Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

czesc dziewczynki:) no to do woli mozemy pisac co tylko chcemy :) constance pytalas jak u mnie z laserem - zrobilam drugi raz na twarz na razie nie widze zadnych efektow , nadal biore palme i wierzbownice , no i nadal nie stosuje telocapilu , poki co nic sie nie nasililo :) ktory mus kupilas ? bell czy essence? ja teraz mam rewelacyjny podklad kiedys juz o nim pisalam - dermacol , on jest uzywany w makijazu scenicznym , trzeba bardzo uwazac bo on jest mega kryjacy jak sie przesadzi jest efekt maski trzeba nakladac cieniutka warstwe , kupilam w Polsce w takiej malej drogerii za 21 zl piszcie kochane co u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKO:) heeeeey hip hip HURA HURA HURA ot co mamy nasze forum w koncu bez tabu:) jutro napisze co u mniee:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakja1
Emilka nareszcie:) jej mogę ci uściskac...bo ja cięgle o jednym i tym samym,że jak brałas pamle .i czy po palmie zauważyłaś efekty czy po wierzbownicy??? bo ja piłam nagietka ale wsystko poszło sie rypać włosy odrastają;/;/;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Ja używam podkładu revlon color stay, jest zdecydowanie moim ulubionym. Ma bardzo dobre krycie, dobrze matuje, i długo się utrzymuje. Chociaż jeżeli nie macie dużych problemów z cerą to lepiej wybierzcie lżejszy podkład, bo ten jest dosyć ciężki, ale za to dobrze kryje i przy tym twarz wygląda naturalnie, nie tworzy efektu maski :) Dzisiaj przyszedł mój podgrzewacz i woski :) ale z depilacją poczekam aż przyjdzie mi telocapil, bo tez już zamówiłam :) Cieszę się Emilko, że wróciłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, pewnie mnie stad pogonicie:) ale mam pytanie bo widze za na kosmetykach sie znacie. mam bardzo sucha cere i wszystkie kremy dodatkowo podkreslaja luszczace skorki :( macie jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlochata jadzia
piszcie .piszcie kudłatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweete:) wazne jaka przyczyna tych luszczacych skorek,jesli lojotokowe zapalenie skory to typowy krem,zeby sie nie luszczylo,lagodzacy stany zapalne jest PHARMACERIS:link masz: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17040 Alee jesli masz tylko sucha skore to wystarczy dobry krem nawilzajacy np VICHY aqalia thermale i pic duuzo wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweete poza tym jesli masz sucha skore czy luszczenie BARDZo czesto przyczyna sa niedobory witamin lub tez niedobor nienasyconych kwasow tluszczowych lub przewaga nasyconych nad nienasyconymi,wiec warto byc pic np dwie lyzki oleju lnianego dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Hej dziewczyny, czuję się jakbym weszła do nowego mieszkania, pachnie świeżością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdecznie polecam
okłady i masaż sóry głowy ejakulatem podhalańskiego owczarka trochę trudny do zdobycia ale dla chcącego nic trudnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luisa! Emilka! :) Jak fantastycznie znów być razem hehe ;) :D Ostatnio, jakoś zaniedbuje smarowanie telocapilem i zapominam brac wierzbe,ehh musze sie w sobie zebrac...:) A propo tego Lusio, co napisałaś na poprzednim forum,to aż mi tak cieplutko na serduchu się zrobiło! :) ;** Piszcie co tam u was, bo uświadomiłam sobie, że bardzo mi was brakowało i uzależniłam się od tego forum i was! ;) Buziaki ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie Chile, dobrze ujęłaś pachnie świeżością hehh :D Aż tak dziwnie, tam ponad 19 tys. wpisów i tu tak nagle, mam nadzieje, że szybko dogonimy hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chile:) wlassnie...swiezo zesko czy rześko:) i wogole bez jakichs mocherowych beretow:) Chociaz do starego forum mam sentyment bo tam poznalam Was:) fajnie ze troche przeszlo stamtad:) widze evelka:),jakajaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak POLI:) tesknilam:) i supcio ze jestes tu z nami:) KONSTANCJA jak sie jutro nie pojawi to wskocze jej znowu do lodowki jak za starych dobrych czasow;) tez sie od WAs uzaleznilam i jak mialam juz nie pisac na tamtym forum to myslalam o Was i kordzilo mnie by do Was napisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli a szczegolnie mnie zmartwilo jak pisalas,ze znalezli Ci te pecherzyki...podejrzenie pco..tak czy siak sie nie martw to tez da sie leczyc:* Uciekam juz dobrej nocy napisze Wam jutro co u mniee:) troche sie dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patwoszklosz
a co ma podklad do hirusytyzmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadzia a TY masz hirs zdiagnozowany jaki typ i przyczyna? nie leczysz sie nie depilujesz kolo pepka? wiesz..chdozi o to by ze soba sie czuc dobrze...a wtedy i maz bedzie szczesliwy jak zona bedzie:) ps fajny nick jadzka haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry wieczór wszystkim
