona jak maja ciemne..chyba dzikusow tam w tej szkole nie bedzie:) uu glowka swedzi;) za duzo slodyczy;););) musisz umyc znowu tym szamponem co Ci ostatnio pomogl:) kochana moj piesio juz byl z moja mama bo ja po tej elektro mam strupki i nie chce na slonce wystawiac,ale teraz widze,ze zaszlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak wroce to chyba zrobie tak jak mowisz...a moze u kosmetyczki? Bo i tak ide zaraz jak wroce na wasik bo juz powinnam no ale co zrobie, to pierwsze jak przyjade to bam! witaj moja kochana kosmetyczko i gol mi tego wasa hahah;) No bede musiala myc, ale dopiero jutro ;) a juz bylo dobrze..ahh...:) No sloneczko u cb zaszlo, a u mnie burza jest ;) ale co tam, siedze dalej, i tv gra i wgl, wiec tu totalny loozik :) Boze jak mi szybko wakacje mijaja..straszne ja za dwa tygodnie wracam, no jakas tragedia..:( A Luiso, bedziesz szukala pracy, czy jeszcze chcesz sie wykurowac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to kochana musisz do skutku:) az ten lupiezca minie:) no pewnie ze tak niech Ci kosmetyczka zrobi cieply wosk na przedramiona i ramiona i zobaczysz ze beda fajne odratac wtedy latwiej Ci je bedzie depilatorem chwycic bo nie beda takie twarde jak teraz po zylecie:) zrob tak nie bedziesz zalowac zobaczysz:) Kochana ja minimum 2-3 mies potrzebuje na przebudowe takanek. Pracuje na to codzien. Wizyte mam u K pod koniec sierpnia:) ale mowil,ze minimum 3 mies.. wiec mysle od listopada do pracy. WLasnie sie glowie gdzie ruszyc co i jak,,:) oo fajnie burza i net masz:) u mnie jak burza net znika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co nie chce Ci sie wracacza dwa tyg:)? pomysl,ze usciskasz swoja psinke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latam co chwila do kibla siusiu bo musze pic 3 litry wody i ciezko mi to idzie a szczac co chwila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah Luiso, ja jak pilam te 3 dni sama prawie wode bo w pracy cole to co chwila w kibelku bylam, to jest jakas tragedia ;) No zobacze czy zrobie u kosmetyczki, bo podejrzewam ze zaboli...:) Ohh no pod tym wzgledem ciesze sie ze wracam, ale bede musiala chodzic na korki z matmy, zaczna sie obowiazki i wgl, taki chaos zycia codziennego..od czego wlasnie odpoczywam :) Moment zleci ci czas do listopada i dobrze ze tylko tyle..a moze zacznij sie rozgladac tu i owdzie, bo to ciezko z praca to chociaz tak sie rozejrzyj i pouruchamiaj kontakty? :) No tu burza nie straszna netowi, ale ciut sie jej boje, a oni tu nic nie panikuja..ja tego nie rozumiem, przeciez jak walnie to wszystko pojdzie a wujek nic, twardo oglda tv i sie smieje jak widzi jak sie kurcze przy kazdym grzmocie haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAhhaa:) widac ich pieruny siarczyste nie dosiegaja hahahah:) No tak kochana ciesz sie czasem tam bo znowu sie zacznie nieszczesna matma i proza zycia:) wosk zaboli ale raz dwa trzy i juz:) Kochana to milego popoudnia ja zmykam moze pozniej wpadne :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ?:) cos Ci lezy na serduchu co chcialas pogadac o czyms?:) to jeszcze zostane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh no milo jest, pogadac z toba ;) A mi sie tu nudzi i nie mam do kogo geby otworzyc..:) Ale jak musisz isc, to idzkaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez milo:) :* wpadne potem siedze jakas slaba i mysle tylko o tym by isc po chalwe,to teraz moje najwieksze pragnienie jakas masakra. Jeszcze sie nakrecam piszac to. Jestem uzalezniona od slodyczy jakis koszmar;) Kochana kupilas sobie tam w Holandii jakies ciuszki na szmatach czy w sklepie? moze sobie pokupuj moze maja fajne bys miala do nowego liceum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh kupilam sobie ze dwie bluzeczki, i majtki hahah :)w sklepie ale z przeceny, a chyba na rynek jeszcze sie pojedzie to cos moze kupie, ogolnie duzo rzeczy bym chciala ale kurde oszczedzam na laser i na ksiazki, bo zrobilam sobie liste tych ktore musze kupic hah ;) ale zawsze wyjezdzalam stad z nowa szafa :) Kochana nie mysl o ch,..! Pomysl o pysznej rybce czy cos, jogurcie naturalnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:) ja chce chalweee;):):):) Obkup sie troche... no wlasnie laser ksiazki i juz kasy nie ma..szkoda szkoda ze juz niedlugo wracasz..ale super ze masz mozliwosc wogole sobie zarobic i zmienic otoczenie:) tylko kafe Cie przesladuje nawet na wakacjach;) no i super ze ten pobyt pomijajac niektore drobiazgi;) pomogl Ci zdystansowac sie do relacji z panem D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhahah kochana, za miesiac jak sie skonczy kuracja czy cos, przesle ci tone chalwy! hahha;) No chce sie obkupic, ale musze policzyc ile kaski bede miec, by nie przesadzic o potem bankrutem bede...pewnie okolo 1000zl bede miec...z tego juz na laser pojdzie i pewnie zapisze sie na kolejne juz na moj koszt, ksiazki i wgl, to moze cos sobie jeszcze kupie? A no i musze jeszcze dlugi splacic ahh...masakra ;) jak czlowiek ma pieniadze to nie wie co ma z nimi zrobic..:) Tak to mi pomoglo, nie wiem w jaki sposob bo juz w pl przestalam grac i malo sie z nim kotaktowalam a jak tu przyjechalam, przeciez tez do niego pisalam i co? i cos sie zmienilo...ahh i dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super bo D nie wart tego TWojego zaangazowania..poznalas innych zmienilas otoczenia i to Ci pomoglo:) tak samo jak nowa szkola Ci pomoze zobaczysz:) To ja blagam o ta tone juz teraaaaz :) razem zjemy;) Hahah wlasnie polecialam do kibla myslalam ze sie zsikam a tam papieru nie ma:) musialam wracac sie po papier jeeeej jak ja tego nie lubie;) hahaha ide Polus z pieskiem bo mimo ze wyszedl z mama to chce jeszcze do ogrodk szalec:) wpadne potem calusy moja piekna:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×