Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem pewna 29

STYCZEŃ 2013 - zapraszam wszystkie świeżutkie mamy :)

Polecane posty

Na pewno się tu zaroi od szczęśliwych mam które swój termin mają na styczeń 2013. Mnie wychodzi że T.P. będzie na przełomie grudnia i stycznia :) Nie byłam jeszcze u dr gin. ale jutro lecę na beta Hcg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jopka
Mnie też z obliczeń wychodzi przełom grudnia i stycznia. :) Ścisnę nogi i urodzę chociażby minutę po północy. :P Byłam dziś u ginekologa, ale kazał przyjść za 2 tygodnie na USG. :) Gratuluję wszystkim mamom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jopka
Oczywiście chodziło o minutę po północy stycznia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jopka
Tak, to moje pierwsze dzieciątko. Jeszcze nie do końca to do mnie dociera. Ale już coraz bardziej... Na początku byłam STRASZNIE przerażona. Ale teraz coraz więcej myślę, że wszystko będzie dobrze. I właśnie u mnie też pojawiło się myślenie, żeby tylko było zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuskabe
czesc dziewczyny, mnie tez termin wyjdzie grudzien styczen ale dokladnie to jeszcze nie wiem, na kalkulatorze na necie wyszla mi data poczatek grudnia, w co mi sie w ogole nie chce wierzyc, no ale moze sie myle, moze to jakies zludzenie :p na poczatku maja mam randke u ginekolozki i sie zobaczy jak to bedzie a ktory u was tydzien i jak sie czujecie? ja ostatni @ mialam koniec lutego poczatek marca, no niestety nie przypilnowalam ( nie zapisalam) i z glowy wylecialo :/ dostanie mi sie od ginekolozki mojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralinowa_
a jakie były wasze pierwsze objawy i kiedy się pojawiły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jopka
Mnie jest trudno określić pierwszy dzień @, bo 11 zaczełam plamic przez jakieś 5 dni, a 17 dostałam normalny @. Mnie z kalkulatorów na necie wychodzi koniec grudnia, ale liczę na to że przetrzymam do stycznia. :P Ja objawów chyba nie miałam, jedynie przed świętami miałam straszne zawroty głowy. Ale test zrobiłam tylko dlatego, że się zaziębiłam i przezornie przed połknięciem tabletek zrobiłam test... I wyszło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jopka
Oczywiście pisałam o @ w marcu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jopka
Sprawdzałyście płeć z chińskim kalendarzu? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralinowa_
aha... no ja za 5 dni się dowiem czy się udało.. i będzie też wychodzić grudzień-styczeń.. a jak na razie to bolą mnie piersi i to makabrycznie, nawet po schodach jak schodzę to je czuję.... kilka dni temu miałam mdłości i zawroty głowy ( siedząc na krześle kręciło mi się w głowie), mam częste gazy, wieczorem oddaje częściej mocz, bolą mnie plecy u dołu.. mam nadzieje, że się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuskabe
ja mialam okres w dniach 29 luty, 1,2 marzec, tak wn tych dniach dostalam-niepamietam z dokladnoscia, ale 1kwietnia lacznie z 3-cim plamilam, wiec nie liczylam tego jak okres tylko wlasnie zaczelam podejrzewac ze chyba ciaza robilyscie ktoras bete? mi 10 kwietnia wyszla niecale 14 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuskabe
w kalendarzu mi wychodzi chlopiec, a moj facet niezbyt sie cieszy hihi bo marzy mu sie corka :p zobaczymy kalendarz tez moze sie niekiedy mylic :P ale niewazne jaka plec, najwazniejsze zeby malenstwo bylo zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To prawdaa
Pij Imbir :) Jopka - ja też tak myślałam :) Nie dościskałam nawet do 8 rano od 9 rano poprzedniego dnia.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To prawdaa
Zamiast sprawdzać w chińskim kalendarzu, poczytajcie prof.Fijałkowskiego :) Poczęcie dużo przed owulacją - dziewczynka, w dniu owulacji - chłopiec :) Sprawdza się - tak planowałam i mam córki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuskabe
ja mdlosci mam od poczatku, i pewnie zostana do konca, tak niestety mialam w pierwszej ciazy, cala ciaza nudnosci probowalam wszystkiego, nawet homeopatie i na nic ale mdlosci moga potegowac tez zazywane witaminy(wiadomo, to syntetyk), wiec jesli nic wam nie pomaga na mdlosci mozecie sprobowac zmienic witaminy, ja zmienilam i mam mniejsze niz przedtem, to o tyle dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, styczeń 2013! TO JUŻ?! ja mam synka ze stycznia 2012 - nieprawdopodobnie to zleciało!!!! Powodzenia wszystkim przyszłym mamusiom! Ani się nie obejrzycie, jak maluchy będą z Wami!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniówka 2012
Ale czad :) to już - Styczeń 2013 :D Ja jestem tegoroczną styczniówką! Życzę Wam kochane ciężąróweczki wszystkiego dobrego! POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone łocko
Witam. Ja chyba tez dołącze do Waszego zacnego grona :) Nic jeszcze na 100% nie mam potwierdzone przez mojego szperacza ale z obliczen hehe wychodzi ze będe styczniówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiderka 011
gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiderka 011
O matko jak ten czas leci! Ja jestem styczniówką 2012 a na moim łóżku leży niespełna 4 miesieczny synek. Życzę wam przyszłe mamusie zdrowych, spokojnych i nudnych wręcz ciąż. Pozdrawiam was gorąco i trzymam bardzo mocno qciukasy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mam nadzieję, że będę mogła dołączyć do waszego grona po dzisiejszych wynikach bety :) test wczoraj pokazał drugą kreskę, ale była dość blada więc ciągle czuję się niepewna. Długo się starałyście o dzieciątko? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone łocko
To bedzie moja 2 ciąża - specjalnie się nie staraliśmy i wyszło hehe grunt to być dobrej myśli i nie stresować się ze w tym miesiącu znowu nie zaskoczyło... owocnych starań życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Coś tu cichutko dziewczynki. Odebrałam dziś wyniki bety i wynik to 288 :) Także jeśli okaże się wszystko w porządku to według kalkulatora internetowego TP będę mieć na 6.01.213 :) "Jestem pewna 29" a Ty już odebrałaś wynik? Jak tam sytuacja wygląda? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaMama26
Czesc! Moze i Ja do was dołaczę? @ powinnam dostać wczoraj ale nie ma jeszcze, boje sie testowac aby sie nie rozczarować :( kłuje mnie lewy jajnik i mam lekkie mdlości ale czasem je mam przed @ także nie mogę się nimi sugerować. Zastanawia mnie tylko to kłucie jajnika... Jeśli jestem w ciaży to termin według kalkulatora na become to 2 stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć KasiaMama26 na razie ten temat jakoś zamarł, ale mam nadzieję, że się rozkręci jednak. :) Wierzę, że się boisz, ale bez testu się niestety nie dowiesz czy się udało. Trzymam kciuki za dwie kreseczki u Ciebie. A który to cykl starań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karamel
Dopiero drugi ale i tak myslalam ze rach ciach I ciaza a tu du** ;-) zrobilam test godzine temu i niestety negatywny :-( powtórzę jutro z pierwszego moczu ale nadzieja jakoś pzygasła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×