:) Odbiegając nieco od tematu.. Macie już jakieś plany na sylwestra? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patwoszklosz a to,ze to forum bez tabu nie tylko o hirsie:) tu mozemy pisac o czym chcemy na kazdy temat ot co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwestra nie bedzie,nadawali w pogodzie koneic swiata na grudzien;) jakos ciezko mi stad isc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiczka niefajna
hej dziewczyny a co to jest ta wierzba ?? tzn w herbatce? i to na oslabienie wlosa?? ten telocapil to do czego? ja mam tez owlosienie ale nie mam podwyzszonego testosterony i lekar zmi poweidizla ze coz musze sie z tym pogodzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Hihi teraz każda zawistna musi sobie ulżyć dopisując swoje trzy grosze, ale coż, uroki publicznego forum :) dobranoc dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela29
Hej dziewczynki!! Super, że jesteście!! :-) Myślę, że podkład ma jednak coś wspólnego z hirsutyzmem. Często po depilacji( twarzy) mamy podrażnienia, wrośnięte włoski lub te co jeszcze się nie przebiły przez skórę i trzeba to tuszować...właśnie dobrym podkładem.. :-D Ja też mam w normie testosteron ale wysoką wrażliwość skóry na DHT. I dlatego warto brać tabletki takie jak wierzbownica, które mogą przyjmować nawet małe dziewczynki http://www.osesek.pl/zdrowie-i-pielegnacja-dziecka/dzieciece-choroby/1058-nadmierne-owlosienie-u-dzieci.html Zaczęłam właśnie brać wierzbownicę, palme z olejem z pesek dyni i dzisiaj kupilam herbatke z nagietka. Popijam sobie również zieloną herbate, która zapomniana ma rownież podobne działanie, oraz mój ostropest, który w ostatnich badaniech amerykańskich naukowców również blokuje 5-alfa-reduktazę , a co najważniejsze regeneruje naszą wątrobę która musi przyjmować tyle obciążających ją tablet.. :-p Smaruję sobie podbródek żelem JG z myriceliną(telocapil) i widzę poprawę. Włosy sie przerzedziły. A w skład tego żelu wchodzi olejek geraniowy, który stymuluje wydzielanie estrogenów-dodatkowa korzyść. :-) A przyznam się, że dolewam do niego jeszcze telocapilu. Walczę jeszcze tylko z ta broda z z resztą już jest oki.. :-) A wyczytałam jeszcze, że kwas azelainowy hamuje 5-alfa-reduktazę oraz zmiejsza tworzenie sie keratyny-głownego budulca włosa.. :-) Jeśli chodzi o sucha skóre, to według kosmetyczek od najlepszego nawilżającego kremu lepszy jest tłusty. :-) A pani doktor chirurg-kosmetolog pouczyła mnie, że najdroższe kremy nie pomogą jeśli nie bedę dużo pić. A należy pić łykami żeby nerki od razu nie wypompowały wody!! I przy suchej skórze należy znowu cukru unikać. :-) Dobranoc!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, a ten dermacol mozna dostac w drogerii Natura? Mousse kupilam z bell i z essence! :-) ale jest tych firm o wiele wiecej, nawet nie wiedzialam.. Wczesniej nie interesowalam sie tym.. Co do laseru.. Na twarzy zrobilam tylko probke.. na bikini tez.. ponoc nie wypadaja od razu tylko po 10-14 dniach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ile wpisow :):):) i sa nowe kolezanki superrrrrrr :):):) dziewczynki ja wpadne wieczorkiem to napisze co i jak i odpowiem na pytania :) sciskam Was przeogromnie :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:) O i Ela jest:) ale fajnie..Dziewczyny mialam napisac co u mnie wiec pisze,,dwa dni temu zaliczylam kolejna elektro na brode,wszystko by bylo pieknie gdyby nie te male sladziki ktore bez podkladu widac:( poza tym jak odsawilam yasminelle to pogorszylo sie na ciele,wiecej wlosow na brzuchu,udach itd..na twarzy w sumie wasik sie zrobil mocniejszy..a wiec miesiac tylko mialam przerwe i wrocilam znow do yasminelle poza tym lykam jedna palme i wierzbe rano a wieczorem yasminelle. I to tak:( dzis mnie dopadl jakis dol,nawet sie nie ciesze z tego,ze mam randke na majowke zaplanowana bo ciagle mysle tylko o tym zeby tych wloskow meszku np na twarzy nie bylo widac..tym bardziej ze bede z 'kolega';) nocowac w 1 mieszkaniu a wiec mysle o tym,ze chyba makijazu na noc nie zmyje..mowie Wam dylematy Agaty w wieku 30 lat jakas masakra:( zamiast sie cieszyc itd ja mysle tylko o tych wlosach..dla niego ponoc jestem piekna tak mi mowi,ale co z tego jak ja sie czuje zupelnie odwrotnie:( sorki,ze wam pomarudzilam ale niestety tak sie dzis czuje jakos do dupy i mysle sobie,ze nigdy nie bede w zadnym zwiazku bo bym chyba sie zadreczyla,chciala byc idealna,albo przynajmniej gladka a z tym ciezko na codzien,co innego wystylizowac sie na randke a co innego codzien... :* milego dniaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym chyba w tym mieszkaniu gdzie bedziemy jakas zaslone powiesze na okno,zeby slonca tam za duzo nie zawitalo:) no i czy to normalne??!!!!!! a no wlasnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×